Sari la conținut

oana miniona 0733838553 / 0734835619 ❤️


Postări Recomandate

  • Telefon: 0742146905
  • Oras:Bucuresti
  • Telefon: 0742146905
  • Oras:Bucuresti

Mi-am calcat pe suflet ca prea mult imi place fata asta, avand in vedere toate disputele cu ea.

Am vizitat-o iar, nu inainte de a clarifica anumite aspecte pe care trebuie sa le ia in serios.

Dupa cearta din seara aceea, m-am suit in masina si m-am dus la ea sa ne spunem si cu bune si cu rele (stiu ciudata situatie) dar consider ca are mult potential si tocmai de aceea nu renunt.

Este frageda ca si varsta dar consider ca gandeste (in anumite momente) mult peste medie, dupa cum am spus, inteligenta Oana.

Precizez ca in seara aceea m-am dus doar sa discutam, ca prea mare valva se facuse pe forum, si da, era extrem de nervoasa la fel si eu.

Daia a si scapat niste prostii pe aici si o inteleg acum pentru ca nici eu la varsta de 20, nu eram mai breaz.

Sa revin, dupa discutie, m-am gandit multa vreme daca mai merita sa o vizitez si uite ca mi-am calcat pe orgoliu si bam.

O sun, raspunde de parca ma astepta cumva, stabilim toate detaliile. Ajung la locatie fix pe fix, nici un minut de asteptare. Imi deschide usa dezbracata complet, o privesc, ma priveste....pret de cateva secunde nu ne am spus nimic doar ne priveam.

Am zis sa lasam in urma ce a fost si sa ne bucuram de moment si aia a fost.

M-a servit cu o apa inainte de actiune,

Locatie extrem de buna si curata, pe Victoriei, cu tot ce trebuie.

Am primit un oral si un futai, mult mai bun, mult mai atent si extrem de pasional cu lins, sarutari pe gat etc.

Dupa moment am considerat ca trebuie sa ii aduc aminte ca are potential si e pacat sa il iroseasca si ca un client fericit, o sa se intoarca mereu.

AM PRESAT-O SI O SA O PRESEZ PANA NU O SA MAI FIE CAZUL.

Cred ca a inteles cat de important este sa isi creeze un cerc de clienti cu care sa lucreze din placere si pe bani frumosi.

In final,eu o sa o mai vizitez pe Oana si cred ca vom avea parte de futaiuri misto.

 

Acum sa nu spuneti ca m-a futut bine si din acest motiv am facut aceasta recenzie, dar se pare ca a meditat mult toata situatia si si-a dat seama ca asa, nu mergea mult.

Cum pot face recenzii bune sa nu uitam ca pot face si recenzii proaste cand e cazul.

 

Nu mai dau note ca nu au relevanta oricum e de bine

 

Bafta

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București

Hei buna seara 🥰🥰🥰 va multumesc pentru recenziile facute !!!

Macacdes daca as fi de etnie ai avea ceva împotrivă ? Nu conteaza ce etnie esti contează comportamentul si caracterul. 🙂🙂

Va pup 🥰🥰🥰

Va astept cu programari maine incepand cu orele 08.00 - 16:00 voi fi dispobibila. Pupici.

Nu am un program stabil momentan ðŸ˜ðŸ˜

0733838553 !!! 🥰🥰🥰🥰

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București

Disponibilă pentru programării !!! â¤ï¸â¤ï¸â¤ï¸â¤ï¸â¤ï¸â¤ï¸

Pana la ora 16:00 sunt azi !! 🥳🥳🥳

Locația este pe calea victoriei !!

Contact 0733838553

Va aștept cu programări sa menționați ora pana când va pot Răspunde !!!!!! ðŸ‘ðŸ¼ðŸ‘ðŸ¼ðŸ‘ðŸ¼

100 fin 200h

Pentru mai multe detalii ma găsiți la tel sau pe whap 🤩🤩🥳🥳🥳â¤ï¸â¤ï¸

post-319778-0-22714600-1600067104_thumb.jpeg

post-319778-0-01657800-1600067114_thumb.jpeg

post-319778-0-37814200-1600067123_thumb.jpeg

post-319778-0-23322100-1600067132_thumb.jpeg

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București

Nu cred ca isi au rostul alte discutii in afara de recenzii si postarile pe care le fac in legatura cu servicii si etc.

