Jump to content

oana miniona 0733838553 ❤️

Recommended Posts

Acum 10 minute, ronny999 a spus:

Gata ai si revenit la vechiile preturi ?

Nu a tinut faza de 150 cu 250 ? 😅

Ce crezi a tinut dar am clienti vechi care imi spun ca vin cu 100 . Pe care nu vreau sa ii pierd 👍👍 sunt multi de aici care nu imi lasa recenzii 👍👍 mi am facut si eu un grup cu clienti si nu le pot spune in pvt si vad aici 👍👍👍 va rog eu frumos numai comentati aiurea. Doar sa va aflati in treaba ca nu sunteti mai importanti 😈🤗😘 va pup pa . 

• Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

RECENZIE: Locatie: 8.5 (Mihai Bravu, stradal,reper cladirea Spectrum) Aspect: 8.7 (domnisoara frumusica undeva la 1.50 cm , ochi caprui inchisi, par negru lung prins, creata, sani mici frumosi, fund r

😂😂😂😂😂😂😂 eu momentan îmi țin păsărica izolata 😂😂😂😂😂😂 hahahaha 😂😂 aștept sa treacă virusul 😂😂🥰🥰 sa ne revedem cu bine 😂😂😂â¤ï¸â¤ï¸â¤ï¸â¤ï

🥰🥰

Posted Images

Acum 14 ore, alexandru gabriel a spus:

Daca citeai mai sus,  cu o pagina,   îți era si tie la fel de neclar. A incercat si ea norocul.

Chiar am avut noroc ! Si daca te intereseaza si acum lucrez pe 150 cu 250 👍👍👍👍 doar cu cine stiu eu si vreau lucrez pe 100 cu 200.  Nu va futeti voi in locu meu 👍 imi fac preturile cum vreau. Cine vrea vine cine nu pa. 

Disponibila de la ora 14.00 pt programari. 100 fin 200h