Sari la conținut

oana miniona 0733838553 ❤️


Postări Recomandate

  • Oras:Mallorca https://maps.app.goo.gl/pk6WRQ1W8AxKWheV9
  • Oras:Mallorca https://maps.app.goo.gl/pk6WRQ1W8AxKWheV9

Ti ai facut azi cont si imi scrii 😂😂😂 mi a venit un miros de " bombardier " 🥳🥳🥳🥳 pup

sau bombardieră ... că de este zona ,. 😉 și se poartă pe site 😉
  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu

Am vizitat-o azi pe Oana, si pot sa spun ca a fost o vizita placuta.

Locatie Calea Mosilor. Rezervare facuta pe whatsapp, confirmata cu 30 de minute inainte si respectata din partea ei. Am ajns cateva minute mai devreme si a zis ca pot urca.

Nu a fost chimie intre noi, eu avand o zi ca si vremea de afara, cu ploaie. 

Oricum Oana este o fata frumusica slim cu sani mici, dar apetisanti si un fund.... :-)

Locația OK, curat, baie cu prosop curat si cele necesare.

Adevarul ca te face sa te simti bine, este atenta cu tine, te intreaba cum vrei, ON bun, cu atenție la OO.

Cadou 100, o finalizare fara graba, corect pentru prestație și aspect.

Am plecat mulțumit, eu o recomand.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București

Bună seara doresc sa fac un anunț foarte important . Atat pentru mine cat si pentru domnii generoși si seriosi !!! Am dreptul sa imi selectez clienții sa refuz sa primesc si sa prestez ce vreau si cum vreau iar cine doreste vine cine nu nu. Suntem atatea fete care practicam această meserie in diferite feluri pe placul fiecaruia !

 

Am o mare rugaminte la voi ! DUPA CE IMI SCRIEȚI UN MESAJ SCRIETI MI SI ORA PANA LA CARE VA POT RASPUNDE ALTFEL NU VOI MAI RASPUNDE NIMANUI. ( UNEORI SUNT OCUPATA SI NU POT RASPUNDE IMEDIAT LA MESAJE ASA SI LA APEL DUPA CE M ATI SUNAT IMI PUTETI LĂSA UN MESAJ PANA LA CE ORA TE POT SUNA INAPOI SAU ETC !!! IN MAXIM 15 MIN DACA NU VOI RASPUNDE NICI NU AM SA MAI DERANJEZ !!!!!!!! ) m am saturat sa primesc zilnic mesaje de genul !!!!!

post-319778-0-62589400-1604170037_thumb.jpg

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...