Sari la conținut

oana miniona 0733838553 / 0734835619 ❤️


Postări Recomandate

5 hours ago, oanaaminiona said:

Of of cata răutate in lumea asta 🤦🏻‍♀️ Prefer sa numai zic nimic 🤦🏻‍♀️❤️

Semeni vant, culegi furtuna, chiar incep sa-i dau dreptate @catelul.dinamo

Pe mine m-ai pierdut de client cu atitudinea asta care reflecta modul tau de gandire si dispretul fata de cei care iti baga in buzunar.

Ai comis-o in plm si la Bucuresti, ti-ai pus poalele`n cap.

  • Like 2
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucursti
  • Oras:Bucursti
Acum 16 minute, toxiq a spus:

Semeni vant, culegi furtuna, chiar incep sa-i dau dreptate @catelul.dinamo

Pe mine m-ai pierdut de client cu atitudinea asta care reflecta modul tau de gandire si dispretul fata de cei care iti baga in buzunar.

Ai comis-o in plm si la Bucuresti, ti-ai pus poalele`n cap.

Sa fi sănătos și tu și el 👌🏽 

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucursti
  • Oras:Bucursti

Disponibilă pana la 00:00 ❤️ 

- contact Apel sau mesaj pe whap ❤️ 0733838553

- prețuri : 100 fin 200h 

- prețuri extra : squirt 50 , uro 50 

- servicii : sex normal protejat , oral in funcție de igena ! 

Nu fac finalizare orala ! 

Pup ❤️🔞

425F5FD6-7684-4F91-85B7-F37C41B28C10.jpeg

  • Like 2
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Vin si eu cu o recenzie, si prima mea recenzie,  intarziata (decembrie 2020) asa ca am sa punctez doar caracterul\comportamentul. Stiu a trecut mult timp, multe s-au mai schimbat dar mai bine mai tarziu decat niciodata.

Am dat mesaj pe whatsapp in jur de 17 30 pentru o programare, stabilisem pentru ora 20 30. Intr-e timp i s-au anulat 2 programari m-a anuntat si am ajuns la ea in jur de ora 19 a acceasi adresa ca actuala. Nu sunt un fan al acelui gen de lift asa ca am urcat pe scari, saraca tin minte si acum ca ma astepta la usa, eu aparand pe scari. Cu rasuflarea ca dupa un maraton am fost poftit in casa, mi-am tras sufletul cu un pahar cu apa sau suc(nu mai stiu exact) probabil de frica sa nu crap acolo, fiind genul mai masiv de persoana. Am platit viitoarea consumatie, anume 1 ora-200 ron  Dupa trasul sufletului am cerut la baie pentru igienizarea, am primit prosop curat, geluri de dus stiu ca erau destule. 

Am purces in pat, unde am esuat teribil, Oana a incercat cu un oral atat cat s-a putut, m-am jucat cu ea si cu pasarica, nu am avut voie sa bag vreun deget( nu m-a deranjat), am cerut dildo-ul sa ma joc cu ea, poate vrea si soldatelul sa se trezeasca din somnul cel de taina, dar degeaba. Am luat o pauza de o tigara, unde am mai discutat diverse, mi s-a parut genul de persoana cu care ai ce sa discuti daca esti pe acceasi frecventa, sau este un subiect de comun interes. Dupa mica pauza ne-am retras in pat unde am esuat a 2-a oara si am decis sa ma las batut vazand ca nu se vrea cooperare din partea corpului meu.

Per total exceptand faptul ca nu am putut realiza ceea ce imi propusesem initial a fost ok, am promis atunci revenirea si "razbunarea", m-am simtit bine, am vazut ca si-a dat interesul dar din pacate nu am putut eu (din cauze necunoscute inca).

Ce pot spune ca m-a ofticat a fost faptul ca la data programarii nu facea anal, iar dupa cateva zile a aparut iarasi in meniu analul. Poate ma ajuta gandul asta, eu fiind "fan anal" si reuseam sa fac ceea ce am incercat si esuat mizerabil :))

 

  • Like 2
  • Confuz 1
  • Trist 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucursti
  • Oras:Bucursti
Acum 27 minute, isblacks a spus:

Vin si eu cu o recenzie, si prima mea recenzie,  intarziata (decembrie 2020) asa ca am sa punctez doar caracterul\comportamentul. Stiu a trecut mult timp, multe s-au mai schimbat dar mai bine mai tarziu decat niciodata.

