Sari la conținut

oana miniona 0733838553 / 0734835619 ❤️


Postări Recomandate

  • Oras:Los Angeles
  • Oras:Los Angeles

Coane, nu prea inteleg. Fata "e praf" sa te citez, dar intrebi unde e. Iti e dor de ea sau iti e teama sa nu va intalniti? 🤣🤣🤣

Boss, am eu cu ea niste vorbe. Am spus mereu ca la corp este misto, serviciile slabe dar le-a imbunatatit. De ce nu te duci la ea?
Link spre comentariu
  • Oras:Somewhere in the universe
  • Oras:Somewhere in the universe

Nu contest ca ai zis ca e misto la corp, si din pct. meu de vedere este, dar am niste dubii in privinta serviciilor.

Atata timp cat nu imi fac cont platit (nu voi da bani in ruptul capului) voi continua sa fiu oprit cand ajung la un anumit nr de postari, iar probabil recenziile mele sunt considerate irelevante. Mereu voi fi un membru nou....

Acestea fiind spuse fata poate sa "repare" pe alocuri pentru a primi recenzii bune de la "veterani" continuand cu servicii modeste in rest.

E doar o parere bazata pe recenzii, nicidecum pe test.

Oana, nu vreau sa te supar, nu te-am vizitat, dar e o parere personala bazata pe recenziile anterioare. Poate in realitate serviciile tale, atitudinea, sau orice tine de compatibilitate si oferta sunt extraordinare, sau cum zice veteranul, imbunatatite.

Eu inca stau pe banca de rezerve, ma decid cand intru pe teren.

Link spre comentariu

Nu contest ca ai zis ca e misto la corp, si din pct. meu de vedere este, dar am niste dubii in privinta serviciilor.

Atata timp cat nu imi fac cont platit (nu voi da bani in ruptul capului) voi continua sa fiu oprit cand ajung la un anumit nr de postari, iar probabil recenziile mele sunt considerate irelevante. Mereu voi fi un membru nou....

Acestea fiind spuse fata poate sa "repare" pe alocuri pentru a primi recenzii bune de la "veterani" continuand cu servicii modeste in rest.

E doar o parere bazata pe recenzii, nicidecum pe test.

Oana, nu vreau sa te supar, nu te-am vizitat, dar e o parere personala bazata pe recenziile anterioare. Poate in realitate serviciile tale, atitudinea, sau orice tine de compatibilitate si oferta sunt extraordinare, sau cum zice veteranul, imbunatatite.

Eu inca stau pe banca de rezerve, ma decid cand intru pe teren.

Doamne fereste ce aberatii :)
  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Buc
  • Oras:Buc

Nu contest ca ai zis ca e misto la corp, si din pct. meu de vedere este, dar am niste dubii in privinta serviciilor.

Atata timp cat nu imi fac cont platit (nu voi da bani in ruptul capului) voi continua sa fiu oprit cand ajung la un anumit nr de postari, iar probabil recenziile mele sunt considerate irelevante. Mereu voi fi un membru nou....

Acestea fiind spuse fata poate sa "repare" pe alocuri pentru a primi recenzii bune de la "veterani" continuand cu servicii modeste in rest.

E doar o parere bazata pe recenzii, nicidecum pe test.

Oana, nu vreau sa te supar, nu te-am vizitat, dar e o parere personala bazata pe recenziile anterioare. Poate in realitate serviciile tale, atitudinea, sau orice tine de compatibilitate si oferta sunt extraordinare, sau cum zice veteranul, imbunatatite.

Eu inca stau pe banca de rezerve, ma decid cand intru pe teren.

Oi fi intrat vreodata pe teren? Sau ai lustruit .... "banca" de rezerve mereu?

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Buna ! Ce faceti drăguții mei ?? Am revenit dar nu știu unde sa caut locație cam in ce zona .. niște idei ?! 🙂🙂 voi începe 5-7 Septembrie pup

Dristor🙈🙈🙈

Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București

Am găsit 🙂 la piata victoriei ! Vis a vis sunt și locuri de parcare doar transversati ☺ï¸â˜ºï¸

Pe data de 5 voi începe activitatea pana atunci apartamentul este in renovare ! ( voi fi câteva zile singura in locație , pe urma va veni și Bianca )

Serviciile le am îmbunătățit 100% puteți intra sa citiți recenziile din ploiesti pupici !! Va voi scrie și serviciile prețurile detalii etc și poze când voi începe! ( p.s parcarea este cu plata ! Maxim 10 lei ceva de gen )

Link spre comentariu
  • Oras:Los Angeles
  • Oras:Los Angeles

Am găsit 🙂 la piata victoriei ! Vis a vis sunt și locuri de parcare doar transversati ☺ï¸â˜ºï¸

Pe data de 5 voi începe activitatea pana atunci apartamentul este in renovare ! ( voi fi câteva zile singura in locație , pe urma va veni și Bianca )

Serviciile le am îmbunătățit 100% puteți intra sa citiți recenziile din ploiesti pupici !! Va voi scrie și serviciile prețurile detalii etc și poze când voi începe! ( p.s parcarea este cu plata ! Maxim 10 lei ceva de gen )

ðŸ‘

Link spre comentariu
  • Oras:CASABLANCA
  • Oras:CASABLANCA

Am găsit 🙂 la piata victoriei ! Vis a vis sunt și locuri de parcare doar transversati ☺ï¸â˜ºï¸

Pe data de 5 voi începe activitatea pana atunci apartamentul este in renovare ! ( voi fi câteva zile singura in locație , pe urma va veni și Bianca )

Serviciile le am îmbunătățit 100% puteți intra sa citiți recenziile din ploiesti pupici !! Va voi scrie și serviciile prețurile detalii etc și poze când voi începe! ( p.s parcarea este cu plata ! Maxim 10 lei ceva de gen )

Cim ? Swalow?

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...