Sari la conținut

oana miniona 0733838553 ❤️


Postări Recomandate

  • Oras:București
  • Oras:București

Bine punctat luk 🥳🥳â¤ï¸ðŸ˜‚😂 o zi minunata in continuare sa aveți ! Și va aștept sa ne cunoaștem si live nu doar aici 😘😘🥰🥰â¤ï¸â¤ï¸â¤ï¸â¤ï¸

Multumesc Oana!
Link spre comentariu
  • Oras:Comuna unde am terenuri de vanzare
  • Oras:Comuna unde am terenuri de vanzare

Vizitat fetita !

 

Locatie: 9 In spate la liceul Iulia Hasdeu dotata cu tot ce trebuie.

 

Tipa: 9,5 Miniona,cretulina,frumusica,sani micuti,poponeata indrazneata,simpatica.

Servicii: Am solicitat doar oral neprotejat.

M-am intins pe pat ea s-a dezbracat si a venit langa mine,a inceput cu oral soft foarte ok,simteam ei vedeam cum aluneca pe gat...un mix frumos de supt / lins / facut cu mana..nu a durat mult si m-am ridicat in picioare a mai supt-o putin si dupa a frecat-o cu mana alert si am finalizat exploziv pe sanii ei ea continuand sa o frece de sani..ufff,putin si placut !!

 

Totul a durat cam 15 minute.

Amenda: 100 lei

Eu unul revin cu placere la ea !

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Comuna unde am terenuri de vanzare
  • Oras:Comuna unde am terenuri de vanzare

Vizitat fetita !

 

Locatie: 9 In spate la liceul Iulia Hasdeu dotata cu tot ce trebuie.

 

Tipa: 9,5 Miniona,cretulina,frumusica,sani micuti,poponeata indrazneata,simpatica.

Servicii: Am solicitat doar oral neprotejat.

M-am intins pe pat ea s-a dezbracat si a venit langa mine,a inceput cu oral soft foarte ok,simteam si vedeam cum aluneca pe gat...un mix frumos de supt / lins / facut cu mana..nu a durat mult si m-am ridicat in picioare a mai supt-o putin si dupa a frecat-o cu mana alert si am finalizat exploziv pe sanii ei ea continuand sa o frece de sani..ufff,putin si placut !!

 

Totul a durat cam 15 minute.

Amenda: 100 lei

Eu unul revin cu placere la ea !

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Salutare doamnelor si domnilor, fara sa fiu penibil in atat de multi ani fara vreo postare vreau sa spun ca am regasit copilaria, in spatele liceului care ma consumat ... Am ajuns la o fata pe care o consider a fi copilaria mea, miniona, sani minusculi, 40 kg bine proportionate, obraznica, atat cat trebuie, nu prea permisiva dar submisiva suficient..

 

Eu m-am simtit ca in copilarie, sper sa va simtiti la fel cand ajungeti in zona!

 

Note:

Oral 8

Normal 7

Fizic - nu se poate compara

Atitudine - inca timida

Daca nu ajungeti nu stiti ce liceu ati facut!

  • Like 3
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...