Sari la conținut

oana miniona 0733838553 / 0734835619 ❤️


Postări Recomandate

  • Oras:București
  • Oras:București

Buna da ! Dar ieri mi a fost rău și nu am putut lucra ! Azi lucrez tot așa mai pe seara puțin după ora 18 scrie ți mesaj pe whap pentru programări o sa va răspund! Ieri nu am putut Răspunde !

Link spre comentariu
  • Oras:Mount Rainier
  • Oras:Mount Rainier

RECENZIE:
Locatie: 8.5 (Mihai Bravu, stradal,reper cladirea Spectrum)
Aspect: 8.7 (domnisoara frumusica undeva la 1.50 cm , ochi caprui inchisi, par negru lung prins, creata, sani mici frumosi, fund rotund "prince$$", slim, piercing in buric si buza, dantura alba, mai multe tatuaje interesante in diferite zone ale corpului)
Oral: 8 (protejat, ok, fara atentie la bijuterii, 2 viteze: slow si rapid, poate sa o ia adanc la cerere, nu toata, isi da silinta)
Normal: 8 (protejat, accepta pozitii, se implica in LOT)
Gfe: 6 (saruta pe corp cand se incalzeste, discret, nu face FK)
Atitudine: 10 (placuta, deschisa la discutii)
Igiena: 10 (nimic suspect, curata)
Halat: 200 RON (pentru o ora cu 2 finalizari)

Naratiunea:
Am luat legatura cu domnisoara Oana si am stabilit intalnirea relativ repede la inceputul lunii martie, cu confirmare de ambele parti, programare de pe o zi pe alta respectata cu strictete. Locatia este undeva pe Mihai Bravu, stradal, ca reper cladirea Spectrum. In locatie domnisoara m-a asteptat somnoroasa, dar cu un zambet frumos, intalnirea avand loc la o ora matinala. Apartamentul este ok, un mic hol la intrare, bucataria ok, unde am stat la un chit-chat, ultima camera pe dreapta este camera de actiune, patul ok, rezista bine la turatii mari. Domnisoara are atitudine ok, este prietenoasa si calda, sa fiti domni cu ea. Acum, in pat, m-a invitat foarte dezghetata sa ma asez comod in pat, arata bine in costumul Evei, pisicuta are labiile mari, am simtit-o stramta. Totul a fost protejat, a pus mana pe madular, l-a agitat de 2 ori si vazand ca e erect a montat cauciucul colorat. Oralul a fost ok, o ia adanc fain, cand i-am zis ca imi place asa, destul de  umed; nu m-a grabit la modul sa ma intrebe daca trecem la felul 2, asa ca am mai lasat-o sa imi faca oral dupa care am invitat-o in LOT. In LOT se misca bine, se fereste de eye-contact, incearca sa evite orice risc sa fie sarutata pe buze, in schimb accepta saruturi pe corp. Singurul moment cand m-a sarutat pe gat a fost in LOT, cand se incalzise bine de tot si preluasem controlul, geme natural, dar uneori si putin artistic. Am schimbat si alte pozitii, toate de intensitate, piese de rezistenta este fundul, m-a terminat de fiecare data in doggy, se simte foarte bine, domnisoara Oana stie cum sa stea pentru a obtine maximul de placere. S-a oferit inca de la inceput sa ma serveasca cu un pahar de suc sau apa plata, l-am pastrat pentru final, chiar am avut nevoie la sfarsitul intalnirii. Oana este o finuta, m-am simtit bine cu Oana, pacat ca nu face FK, ar fi facut intalnirea mai dulce ^_^ .
 
Notite)
1)Nu am auzit telefoanele sunand pe durata intalnirii, erau lasate in bucatarie pe silent
2)Totul este protejat, foloseste prezervative colorate, servetele umede inainte si dupa
3)Atitudine pro/client
4)Isi da toate silinta sa iasa totul bine

M-am simtit bine cu Oana

  • Like 20
Link spre comentariu
Reputație: 1486
  • Oras:In your mouth with my dick
  • Oras:In your mouth with my dick

Mare bataie cu topicul asta 😂. In anunt fata scrie ca eate oral protejat / neprotejat in funcție de igiena. Apoi @-pidsadera , zice ca totul este protejat.

 

Cum este pana la urma? Un comentariu este de un fel apoi apare nr 2 de alt fel apoi apare nr 3 de alt fel... si tot asa 😂😂😂

  • Like 1
Link spre comentariu

Hei am o colega ! Pentru câteva zile ! ❤️

O găsiți la nr de tel : 0728577894

 

Dacă doriți poze da ți mesaj la nr afișat va trimite pe whap nu merge sa pună pe forum !

Buuun deci cateva = 1. Prin tranzitie concluzionam cateva sute = una suta. Bun de stiut.
Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București

Poze făcute azi in locație â¤ï¸â¤ï¸â¤ï¸

Ma găsiți pe șoseaua Mihai bravu 🙂 ca punct de reper clădirea spectrum ! â¤ï¸â¤ï¸â¤ï¸

Pentru programări lasăti mi msj pe whap : 0733838553

post-319778-0-73413800-1583662605_thumb.jpeg

post-319778-0-70681900-1583662617_thumb.jpeg

post-319778-0-07591800-1583662635_thumb.jpeg

post-319778-0-81745300-1583662659_thumb.jpeg

post-319778-0-08014500-1583662674_thumb.jpeg

  • Like 6
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Se pare ca avem parte de ceva nou pe site( am cam lipsit in ultima perioada de pe aici).....De cand asteptam o pasarica motata ( nu prea am mai vazut in ultimul pe forum o motata:)))))) ) . De cand nu mai e Loredana Banana activa cam slabuta oferta de pasarici motate:))))

 

Te rog sa pui o poza cu motata si de mai aproape, chiar ma tenteaza sa te vizitez chiar daca esti putin departe de mine:D. Squirt ul il ai natural in timpul sexului sau ti l provoci cu jucaria?

 

 

Astept poza si raspuns la intrebarea mea:D

 

 

Si o intrebare pt ceilalti nimfomani. Daca mai stiti nimfomane cu pizde motate nu le pastrati numai pt voi( dati cateva recomandariL))))))) ).

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Pă zonă
  • Oras:Pă zonă

Multumim pentru poze, Oana! Apreciez faptul ca te-ai fotografiat din mai toate unghiurile. Esti pe drumul cel bun, chiar daca te-am prins eu mai la inceput putin nepregatita, fara prosoape, dar am inteles de la colegi ca s-a remediat problema.

As vrea sa revin in una din serile urmatoare. Ce program ai saptamana asta?

Te-ai gandit sa introduci in meniu si atentia la zonele adiacente (oua)?

  • Like 1
Link spre comentariu

  • Oras:București
  • Oras:București

Va pot oferii sex normal , oral . Oralul este in funcție de igiena fără finalizare orală !!!

100 fin

200h

Ma găsiți pe șoseaua Mihai bravu , ca punct de reper clădirea Spectrum !!

Pentru programări : 0733838553

post-319778-0-49111900-1583777573_thumb.jpeg

post-319778-0-61318400-1583777586_thumb.jpeg

post-319778-0-25274700-1583777601_thumb.jpeg

post-319778-0-57922600-1583777616_thumb.jpeg

post-319778-0-47937500-1583777978_thumb.jpeg

  • Like 6
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members and 1 guest

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...