Sari la conținut

oana miniona 0733838553 ❤️


Postări Recomandate

Vizitator nimfomanul6969
Reputație: 0

In afara de squirt si anal. Acestea sunt servicii extra ! ( probabil a gresit cand a scris)

Omul a spus ca anal nu a facut. Si s-a referit la tariful de baza, nu a scris cat a dat el. Daca a dorit squirt cu siguranta a fost extra. Oricum din anunt tarifele sunt clare.

Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București

Voi caută ! 🙂

 

Momentan ma gândesc sa lucrez iar singura 🙂 încă nu știu nimic ma mai gândesc exact cum am spus mai sus ! Luni voi pleca o săptămâna din București iar când ma reîntorc o sa caut o locație cu mai multă intimitate pentru a mulțumi pe toți ! 🙂🙂🙂

 

Deci voi fi disponibilă pana sâmbătă !!!!! 🙂🙂🙂🙂

 

Pupici 0733838553

Link spre comentariu
  • Oras:Magheru
  • Oras:Magheru

Hai sa nu fim răutăcioși !! 🙂🙂

 

Va fi mai Ok singura ! 🙂 dar cum v am spus ma gândesc !

Ti-am mai spus si fata in fata: daca te respecti si ne respecti ca si clienti, lucrezi singura in garsoniera. Nu stiu cata economie ai facut, impartind locatia, fetele fac asta din lacomie in general, sper sa nu fie si cazul tau.

Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București

Nu .. pt ca oricum plătesc singura chiria 😂😂😂🤦ðŸ½â€â™€ï¸ðŸ¤¦ðŸ½â€â™€ï¸ In fine nu ar fi o problm asta . !! Doar ca uneori ma plictisesc singura.. este altceva când suntem mai multe.. dar tot odată este și un minus .....

Link spre comentariu
Vizitator nimfomanul6969
Reputație: 0

Nu .. pt ca oricum plătesc singura chiria ‍♀‍♀ In fine nu ar fi o problm asta . !! Doar ca uneori ma plictisesc singura.. este altceva când suntem mai multe.. dar tot odată este și un minus .....

Singura ar fi mai bine. Parerea mea!

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Salut. Acum cateva zile am facut si eu o vizita Oanei. Programarea am facut-o telefonic si apoi trimis mesaj pentru rezervare. Locatia este undeva pe calea victoriei. Cand am fost eu mai era in apartament inca o fata. Apropos de apartament, se poate si mai bine. Cat despre Oana, nu pot spune acelasi lucru. Pentru cei care prefere genul minione, nu prea ai ce cere mai mult. Foarte simpatica si la fata si ok si ca atitudine. Din pacate, deoarece ma grabeam, nu am putut sa raman decat un numar. Oralul a fost bun, cu incercari de deepthroat, apoi luata pe la spate din picioare pe tocuri, cu contre si gemete din partea ei. De apreciat pasarica stramta si igiena.

Asadar:

Locatie: 6

Aspect si igena: 9.5

Oral: 8

Normal: 9

Pret 100 de lei.

Concluzie: eu cu siguranta o sa revin pentru "un test mai pe indelete"

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...