Sari la conținut

oana miniona 0733838553 ❤️


Postări Recomandate

Am prins-o la 100, mare bulan. 

Semi-Recenzie :

e ok in general dar simti ca e la foc automat, pusa pe facut bani repede, nu exceleaza la gfe. Cine vrea o experienta mai speciala, nu recomand. Cine vrea inca un +1 la testate, merge, cred, la 100 mi s-a parut afacere.

la aspect e placuta, arata ca in poze.

  • Like 1
  • Mersi 1
Link spre comentariu
La 25.12.2020 la 12:59, oana1998 a spus:

😂😂😂 deci jur ca nu e adevarat. Cand gresesc recunosc. Dar sunt sigura ca nu ai fost niciodata la mn.

Deci eu mint, nu ? Măcar de ai recunoaște și nu ai încerca să ascunzi. Eu când greșesc sau sunt prost, îmi asum.
Ce detalii mai vrei să îți dau ca să îți dovedesc că am fost ?

Colegi, voi pe cine credeți, pe mine, sau pe ea ?

La 21.12.2020 la 21:32, oana1998 a spus:

Mi am schimbat comportamentul

Ești sigură de asta ?

La 09.01.2021 la 0:26, oana1998 a spus:

Vino si vei vedea !

Mi-ai zis și mie ceva de genul în perioada 15-30 Octombrie, după ce ți-am scris ceva nașpa aici, și ce să vezi, când colo, mi-ai dat block.
Dar se pare că ai șters posturile mele de pe topic de pe 24 Oct sau când era.
Deci lasă vrăjeala și prosteala, că nu merge
Și mai pusesei ceva recent, și le-ai șters și pe acelea.
Se pare că păstrezi doar ce e pozitiv și doar ce-ți convine ție

Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București

Nu am sters eu nimic . Candva nu a mers acest site. Si multora dintre noi ni s au sters recenzii poze etc . Nu stiu de ce mai comentezi in plus dupa ce ti ai spus punctul de vedere 🤣🤣 aici este site pt recenzii nu messenger sau alt site de comunicare👍👍 vrei sa ti se dea dreptate? Ok ai dreptate te simti mai bn acum ? 

 

Nu inteleg ce ati vrea voi unii dintre voi .. de spuneti ca sunt pe graba si ca sunt pusa sa fac bani nu va inteleg jur. Ce ati fi vrut la 100 de lei sa va pun covor rosu ? Sa stam de vorba 15 minute si 40 sa ma futeti ? Va intreb mereu daca vreti apa suc etc fumam o tig si incepem treaba .. e normal dupa sa pleci .. chiar nu inteleg 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️ in fine probabil si acum vreau sa ma scuz dar unii dintre voi sunteti exagerati. 

 

Va doresc o zi frumoasa si daca chiar asa de rea sunt si nu am timp pt voi si ma grabesc sunteti liberi sa evitati acest topic si sa mergi in continuare la alte fete sunt destule . Decat sa comentati aiurea. Va pup 🥰

Link spre comentariu
  • Oras:Craiova
  • Oras:Craiova
Acum 17 ore, westzone a spus:

Am prins-o la 100, mare bulan. 

Semi-Recenzie :

e ok in general dar simti ca e la foc automat, pusa pe facut bani repede, nu exceleaza la gfe. Cine vrea o experienta mai speciala, nu recomand. Cine vrea inca un +1 la testate, merge, cred, la 100 mi s-a parut afacere.

la aspect e placuta, arata ca in poze.

Prima dată zici ca ai prins-o la 100 ,deci bulan si după zici ca e pusă pe facut bani ,la foc automat.sa inteleg ca nu merita 150 lei ?mersi

Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București
Acum 44 minute, despretarfe85 a spus:

Prima dată zici ca ai prins-o la 100 ,deci bulan si după zici ca e pusă pe facut bani ,la foc automat.sa inteleg ca nu merita 150 lei ?mersi

Parerile sunt impartite. Vino si inceaca tu. Gusturile difera.

