Sari la conținut

blonda miniona 0734411534


rob013

Postări Recomandate

  • pisicuts a schimbat titlul în blonda miniona 0734411534
  • Oras:sibiu
  • Oras:sibiu

Am fost de 2 ori, e comunicativa, pretul bun pentru prestanta. Daca isi schimba locatia e de vizitat, pe locatia actuala risti sa te intalnesti cu vecinii, este si o camera de filmat in curte. Daca nu ai probleme cu babele care stau la masa din curte e ok.

Link spre comentariu
Vizitator yoyo14
Reputație: 0

Deci la cererea colegilor m-am decis sa ii fac o recenzie domnisoarei cu pricina, desi fata e la noi in Sibiu din iarna nimeni nu se prea inghesuie cu recenzii, bine si eu ma numar printre ei ca am fost mai demult pe la ea si nu am lasat recenzie :D

Note + info:

 

Atitudine: 8 foarte vorbareata, se amuza din orice si destul de fairplay, am sa specific la NP de ce.

 

Aspect: 8.5 arata destul de bine, draguta, micuta dar cam slabuta la sanii de aceea am zis mai demult cand a cerut cineva poza cu sanii ei goi ca nu are ce arata, nici la fund nu e prea dodata.

 

ON: 10 neasteptat de bun, si daca m-as mai duce la ea inca o tura m-as duce doar pentru oral, nu a avut grija de vecini sau altfel de articicii dar a fost un clasic neasteptat de bun.

 

NP: 7 aici e punctul slab, in cazul meu, ea fiind foarte stramta, putin spus, m-a servit doar cu o pozitie fiindca altfel o durea, am crezut-o deoarece nu sa dat in lǎturi (nu a renuntat) si am facut 2 numere (finalizari), de acea am spus ca a fost fairplay, daca era alta se dadea batuta si ma lasa asa...

 

De revenit? Habar nu am :D

Link spre comentariu
  • Oras:romania
  • Oras:romania

Multumesc frumos Yoyo14 pentru recenzie desi mi.as fi dorit putin mai mult la rating.. dar stii cum este.. nu poti fi pe placul tuturor... Cum am spus mai sus acestea sunt ultimele 8 zile in care ma mai puteti gasi in Sibiu. In aceste zile imi voi da toata silinta sa fac pe toata lumea fericita desi nu prea se inghesuie multi.. va pup si va astept cu un apel pentru o programare.

Programul va fi zilnic de la 10:00-00:00 :*

Link spre comentariu
  • Oras:ETIOPIA
  • Oras:ETIOPIA

Multumesc frumos Yoyo14 pentru recenzie desi mi.as fi dorit putin mai mult la rating.. dar stii cum este.. nu poti fi pe placul tuturor... Cum am spus mai sus acestea sunt ultimele 8 zile in care ma mai puteti gasi in Sibiu. In aceste zile imi voi da toata silinta sa fac pe toata lumea fericita desi nu prea se inghesuie multi.. va pup si va astept cu un apel pentru o programare.

Programul va fi zilnic de la 10:00-00:00 :*

 

Te asteptam la Alba Iulia

Link spre comentariu
  • Oras:Peste tot si nicăieri.
  • Oras:Peste tot si nicăieri.
Acum 39 minute, bianca7 a spus:

Am si eu o intrebare... Cum pot modifica numarul de telefon din titlu daca tot ati inchis topicul celalalt? Multumesc

Dai raport la postarea si il schimbă pisicut 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...