Sari la conținut

oana miniona 0733838553 / 0734835619 ❤️


Postări Recomandate

  • Oras:București
  • Oras:București

Hei 😈 ca tot stam in casa 🤷ðŸ»â€â™€ï¸ Pentru cei care nu merg la fete 😈 m am gândit sa va ofer show.uri la web pe whap la nr de telefon : 0733838553 🤭🙊💯

Dar vor fi niște restricții : nu îmi voi arata chipul â¤ï¸

Iar show ul va începe după ce voi primi confirmarea plății! â¤ï¸

Posibilitatea de plata va fi doar prin transfer cont bancar â¤ï¸ðŸ˜‹

Tarifele le voi spune in funcție se cerintele și durata de timp pe care le vom confirma pe whap â¤ï¸

Sper sa va încânte ideea și va aștept cu mesaje â¤ï¸ Va pup o zi frumoasa 😈😈😈

post-319778-0-43420300-1586177007_thumb.jpeg

  • Like 3
Link spre comentariu

Hei 😈 ca tot stam in casa 🤷ðŸ»â€â™€ï¸ Pentru cei care nu merg la fete 😈 m am gândit sa va ofer show.uri la web pe whap la nr de telefon : 0733838553 🤭🙊💯

Dar vor fi niște restricții : nu îmi voi arata chipul â¤ï¸

Iar show ul va începe după ce voi primi confirmarea plății! â¤ï¸

Posibilitatea de plata va fi doar prin transfer cont bancar â¤ï¸ðŸ˜‹

Tarifele le voi spune in funcție se cerintele și durata de timp pe care le vom confirma pe whap â¤ï¸

Sper sa va încânte ideea și va aștept cu mesaje â¤ï¸ Va pup o zi frumoasa 😈😈😈

 

Iartă ma daca par naiv dar...Nu sunt cam.multe restricții vis a vis de faptul că noi ar trebui sa avem.incredere sa viram.banii...înainte?intreb si eu...

Link spre comentariu
  • Oras:Error 404: Not found.
  • Oras:Error 404: Not found.

 

 

 

PS: " motata " parca nu mai parea atat de motata in realitate :)))))))) Eu tot cu mintea la pizda Loredanei Banana sunt:))))))). A facut si squirt pe care si l a provocat singura, dar fiind primul pe care il experimentez nu pot sa dau note aici ( sunt novice:))))) . 

 

 

Urât din partea ta să nu concentrezi pe fata din fața ta.

Am 2 întrebări toutși: cât ai fost taxat și cum și-a provocat squirt-ul?

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:one day in heaven, next day in hell
  • Oras:one day in heaven, next day in hell

este plin

 

Trebuie sa avem încredere ❤ Eu vreau sa îmi câștig clienții nu sa i pierd ☺

este saturata piata de videochat, daca vrea cineva aceste servicii intra pe site de profil, unele care te gazduiesc gratis, in consecinta, de ce ar fi tentanta propunerea ta?? mai ales ca s au plictisit fetele (unele) in autoizolare si incep sa si faca anuntata disponibilitatea.

eu iti urez bafta si sanatate!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Error 404: Not found.
  • Oras:Error 404: Not found.

Salut,

 

Deoarece am lipsit de pe aici un timp si cand am mai apelat la astfel de servicii am fost la "preferatele mele" am decis sa mai bifez si ceva nou.

 

Atras de pasarica motata a titularei topicului am decis sa ii fac o vizita dupa ce am vorbit cu ea pe whatapp si a fost foarte amabila.

 

 

Locatie: 7.5 > avantaj ca e singura in locatie, dezavantaj putina dezordine , cearceaf destul de ravasit si niste prosoape de o calitate modesta dar mi s au parut curate.

 

Aspect: 7.5 > miniona 100% cu pielea ninsoare cum zicea Deliric parca:))))). Credeam ca sunt un fan mai mare al minionelor dar dupa nota se pare ca nu:))))

 

ON si OP (al 2 lea nr) : 7.75 > stie sa o suga pacat ca nu acorda atentie deloc la vecini. 

