Sari la conținut

oana miniona 0733838553 / 0734835619 ❤️


Postări Recomandate

  • Oras:craiova
  • Oras:craiova
La 22.12.2020 la 17:57, fanyyy a spus:

Vizitat duminica. Incep cu minusurile :i am zis sa ma astepte in colanti nu ma asteptat cred ca a uitat, nu dus intr e numere, dupa oral a pus prezervativul fara sa intrebe dacă mai continua(la ambele numere). Plusuri:arata bine pentru iubitori de minione, cur futabil, se fute bine, oral nu ma dat pe spate se putea si mai bine cu lins pe coite, normal.... bun. Note:oral 7,normal 9,anal nu am facut, cadou 200ron 1 ora cu 2 finalizari, una in preze una pe cur. Pupici oana si sper ca data viitoare sa fii mai in forma

Cum adica una in preze , UNA IN CUR ???????????????????

Link spre comentariu
  • Oras:home
  • Oras:home
Acum 4 minute, dinoz a spus:

Cum adica una in preze , UNA IN CUR ???????????????????

Baiatu? Tu ai trecut de clasa intai? Esti la categoria analfabeti sau nu ti-ai mancat inca prazul? Omul a scis clar: "una in preze, una PE cur"!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:craiova
  • Oras:craiova
Acum 18 minute, melcian a spus:

Baiatu? Tu ai trecut de clasa intai? Esti la categoria analfabeti sau nu ti-ai mancat inca prazul? Omul a scis clar: "una in preze, una PE cur"!

ok..scuze..

Manca mi ai prazul )))))

Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București
Acum 1 oră, antwpain a spus:

Buna,tarif? Anal protejat/neprotejat?

Nu fac sex de nici un fel neprotejat nici normal nici anal !!!! Doar oralul daca igena este corespunzatoare!!!!!!!

Va rog numai imi scrieti intrebari fara rost . Acest topic vreau sa fie de recenzii nu de comentarii fara rost. 

 

O seara frumoasa !

Link spre comentariu
La 21.12.2020 la 21:32, oana1998 a spus:

Iti spun sincer ca nu ai venit deloc la mine !!! Asa ai comentan si la fostele mele colege ! Sunt 100% ca nu ai venit. Mi am schimbat comportamentul!o seara frumoasa si vedeti de treaba 👍 

 

La 21.12.2020 la 21:44, maa5-fu1 a spus:

Deci recunosti ca faceai cacanarii de genu 🤣

Nu vezi că se contrazice singură ? Știi cum e vorba aia: Minciuna are picioare scurte.

Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București

Recunosc cand am gresit . In fine nu stiu cine esti si nici nu ma intereseaza asa ca idee 👍🙂 probabil am avut o zi aiurea sau chiar aveam programari si dupa terminarea contactului sexual am raspuns ! O seara frumoasa. Nu sunt scuze astea doar am spus ce am avut de spus. 

 

Cum am mai spus. Cine vrea sa ma viziteze ii astept cine nu sa isi vada de treaba lor ! 

 

 

Link spre comentariu
  • Oras:Iași
  • Oras:Iași
La 30.12.2020 la 0:25, oana1998 a spus:

Recunosc cand am gresit . In fine nu stiu cine esti si nici nu ma intereseaza asa ca idee 👍🙂 probabil am avut o zi aiurea sau chiar aveam programari si dupa terminarea contactului sexual am raspuns ! O seara frumoasa. Nu sunt scuze astea doar am spus ce am avut de spus. 

 

Cum am mai spus. Cine vrea sa ma viziteze ii astept cine nu sa isi vada de treaba lor ! 

 

 

🙋‍♂️Dar si noi trebuie sa stim si să aflam🤷‍♂️  CORECT AȘA AR FI ! Ca să ne vedem de treaba noastra  🤷‍♂️ SOARTA 🤷‍♂️

Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București

Neata !! Azi voi incepe de la orele 14.00 

⚠️ sex normal ( Protejat ) 

⚠️ sex oral ( in functie de igena ) 

⚠️ sex anal ( in functie de dimensiune si grosime )

⚠️ squirt ( ‼ nu este pipi ‼ ) 

⚠️ 69 si diferite pozitii 

⚠️ masaj ( cu ulei ) 

⚠️ folosirea jucariilor

⚠️ dominare soft / hard ( vom discuta pe whap despre pret si cum va parcurge in functie de dorinta fiecaruia !! ) EU VOI FI STAPANA ! 

locatia : calea mosilor !!! 

‼ preturi

‼ 150 finalizarea 

‼ 250 h 

‼ 100 extra anal 

‼ 50 extra squirt 

‼ 50 extra pt masaj 

‼‼ am rugamintea sa nu comentati aiurea avand in vedere ca am schimbat preturile ‼‼ cei care doriti sa ma vizitati va astept cu drag ! Iar celor care pretul vi se pare exagerat va rog sa evitati acest subiect ‼‼ va multumesc ♥️🥰

⚠️ contact : 0733838553 ma puteti contacta pe whap apel sau sms ! Va rog sa va programati din timp ! ‼‼ mentionati pana la ce ora va pot raspunde ‼ 

Va pup si va astept!!! Cu drag Oana miniona 😈😈♥️♥️

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
Vizitator usersecret
Reputație: 0
Acum 4 ore, oana1998 a spus:

Neata !! Azi voi incepe de la orele 14.00 

⚠️ sex normal ( Protejat ) 

⚠️ sex oral ( in functie de igena ) 

⚠️ sex anal ( in functie de dimensiune si grosime )

⚠️ squirt ( ‼ nu este pipi ‼ ) 

⚠️ 69 si diferite pozitii 

⚠️ masaj ( cu ulei ) 

⚠️ folosirea jucariilor

⚠️ dominare soft / hard ( vom discuta pe whap despre pret si cum va parcurge in functie de dorinta fiecaruia !! ) EU VOI FI STAPANA ! 

locatia : calea mosilor !!! 

‼ preturi

‼ 150 finalizarea 

‼ 250 h 

‼ 100 extra anal 

‼ 50 extra squirt 

‼ 50 extra pt masaj 

‼‼ am rugamintea sa nu comentati aiurea avand in vedere ca am schimbat preturile ‼‼ cei care doriti sa ma vizitati va astept cu drag ! Iar celor care pretul vi se pare exagerat va rog sa evitati acest subiect ‼‼ va multumesc ♥️🥰

⚠️ contact : 0733838553 ma puteti contacta pe whap apel sau sms ! Va rog sa va programati din timp ! ‼‼ mentionati pana la ce ora va pot raspunde ‼ 

Va pup si va astept!!! Cu drag Oana miniona 😈😈♥️♥️

Buna, Prin timi  ajungi?

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...