Sari la conținut

oana miniona 0733838553 / 0734835619 ❤️


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Salut,

 

Deoarece am lipsit de pe aici un timp si cand am mai apelat la astfel de servicii am fost la "preferatele mele" am decis sa mai bifez si ceva nou.

 

Atras de pasarica motata a titularei topicului am decis sa ii fac o vizita dupa ce am vorbit cu ea pe whatapp si a fost foarte amabila.

 

 

Locatie: 7.5 > avantaj ca e singura in locatie, dezavantaj putina dezordine , cearceaf destul de ravasit si niste prosoape de o calitate modesta dar mi s au parut curate.

 

Aspect: 7.5 > miniona 100% cu pielea ninsoare cum zicea Deliric parca:))))). Credeam ca sunt un fan mai mare al minionelor dar dupa nota se pare ca nu:))))

 

ON si OP (al 2 lea nr) : 7.75 > stie sa o suga pacat ca nu acorda atentie deloc la vecini. 

 

NP: 8.25 > deasupra se misca f bine si scoate niste gemete misto + ca mai si saruta pe gat. Am facut si pe la spate dar nu am mai putut sa finalizez venind dupa o zi de munca. 

 

 

Medie / recomandare: 7,75 > . Merita bifata , dar nu ma vad facandu mi abonament. 

 

PS: " motata " parca nu mai parea atat de motata in realitate :)))))))) Eu tot cu mintea la pizda Loredanei Banana sunt:))))))). A facut si squirt pe care si l a provocat singura, dar fiind primul pe care il experimentez nu pot sa dau note aici ( sunt novice:))))) . 

 

 

Bafta!

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Bucale
  • Oras:Bucale

Lucrez ! ( momentan nu mai am servici ) ma ocup doar de asta ! Va anunț eu când voi avea un alt program â¤ï¸â¤ï¸ Când dorești îmi scrii pe whap â¤ï¸â¤ï¸

Te-a dat in somaj!??🤭🤭😜
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...