 

NP: 8.25 > deasupra se misca f bine si scoate niste gemete misto + ca mai si saruta pe gat. Am facut si pe la spate dar nu am mai putut sa finalizez venind dupa o zi de munca. 

 

 

Medie / recomandare: 7,75 > . Merita bifata , dar nu ma vad facandu mi abonament. 

 

PS: " motata " parca nu mai parea atat de motata in realitate :)))))))) Eu tot cu mintea la pizda Loredanei Banana sunt:))))))). A facut si squirt pe care si l a provocat singura, dar fiind primul pe care il experimentez nu pot sa dau note aici ( sunt novice:))))) . 

 

 

Bafta!

 

 

Urât din partea ta să nu concentrezi pe fata din fața ta.

 

Am 2 întrebări toutși: cât ai fost taxat și cum și-a provocat squirt-ul?

Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București

Gladiato , ai auzit ca am dat eu teapa sau ceva de gen? Am făcut doar o propunere 👌ðŸ½ðŸ‘ŒðŸ½ Nu am dat cu parul ðŸ‘ðŸ¼ðŸ‘ðŸ¼

Squirtul mi l provoc singura prin masturbare 👌ðŸ½

  • Like 2
Link spre comentariu

Si sa nu uitam squirt. Hai ca fata e pusa pe treaba, aplica marketing agresiv 😂. Lucreaza pe mai multe fronturi. Pe 6 a anuntat ca trece pe online aici pe thread.

Hai ca fac trafic aiurea pe pagina ei. I rest my case.

Oana, ðŸ™ðŸ™ðŸ™scuza-ma daca te-am suparat, dar eu sunt direct. 🙊🙆â€â™‚ï¸

Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București

Hei 😊 Am revenit ! De mâine ma găsiți in locația din spatele liceului Iulia Hasdeu ! In sector 2 !

Program de lucru : Luni-sâmbătă 9.00 - 20.00 😊

Servicii : - sex oral ( in funcție de IGENA , NU FAC FINALIZARE orală , indiferent de suma ! )

 

- sex normal protejat !! ( nu fac neprotejat indiferent se suma )

- uro

- Squirt ( 100% real )

- masaj de relaxare

Prețuri : 100 fin ( maxim 30 de min )

200 H

50 de lei extra pentru uro

50 de lei extra pentru Squirt

Mi as dori ca întâlnire noastre sa fie printr o programare pe whap la nr de tel : 0733838553 !!

Programările vor fi confirmate cu 30 de minute înainte de a ajunge !! ( cine nu confirma sau nu anunța între timp ca nu poate ajunge se va anula )

Voi posta și anunțurile de pe publi24 ! â¤ï¸â¤ï¸â¤ï¸

Va pup și va aștept cu programări !

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0722298671
  • Oras:Bucuresti/ sector 1
  • Telefon: 0722298671
  • Oras:Bucuresti/ sector 1

Hei Am revenit ! De mâine ma găsiți in locația din spatele liceului Iulia Hasdeu ! In sector 2 !

Program de lucru : Luni-sâmbătă 9.00 - 20.00

Servicii : - sex oral ( in funcție de IGENA , NU FAC FINALIZARE orală , indiferent de suma ! )

 

- sex normal protejat !! ( nu fac neprotejat indiferent se suma )

- uro

- Squirt ( 100% real )

- masaj de relaxare

Prețuri : 100 fin ( maxim 30 de min )

200 H

50 de lei extra pentru uro

50 de lei extra pentru Squirt

Mi as dori ca întâlnire noastre sa fie printr o programare pe whap la nr de tel : 0733838553 !!

Programările vor fi confirmate cu 30 de minute înainte de a ajunge !! ( cine nu confirma sau nu anunța între timp ca nu poate ajunge se va anula )

Voi posta și anunțurile de pe publi24 ! ❤❤❤

Va pup și va aștept cu programări !

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...