Sari la conținut

Picon- cel mai turbat si senil user luzer de pe Nimfomane


Postări Recomandate

Vizitator marmotto
Reputație: 0

Deschizi cate un topic ca un onanist frustrat..cred ca mai ai cateva deschise la cateva minute si indicat ar fi sa nu mai fumezi leustean ca iti face rau

Mai rau, cred ca face tigari din morcov razuit si prajit, leustean mai e cum mai e dar morcovul il afecteaza grav....

  • Like 1
Link spre comentariu

Fraierul Anului 2019 iar a baut  niste mona si isi da in petec pe aici! 

 

 

Cand il baneaza motanul? 

ba ce rau imi pare ca nu am salvat mesaju ala de pe grupu de whatsapp cu tovarasii cu care merg in budhist din cand in cand, de le-am aratat topicul ala in care ai stat sa iti versi frustrarile si concluzia lor a fost una simpla:

 

eu fata de tine, inca sunt bine

 

ai de :)) mea

Link spre comentariu

ba ce rau imi pare ca nu am salvat mesaju ala de pe grupu de whatsapp cu tovarasii cu care merg in budhist din cand in cand, de le-am aratat topicul ala in care ai stat sa iti versi frustrarile si concluzia lor a fost una simpla:

 

eu fata de tine, inca sunt bine

 

ai de :)) mea

 

omu a stat sa dedice un topic special mie si cand i l-am aratat tovarasiilor mei, aia s-au cacat pe ei de ras si efectiv au zis ca, eu fata de el inca o duc bine si ca nu credeau vreodata ca e unu mai distrus decat mine

iti dai seama  :))

 

 

NU CWERY, TU NU ESTI BINE!

 

 

Fiindca spre deosebire de tine, eu inca n-am ajuns sa fiu fraierit  de o curva (si pe deasupra una menora)  si sa ajung sa-i platesc 5000 euro pentru povestea ei mincinoasa legata de bunica bolnava.

 

 

De ce?

Pentru ca in primul rand nu am  si nu o sa am vreodata 5000 euro!  

HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA 

Link spre comentariu

Si dupa aia sa ajungi sa-i canti serenade la balcon, sa o tot spionezi, sa  imprastii articole despre ea, sa te pretinzi ca esti Daenerys din Game of Thrones! 

Mai te-n pula mea de martafoi! 

 

 

5000 euro aia mai bine ii donai la  un orfelinat de copii, la o scoala din sat, la un spital de stat.....sau la un azil de batrani unde sta picon. 

 

Dar nu, i-ai dat Tanyei si lui Nicu sa-i futa  prin Spania. 

 

Cat de prost poti sa fii sa ajungi sa-ti ia banii   o curva (si pe deasupra sa nu stii ca e menora cu buletin fals, deci sa te faca puscariabil)  si sa te insele cu un mos proxenet  de 60 ani? 

Link spre comentariu

Deschizi cate un topic ca un onanist frustrat..cred ca mai ai cateva deschise la cateva minute si indicat ar fi sa nu mai fumezi leustean ca iti face rau

Si care e problema ta ba? 

Onanista e tactu cand te-a fatat! 

 

 

Deschid cate topice vor muschii mei! 

Sunt nervos ca m-au banat trogloditii aia de moderatori de pe Softpedia pe degeaba, fara sa incalc vreun regulament! 

Stau pe capul vostru in schimb! 

Link spre comentariu
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...