Sari la conținut

oana miniona 0733838553 ❤️


Postări Recomandate

  • Oras:București
  • Oras:București

Buna seara țin sa va anunț ca mi am schimbat locația !!

- șoseaua Mihai Bravu 42-62

Ca punct de reper blocul este situat la 25m de clădirea Spectrum .

Nr de WhatsApp : 0733838553

Servicii : Sex normal oral si Squirt !

Nu mai fac anal ! 🙂🙂

100 fin 200 H

Link spre comentariu
  • Oras:Pă zonă
  • Oras:Pă zonă

Buna seara țin sa va anunț ca mi am schimbat locația !!

- șoseaua Mihai Bravu 42-62

Ca punct de reper blocul este situat la 25m de clădirea Spectrum .

Nr de WhatsApp : 0733838553

Servicii : Sex normal oral si Squirt !

Nu mai fac anal ! 🙂🙂

100 fin 200 H

Din actualizare se intelege ca squirt-ul e inclus in tariful standard. Initial ai spus ca se plateste extra. Te rog sa ne lamuresti :)

Link spre comentariu
  • Oras:Everywhere
  • Oras:Everywhere

Sunt puțin uimit sa vad ce recenzii diferite sunt, unii zic ca e frumoasa la fața alții ca e banala de 7, alții ca e pasionala și high gf... Asa ca am și eu câteva întrebări de pus pt elucidare :

 

1. Locația e tot cea de la romana?

2. Se poate face duș odată ajuns la ea?

3. Își respecta programările?

4. Face pana la urma fk și are gf?

5. Chiar are 40kg sau iarăși cineva își da cu părerea..

6. Fără on de acum încolo?

Salut,eu iti voi raspunde la intrebari din experienta pe care am avut-o eu cu aceasta domnisoara.Ceilalti din cate am vazut au întâmpinat unele probleme,eu fiind printre primii poate am avut noroc nu stiu...hai sa incep:

 

1.Nu stiu,eu am fost la Piata Iancului

 

2.Da,poti sa te speli odata ajuns la ea.Asta intamplandu-se in locatia aia de la Iancului...acum nu stiu cum sta situatia in alta locatie.

 

3. Eu personal nu am avut o problema majora cu programarea.Am ajuns la timp dar mi-a spus sa mai astept 10 minute sa se pregateasca sau ceva de genul.Dupa ce am intrat pe usa si pana am finalizat au trecut la limita aproape 30 minute parca,adica a fost totul okey la partea asta in afara de cele 10 minute care pe mine nu m au deranjat.

 

4.Nu am intrebat daca face.Cu mine nu a facut.De GFE ca sa zic sincer e ceva la jumate sau cel putin asa a fost la mine,la modul ca:e vorbareata,vrea sa te simti bine,te intreaba ce iti place sau daca iti place,se implica.Eu nu m-am simtit nici ca la fast fuck dar nici ca la un GFE ridicat cu sarutari pasionale sau ca la o amanta.

 

5.Nu stiu daca are fix 40kg dar pe acolo tot are pentru ca are undeva la 150 sau 150 si putin si structura ei osoasa este destul de mica.Adica e ingusta in solduri,in umeri si nici n are kg in plus adica e slim.E cum ar avea una slim de 160-170 50kg doar ca varianta 40kg la 150.

 

6.Nu stiu de faza asta,eu am ales OP.

Link spre comentariu
Reputație: 1471
  • Oras:In your mouth with my dick
  • Oras:In your mouth with my dick

Buna seara țin sa va anunț ca mi am schimbat locația !!

- șoseaua Mihai Bravu 42-62

Ca punct de reper blocul este situat la 25m de clădirea Spectrum .

Nr de WhatsApp : 0733838553

Servicii : Sex normal oral si Squirt !

Nu mai fac anal ! 🙂🙂

100 fin 200 H

Nu ai scris daca oralul este protejat sau neprotejat.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Nu ai scris daca oralul este protejat sau neprotejat.

oralul protejat, noua locatie ok 2 camere, dormitor cu pat confortabil, silentios...atat cat sa o auzi ca geme. A cumparat fata prosoape noi!!

a respectat intocmai o programare facuta cu 8 ore inainte, (si urma sa onoreze o alta care inainte de a pleca eu a confirmat o...are agenda domnisoara acum) Incearca sa se organizeze si sa satisfaca atat cat poate, trebuie sa tinem cont ca i ""mica"""Varianta 100 lei cu OP, NP timp de 30 min. Bafta

 

 

 

respectat

  • Like 2
Link spre comentariu
Reputație: 1471
  • Oras:In your mouth with my dick
  • Oras:In your mouth with my dick

oralul protejat, noua locatie ok 2 camere, dormitor cu pat confortabil, silentios...atat cat sa o auzi ca geme. A cumparat fata prosoape noi!!

a respectat intocmai o programare facuta cu 8 ore inainte, (si urma sa onoreze o alta care inainte de a pleca eu a confirmat o...are agenda domnisoara acum) Incearca sa se organizeze si sa satisfaca atat cat poate, trebuie sa tinem cont ca i ""mica"""Varianta 100 lei cu OP, NP timp de 30 min. Bafta

 

 

 

respectat

Ti-am citit acum recenzia. Ii lipsește sclipirea recenziei :) ca sa merg la ea, mai ales ca este oral protejat la 100 lei. Tot oral protejat la 100/1 ora stii tu cine facea "retrasa"... dar avea un gfe de 10++ incat sa te faca sa uiti de prezervativul ala. Pana si asa outele le lua pe rand sau amândouă in gura " nu aveam prezervativ si pe ouă :) ".

 

Il aștept si pe @evantai, sa vedem recenzia lui. Cu 2 useri ok imi fac o părere buna sau proasta

  • Like 1
Link spre comentariu

Sunt disponibilă de la ora 17:00 pana la ora 16:30 am programări ! ☺️

Nu am apa calda ! Nu merge in toată zona apa ! Pentru programări dați mi msj pe whap

Pai si daca nu ai apa de ce lucrezi? Nu ai nici cel mai mic standard de igiena? Servetelele umede sunt ok cat de cat pentru piele, dar intim? Inauntru? Nu e bine ce faci!

  • Like 1
Link spre comentariu
Reputație: 24006
  • Oras:Los Angeles
  • Oras:Los Angeles

Sunt disponibilă de la ora 17:00 pana la ora 16:30 am programări ! ☺️

Nu am apa calda ! Nu merge in toată zona apa ! Pentru programări dați mi msj pe whap

Bine macar ca ai apa rece ca sa bagi prosoapele la masina de spalat. Sper ca la 60 grade.
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...