Nu trebuie sa dau alte explicatii.

Cine doreste sa ma mai viziteze va astept 😘😘 voi anunta cand voi pleca din buc cu 2 zile inainte.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Nu cred ca isi au rostul alte discutii in afara de recenzii si postarile pe care le fac in legatura cu servicii si etc.

Nu trebuie sa dau alte explicatii.

Cine doreste sa ma mai viziteze va astept 😘😘 voi anunta cand voi pleca din buc cu 2 zile inainte.

CIM-ul e cheia succesului..eu am fost de 2x la tine pe vreme Hașdeu si as mai fi venit dar sa termin pe piept nu-mi place deloc !

“Cum in mouth†aduce parai multi de tot !!!

Link spre comentariu
Vizitator nimfomanul6969
Reputație: 0

CIM-ul e cheia succesului..eu am fost de 2x la tine pe vreme Hașdeu si as mai fi venit dar sa termin pe piept nu-mi place deloc !

“Cum in mouth” aduce parai multi de tot !!!

Gura pacatosului adevar grait-a! :bow

Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București

Hai sa va lamuresc cu CIM. In primul rand nu fac pentru ca țin foarte mult la sanatatea mea!!!!! In al doilea rând nu fac pentru ca sunt o fire foarte scarboasa...plus de asta am si eu familie si viata mea personala !!! 🥰

Munca este munca. Viata mea personala este cu totul altceva. Cum si voi aveti familii si doriți ca eu sa fiu curata si igenica ca voi sa imi faceti anni/cunni asa si eu am dreptul sa fac ce vreau. 🥰🥰🥰 va pup si sper sa fiu inteleasa si nu judecata 🙂🙂🙂🙂🙂

 

Pupici si ne auzim de maine de la ora 10:00 - 21:00

0733838553

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Hai sa va lamuresc cu CIM. In primul rand nu fac pentru ca țin foarte mult la sanatatea mea!!!!! In al doilea rând nu fac pentru ca sunt o fire foarte scarboasa...plus de asta am si eu familie si viata mea personala !!! 🥰

Munca este munca. Viata mea personala este cu totul altceva. Cum si voi aveti familii si doriți ca eu sa fiu curata si igenica ca voi sa imi faceti anni/cunni asa si eu am dreptul sa fac ce vreau. 🥰🥰🥰 va pup si sper sa fiu inteleasa si nu judecata 🙂🙂🙂🙂🙂

 

Pupici si ne auzim de maine de la ora 10:00 - 21:00

0733838553

Lichidul seminal e sanatate curata,oricum nu a zis nimeni sa faci swallow(inghitire) si doar sa-l plasezi la tine in gurita si dupa 1 minut il scuipi !

 

Sincer..ai incercat vreodata de zici ca iti e scarba ?

Link spre comentariu
Vizitator nimfomanul6969
Reputație: 0

Hai sa va lamuresc cu CIM. In primul rand nu fac pentru ca țin foarte mult la sanatatea mea!!!!! In al doilea rând nu fac pentru ca sunt o fire foarte scarboasa...plus de asta am si eu familie si viata mea personala !!!

Munca este munca. Viata mea personala este cu totul altceva. Cum si voi aveti familii si doriți ca eu sa fiu curata si igenica ca voi sa imi faceti anni/cunni asa si eu am dreptul sa fac ce vreau. va pup si sper sa fiu inteleasa si nu judecata

 

Pupici si ne auzim de maine de la ora 10:00 - 21:00

0733838553

Oana, era sufcient sa zici ca nu iti place si gata. Cand spui ca esti o fire scarboasa se intelege altceva. Cu sanatatea las-o asa, sperma in principiu e sterila , cand ai bronsita sau pneumonie si tusesti te trezesti in gura cu muci verzi si plini de bacterii. Cat despre viata personala bineinteles ca ai dreptul la ea dar nu o pune pe tapet ca pe o justificare.Colegii nu te-au obligat sa faci CIM, doar au spus ca e un serviciu care poate aduce unele avantaje. Daca ai hotarat ca nu il faci OK e hotararea ta!

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...