Am dat mesaj pe whatsapp in jur de 17 30 pentru o programare, stabilisem pentru ora 20 30. Intr-e timp i s-au anulat 2 programari m-a anuntat si am ajuns la ea in jur de ora 19 a acceasi adresa ca actuala. Nu sunt un fan al acelui gen de lift asa ca am urcat pe scari, saraca tin minte si acum ca ma astepta la usa, eu aparand pe scari. Cu rasuflarea ca dupa un maraton am fost poftit in casa, mi-am tras sufletul cu un pahar cu apa sau suc(nu mai stiu exact) probabil de frica sa nu crap acolo, fiind genul mai masiv de persoana. Am platit viitoarea consumatie, anume 1 ora-200 ron  Dupa trasul sufletului am cerut la baie pentru igienizarea, am primit prosop curat, geluri de dus stiu ca erau destule. 

Am purces in pat, unde am esuat teribil, Oana a incercat cu un oral atat cat s-a putut, m-am jucat cu ea si cu pasarica, nu am avut voie sa bag vreun deget( nu m-a deranjat), am cerut dildo-ul sa ma joc cu ea, poate vrea si soldatelul sa se trezeasca din somnul cel de taina, dar degeaba. Am luat o pauza de o tigara, unde am mai discutat diverse, mi s-a parut genul de persoana cu care ai ce sa discuti daca esti pe acceasi frecventa, sau este un subiect de comun interes. Dupa mica pauza ne-am retras in pat unde am esuat a 2-a oara si am decis sa ma las batut vazand ca nu se vrea cooperare din partea corpului meu.

Per total exceptand faptul ca nu am putut realiza ceea ce imi propusesem initial a fost ok, am promis atunci revenirea si "razbunarea", m-am simtit bine, am vazut ca si-a dat interesul dar din pacate nu am putut eu (din cauze necunoscute inca).

Ce pot spune ca m-a ofticat a fost faptul ca la data programarii nu facea anal, iar dupa cateva zile a aparut iarasi in meniu analul. Poate ma ajuta gandul asta, eu fiind "fan anal" si reuseam sa fac ceea ce am incercat si esuat mizerabil :))

 

Mulțumesc frumos ❤️ Te aștept sa facem și anal și sa te răzbuni cum iti dorești 😈🔞

  • Like 1
  • Haha 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator Miki88
Reputație: 0
1 oră în urmă, isblacks a spus:

Ba da, dar imi amintesc perfect esecul din pacate

După 2 ani a realizat ca trb sa facă o recenzie pentru fata asta cu lux de amănunte eșuate.

Îți mai amintești cu ce bucate te-a așteptat sau tot mămăliga cu mici

Link spre comentariu
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge
Acum 2 ore, isblacks a spus:

Vin si eu cu o recenzie, si prima mea recenzie,  intarziata (decembrie 2020) asa ca am sa punctez doar caracterul\comportamentul. Stiu a trecut mult timp, multe s-au mai schimbat dar mai bine mai tarziu decat niciodata.

Am dat mesaj pe whatsapp in jur de 17 30 pentru o programare, stabilisem pentru ora 20 30. Intr-e timp i s-au anulat 2 programari m-a anuntat si am ajuns la ea in jur de ora 19 a acceasi adresa ca actuala. Nu sunt un fan al acelui gen de lift asa ca am urcat pe scari, saraca tin minte si acum ca ma astepta la usa, eu aparand pe scari. Cu rasuflarea ca dupa un maraton am fost poftit in casa, mi-am tras sufletul cu un pahar cu apa sau suc(nu mai stiu exact) probabil de frica sa nu crap acolo, fiind genul mai masiv de persoana. Am platit viitoarea consumatie, anume 1 ora-200 ron  Dupa trasul sufletului am cerut la baie pentru igienizarea, am primit prosop curat, geluri de dus stiu ca erau destule. 

Am purces in pat, unde am esuat teribil, Oana a incercat cu un oral atat cat s-a putut, m-am jucat cu ea si cu pasarica, nu am avut voie sa bag vreun deget( nu m-a deranjat), am cerut dildo-ul sa ma joc cu ea, poate vrea si soldatelul sa se trezeasca din somnul cel de taina, dar degeaba. Am luat o pauza de o tigara, unde am mai discutat diverse, mi s-a parut genul de persoana cu care ai ce sa discuti daca esti pe acceasi frecventa, sau este un subiect de comun interes. Dupa mica pauza ne-am retras in pat unde am esuat a 2-a oara si am decis sa ma las batut vazand ca nu se vrea cooperare din partea corpului meu.

