Sari la conținut

oana miniona 0733838553 / 0734835619 ❤️


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
12 hours ago, oana1998 said:

Disponibila pana la 20.00 🥰🔞

 

14 hours ago, mercurio said:

Azi lucrezi? 

 

Oana, imi cer scuze, chiar voiam sa te vizitez azi, de aia te-am si intrebat daca lucrezi, dar m-am luat cu altele si am uitat sa mai verific daca ai raspuns si nici mesaj nu ti-am trimis pe WhatsApp, iti scriu acum si vedem cum facem sa ne vede maine daca lucrezi. 

 

 

Link spre comentariu
  • Oras:Los Angeles
  • Oras:Los Angeles
La 15.12.2020 la 13:01, hedonis91 a spus:

Da, am pățit și eu, și uite că scriu.  Așa este.

Insista bro, e cerere mare acum pe final de an dar o prinzi si ii dai tare in capra ca ii place muuult. Pula sa te tina! :)

Link spre comentariu
Chiar acum, laury a spus:

Insista bro, e cerere mare acum pe final de an dar o prinzi si ii dai tare in capra ca ii place muuult. Pula sa te tina! :)

Prima dată am crezut că ai ceva cu ea, dar ai avut dreptate și lasă de dorit. E numai gura de ea.. aici e tare-n gură, și când colo, se schimbă la 180 de grade.

Se lăuda că cică „nu sunt pe fast” sau ceva de genul, și tocmai asta a fost, m-a dat afară în mai puțin de 5 minute, dacă să fi fost vreo 3. Că vezi doamne că vine nuștiu cine.
și sunau telefonaele încontinuu și vorbea cu cineva că poate să vină imediat că așteaptă, repet DE FAȚĂ CU MINE.
M-am repezit să plec că cine știe cu cine mă trezeam peste mine.

  • Like 1
  • Mersi 1
  • Haha 2
Link spre comentariu
Acum 2 ore, oana1998 a spus:

Iti spun sincer ca nu ai venit deloc la mine !!! Asa ai comentan si la fostele mele colege ! Sunt 100% ca nu ai venit. Mi am schimbat comportamentul!o seara frumoasa si vedeti de treaba 👍 

Ești tu sigură sută la sută de asta ? Colegele ale care ? Dacă-mi zici și care sunt, poate

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Vizitat duminica. Incep cu minusurile :i am zis sa ma astepte in colanti nu ma asteptat cred ca a uitat, nu dus intr e numere, dupa oral a pus prezervativul fara sa intrebe dacă mai continua(la ambele numere). Plusuri:arata bine pentru iubitori de minione, cur futabil, se fute bine, oral nu ma dat pe spate se putea si mai bine cu lins pe coite, normal.... bun. Note:oral 7,normal 9,anal nu am facut, cadou 200ron 1 ora cu 2 finalizari, una in preze una pe cur. Pupici oana si sper ca data viitoare sa fii mai in forma

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București
Acum 14 ore, fanyyy a spus:

Vizitat duminica. Incep cu minusurile :i am zis sa ma astepte in colanti nu ma asteptat cred ca a uitat, nu dus intr e numere, dupa oral a pus prezervativul fara sa intrebe dacă mai continua(la ambele numere). Plusuri:arata bine pentru iubitori de minione, cur futabil, se fute bine, oral nu ma dat pe spate se putea si mai bine cu lins pe coite, normal.... bun. Note:oral 7,normal 9,anal nu am facut, cadou 200ron 1 ora cu 2 finalizari, una in preze una pe cur. Pupici oana si sper ca data viitoare sa fii mai in forma

Hei mersi si te mai astept. Cu siguranta am uitat.. am fost full perioada asta .. pupici ♥️♥️♥️♥️

Link spre comentariu
  • Oras:Los Angeles
  • Oras:Los Angeles
La 21.12.2020 la 17:24, hedonis91 a spus:

Prima dată am crezut că ai ceva cu ea, dar ai avut dreptate și lasă de dorit. E numai gura de ea.. aici e tare-n gură, și când colo, se schimbă la 180 de grade.

Se lăuda că cică „nu sunt pe fast” sau ceva de genul, și tocmai asta a fost, m-a dat afară în mai puțin de 5 minute, dacă să fi fost vreo 3. Că vezi doamne că vine nuștiu cine.
și sunau telefonaele încontinuu și vorbea cu cineva că poate să vină imediat că așteaptă, repet DE FAȚĂ CU MINE.
M-am repezit să plec că cine știe cu cine mă trezeam peste mine.

Imi pare rau sa aud asa ceva

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...