Sari la conținut

oana miniona 0733838553 / 0734835619 ❤️


Postări Recomandate

  • Oras:Bucharest
  • Oras:Bucharest

Îmi încălzesc apa!! Așa va pot ajuta și pe voi!!

Parerea mea e sa nu primesti clienti zilele astea cat nu ai apa.Sincer nu cred ca vrea nimeni sa se spele la lighean si nici sa astepte 20 de minute pana se incalzeste apa sa o foloseasca.

  • Like 1
Link spre comentariu
Reputație: 24034
  • Oras:Los Angeles
  • Oras:Los Angeles

Te poți spală și singur 🙂🙂🙂 iar prosoape am cumpărat destule 🙂🙂🙂🙂

Eu as vrea sa ma speli tu.

😊

Link spre comentariu
Reputație: 1486
  • Oras:In your mouth with my dick
  • Oras:In your mouth with my dick

Eu as vrea sa ma speli tu.

😊

Vezi sa nu fie văzută ca o fantezie ce vrei tu. Fanteziile nu sunt gratis 😂😂😂
  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator nilac_the crazy
Reputație: 0

         Am vizitat-o azi pe Oana. Programat usor pe nr. de Whatsapp. Zona Mihai Bravu 42 langa Blocul Spectrum. Mai greu cu locurile de parcare.

Locatia apartament cu doua camere, OK, curata, mobilata modern, baie foarte OK. Nu era apa calda dar asa e in zona asta mari probleme cu RADETUL. Cica din noaptea asta va fi. Oricum am venit dusat de acasa.

   Oana miniona gen 1,50,  nu stiu cate kg  dar foarte bine proportionata. Nu e skinny mai degraba slim dupa parerea mea. Frumusica la fata, ochi mari, gura frumoasa dantura impecabila. Pare o papusica cu aspect de liceana. Simpatica, zambareata si vorbareata.

   Eram in graba un pic si am prins o programare "last minute" asa ca am ales OP si squirt. Oralul a fost bun, adanc si umed chiar cu tendinte de DT. La final un squirt adevarat (nu la multe fete le iese chestia asta). Intreba cineva mai devreme de squirt, da frate e pe bune, asta a fost si curiozitatea mea.

Note:

- locatie 8.5 (am scazut un punct pentru pa calda dar nu are Oana nicio vina, a si anuntat de fapt iar eu mi-am asumat situatia)

- aspect 9, miniona dar frumusica foc

- atitudine 9

- OP 8.5 ( daca era ON dadeam mai mult)

- NP nu a fost cazul

- squirt 10.

Pacat ca a scos ON si analul din oferta ca ar fi fost super tare. Cine stie poate revine asupra lor. :bow

In concluzie eu o recomand.De revenit cu siguranta dar o ora ca sa imi fac o parere completa.

Cele bune tuturor!

  • Like 3
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Pă zonă
  • Oras:Pă zonă

Hei am o colega ! Pentru câteva zile ! ❤️

O găsiți la nr de tel : 0728577894

 

Dacă doriți poze da ți mesaj la nr afișat va trimite pe whap nu merge sa pună pe forum !

Intrati si amandoua? Daca da, ce tarife?

Link spre comentariu
Vizitator nimfomanul6969
Reputație: 0

Buna Oana! Am citit si eu topicul tau si daca tot ai dat linkul si pe cel de la Ploiesti.In ambele ai avut in oferta anal protejat apoi l-ai scos. In ambele ai avut oral neprotejat, la Bucuresti l-ai scos. Recenziile tale au fost bunicele dar nu wow. La Ploiesti prin sfarsitul lui noiembrie ai anuntat ca te retragi apoi ai revenit. Iti spun lucrurile astea nu ca un repros, inteleg ca esti la inceput si imi permit sa iti dau cateva sfaturi.

Daca spui oral neprotejat in functie de igiena ai totdeauna posibilitatea sa refuzi daca ceva nu e ok. Daca spui anal protejat in functie de dimensiune la fel, asta in ideea ca tu ai spus ca ai facut cu penisuri mai mici.

Nu spune niciodata ca te retragi daca nu esti absolut sigura mai bine spui ca iei o pauza mai lunga, ca asa daca revii nimeni nu o sa aiba nimic de zis. Inconsecventa pentru ce am scris mai sus nu e un avantaj iar lumea de pe aici o taxeaza imediat dupa cum ai vazut.

Recenziile pe care le-am citi m-au facut un pic curios in a te vizita dar cu scuzele de rigoare oferta ta e destul de banala - oral si normal protejat + squirt (squirtul se adreseaza dupa parerea mea unui numar mai restrans de persoane).

In masura in care mai diversifici si tu oferta eu te-as vizita. Nu zic  sa faci FK sau CIM ca inteleg anumite retineri dar macar un oral neprotejat in functie de igiena, 69 sau anal protejat in functie de dimensiune consider ca ar fi un avantaj.

E doar parerea mea, nu are nimic negativ in rest decizia iti apartine. Multa bafta!

Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București

Scrie mi un mesaj pe whap â˜ºï¸ Discutam acolo ! Va mulțumesc cei care m au vizitat va pup ! 🥺🥺 și cei care nu m ai vizitat și nu au încă încredere va spun măcar sa încercați 😌 nu o sa va para rau

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București

Buna seara 🥰

Programul pentru:

Miercuri : - 14:00-18:00

Joi : - 14:00 - 23.00

Vineri : - 11:00 - 22:00

Sâmbătă : - 09:00 - 17:00

Duminica nu lucrez !

 

Servicii : sex normal oral , oralul il voi face in funcție de igiena fără fin orală !

Squirt

Prețuri : 100 fin ( 30 de min maxim )

200 H

150 fin + Squirt

250 H + Squirt

Locație : Șoseaua Mihai Bravu ( punct de reper - clădirea spectrum )

Pentru programări lăsați mi mesaj pe whap : 0733.838.553

Va pup â¤ï¸â¤ï¸â¤ï¸

  • Like 1
Link spre comentariu
Reputație: 1486
  • Oras:In your mouth with my dick
  • Oras:In your mouth with my dick

Servicii : sex normal oral , oralul il voi face in funcție de igiena fără fin orală !

 

Translate

 

Servicii : sex normal,sex oral protejat/neprotejat , oralul il voi face in funcție de igiena fără fin orală !

 

End translate.

 

Ps. Asa parca as vrea sa te cunosc :)

Link spre comentariu

Vizitator nimfomanul6969
Reputație: 0

Translate

 

Servicii : sex normal,sex oral protejat/neprotejat , oralul il voi face in funcție de igiena fără fin orală !

 

End translate.

 

Ps. Asa parca as vrea sa te cunosc :)

Subscriu!

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
×
×
  • Creează nouă...