Per total exceptand faptul ca nu am putut realiza ceea ce imi propusesem initial a fost ok, am promis atunci revenirea si "razbunarea", m-am simtit bine, am vazut ca si-a dat interesul dar din pacate nu am putut eu (din cauze necunoscute inca).

Ce pot spune ca m-a ofticat a fost faptul ca la data programarii nu facea anal, iar dupa cateva zile a aparut iarasi in meniu analul. Poate ma ajuta gandul asta, eu fiind "fan anal" si reuseam sa fac ceea ce am incercat si esuat mizerabil :))

 

:251xnu prea esti credibil domnu. Dupe 2 ani , vi cu recenzie?😃.  Sincer suna a promovare ,suustinere .  Mai ales ,mai ales din 2014 membru Nimfo si direct 2 postari pe acest topic din care una este o recenzie dupa o vizita de acum 2 ani.    

  • Like 4
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Incantat de pozele Oanei am contactat-o pe whatsupp, mi-a raspuns destul de rapid si asa ca m-am programat la ea in 30 de min. Am ajuns la ea, am fost incantat de faptura din fata mea si normal ca am ramas sa fac sex cu ea. Ne-am mutat in dormitor unde a inceput cu un oral umed executat destul de ok, dupa am pus un prezervativ si am incercat cateva pozitii intr-un ritm bland iar la final am schimbat intr-un doggystyle unde am marit un pic ritmul incat sa pot sa finalizez. Dupa am facut un dus, m-a servit Oana cu o apa si dus am fost. Per total o experienta buna la un pret ok.

Partea cu notele :
locatie : 8, sincer habar nu am cat de mult conteaza, e curat la ea iar baia e ok deci e suficient pt mine
aspect : 9, e o nota subiectiva deoarece am o slabiciune pt minione cu fund pe care poti sa pui mana.
sex oral : 8, destul de deep si umed, corect executat.
sex normal : 8, a cooperat acolo cu mine, orice pozitie sugerata a fost acceptata deci din nou ok cu mine.
gfe : 1-10, habar nu am, nu de asta m-am dus la ea dar a fost amabila pe toata durata intalnirii noastre.
pret : 100 de ron pt o finalizare

 

  • Like 2
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucursti
  • Oras:Bucursti
Acum 55 minute, mroriginal13 a spus:

Incantat de pozele Oanei am contactat-o pe whatsupp, mi-a raspuns destul de rapid si asa ca m-am programat la ea in 30 de min. Am ajuns la ea, am fost incantat de faptura din fata mea si normal ca am ramas sa fac sex cu ea. Ne-am mutat in dormitor unde a inceput cu un oral umed executat destul de ok, dupa am pus un prezervativ si am incercat cateva pozitii intr-un ritm bland iar la final am schimbat intr-un doggystyle unde am marit un pic ritmul incat sa pot sa finalizez. Dupa am facut un dus, m-a servit Oana cu o apa si dus am fost. Per total o experienta buna la un pret ok.

Partea cu notele :
locatie : 8, sincer habar nu am cat de mult conteaza, e curat la ea iar baia e ok deci e suficient pt mine
aspect : 9, e o nota subiectiva deoarece am o slabiciune pt minione cu fund pe care poti sa pui mana.
sex oral : 8, destul de deep si umed, corect executat.
sex normal : 8, a cooperat acolo cu mine, orice pozitie sugerata a fost acceptata deci din nou ok cu mine.
gfe : 1-10, habar nu am, nu de asta m-am dus la ea dar a fost amabila pe toata durata intalnirii noastre.
pret : 100 de ron pt o finalizare

 

Te pup și te mai aștept ❤️❤️❤️❤️

Link spre comentariu
  • Oras:Mallorca https://maps.app.goo.gl/pk6WRQ1W8AxKWheV9
  • Oras:Mallorca https://maps.app.goo.gl/pk6WRQ1W8AxKWheV9
La 19.02.2022 la 17:26, oanaaminiona a spus:

Da rău 🖕🏽 Nu îmi ajunge pt o zi 🖕🏽

ACADC475-1800-4189-AF92-2BD74CFE8390.jpeg

🙋‍♂️Postarea sau poza asta la mișto ne poate inspira totuși ! Cam cît te poți întinde la oral ? 🤷‍♂️

  • Haha 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...