Link spre comentariu
La 08.01.2021 la 6:27, oana1998 a spus:

Neata !! Azi voi incepe de la orele 14.00 

⚠️ sex normal ( Protejat ) 

⚠️ sex oral ( in functie de igena ) 

⚠️ sex anal ( in functie de dimensiune si grosime )

⚠️ squirt ( ‼ nu este pipi ‼ ) 

⚠️ 69 si diferite pozitii 

⚠️ masaj ( cu ulei ) 

⚠️ folosirea jucariilor

⚠️ dominare soft / hard ( vom discuta pe whap despre pret si cum va parcurge in functie de dorinta fiecaruia !! ) EU VOI FI STAPANA ! 

locatia : calea mosilor !!! 

‼ preturi

‼ 150 finalizarea 

‼ 250 h 

‼ 100 extra anal 

‼ 50 extra squirt 

‼ 50 extra pt masaj 

‼‼ am rugamintea sa nu comentati aiurea avand in vedere ca am schimbat preturile ‼‼ cei care doriti sa ma vizitati va astept cu drag ! Iar celor care pretul vi se pare exagerat va rog sa evitati acest subiect ‼‼ va multumesc ♥️🥰

⚠️ contact : 0733838553 ma puteti contacta pe whap apel sau sms ! Va rog sa va programati din timp ! ‼‼ mentionati pana la ce ora va pot raspunde ‼ 

Va pup si va astept!!! Cu drag Oana miniona 😈😈♥️♥️

Squirtul il provoci singura? Sau se poate si altfel?

Link spre comentariu
14 hours ago, despretarfe85 said:

Prima dată zici ca ai prins-o la 100 ,deci bulan si după zici ca e pusă pe facut bani ,la foc automat.sa inteleg ca nu merita 150 lei ?mersi

fata merita vizitata pt o finalizare dar nu e genul la care sa iau o ora. D-aia nici nu m-am dus la ora si bine am facut. Cand stai la ora trebuie sa faci si altceva si peste futut, la ea gfe ar fi nota 5 deci nu merita o ora. Si 150 mi se pare mult. Asta e parerea mea cel putin.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Sector 3
  • Oras:Sector 3

Hei Oana nu am mai intrat demult desi o singura data te.am vizitat pt mine esti o tipa ok !Asta sa egalez numarul de multumiti in balanta cu cei nemultumiti .Sfatul meu este sa schimbi locatia mai spre Alba Iulia si automat pretul ti se va cuveni ! Te pup si sper sa te mai vizitez cand prind un ocazia.😉 si mai pune poze cum faceai mereu cand intram eu 😎defapt eu iti ceream 🤣

Link spre comentariu

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
La 11.01.2021 la 9:42, oana1998 a spus:

Nu am sters eu nimic . Candva nu a mers acest site. Si multora dintre noi ni s au sters recenzii poze etc . Nu stiu de ce mai comentezi in plus dupa ce ti ai spus punctul de vedere 🤣🤣 aici este site pt recenzii nu messenger sau alt site de comunicare👍👍 vrei sa ti se dea dreptate? Ok ai dreptate te simti mai bn acum ? 

 

Nu inteleg ce ati vrea voi unii dintre voi .. de spuneti ca sunt pe graba si ca sunt pusa sa fac bani nu va inteleg jur. Ce ati fi vrut la 100 de lei sa va pun covor rosu ? Sa stam de vorba 15 minute si 40 sa ma futeti ? Va intreb mereu daca vreti apa suc etc fumam o tig si incepem treaba .. e normal dupa sa pleci .. chiar nu inteleg 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️ in fine probabil si acum vreau sa ma scuz dar unii dintre voi sunteti exagerati. 

 

Va doresc o zi frumoasa si daca chiar asa de rea sunt si nu am timp pt voi si ma grabesc sunteti liberi sa evitati acest topic si sa mergi in continuare la alte fete sunt destule . Decat sa comentati aiurea. Va pup 🥰

Oana , nu dorim sa evitam acest topic , rolul acestui forum este de a informa comunitatea despre calitatea serviciilor voastre .

Treaba este destul de simpla , daca ai marit tariful de la 100 la 150  - oamenii vor sa vada niste standarde mai inalte , atat timp cat asteptam in fata blocului 15 min , iar atunci cand urcam ne simtim presati de timp , feedbackul va fi negativ , de asta poti fi sigura .

Incearca si tu sa te autoevaluezi , vezi cati clienti fideli ai , vezi cati revin dupa prima vizita ... cati nu mai revin. Daca nu monitorizezi anumite aspecte nu poti sa evoluezi. 

Parerea mea . Success 

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...