Sari la conținut

20 ani - rebecaa - reala 100%


mark69

Postări Recomandate

  • Oras:deva
  • Oras:deva

Am vizita-o de doua ori pe Rebecca din punctul meu de vedere este o fata chiar ok poti dicuta cu ea nu te grabeste nu sta sa se uite la ceas. Face un oral demential te intreba cu vrei ce pozitie preferi din ce am observat chiar ii place cea ce face. O recomand cu mare drag. Iar preturile sunt ok chiar daca le am marit merita nu stiu ca nu sunt multe in alba cu servicile ei. Mai stiu vreo doua si cam atat.

Ciocane mari

Te pup Rebecca pe buric

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Am vizita-o de doua ori pe Rebecca din punctul meu de vedere este o fata chiar ok poti dicuta cu ea nu te grabeste nu sta sa se uite la ceas. Face un oral demential te intreba cu vrei ce pozitie preferi din ce am observat chiar ii place cea ce face. O recomand cu mare drag. Iar preturile sunt ok chiar daca le a marit merita nu stiu ca nu sunt multe in alba cu servicile ei. Mai stiu vreo doua si cam atat.

Ciocane mari

Te pup Rebecca pe buric

🤗 Mulțumesc frumos. 💋

Link spre comentariu
  • Oras:România
  • Oras:România

Vizitat domnita

Zona Flanco

Domnita zambitoare,sexy ,pe tocuri si dresuri sexy

Prima impresie ok

Cateva kilograme in plus dar nu deranjeaza foarte tare.Daca ar slabi putin ar fi mai ok.

Dusat si trecut la actiune

Oral neprotejat bunicel.Nu te grabeste deloc.Montat prezervativ si incercat cateva pozitii.Stramta in pasarica.Se simte bine.Curata si placuta la atingere.FK.O experienta bunicica

ON-7

NP-8

Tarif-150 /finalizare

PS.finalizare pe țățe si putin in gura

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Vizitat domnita

Zona Flanco

Domnita zambitoare,sexy ,pe tocuri si dresuri sexy

Prima impresie ok

Cateva kilograme in plus dar nu deranjeaza foarte tare.Daca ar slabi putin ar fi mai ok.

Dusat si trecut la actiune

Oral neprotejat bunicel.Nu te grabeste deloc.Montat prezervativ si incercat cateva pozitii.Stramta in pasarica.Se simte bine.Curata si placuta la atingere.FK.O experienta bunicica

ON-7

NP-8

Tarif-150 /finalizare

PS.finalizare pe țățe si putin in gura

Mulțumesc frumos, întotdeauna există loc de mai bine. 🤗

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Telefon: 🙀
  • Oras:unde ma prinde noaptea
  • Telefon: 🙀
  • Oras:unde ma prinde noaptea

Am înțeles, am citit și m-am gândit. Oricum nu o să mai stau mult. RENUNT la taxa de 50 pentru CIM. Poate totuși e puțin mult.

 

Deci 150 Finalizarea și 300 H

Cu CIM INCLUS (pentru cine dorește) .

Și așa am ajuns tot la prețul pe care îl avem haha.

:slap2 De fapt ai scumpit... preupun ca nu toata lumea vrea CIM. Unii se mai scapa si prin alte parti  :laugh2  :laugh2  :laugh2 

  • Like 1
tpc-cr.jpg

 

Link spre comentariu
  • Oras:In jur
  • Oras:In jur

Vizitat si eu fata la inceputul saptamanii. Cine cauta GFE sa o incerce cu incredere. Am avut parte de un oral demential, printre cele mai bune cu deep (nu ca ar fi prea greu cu mine :P), cu atentie la vecini, cu tot ce trebuie. La normal te intreaba ce vrei, cum vrei, pe unde o vrei, are si ea ideile ei daca ramai in pana(cum am patit eu :D) toate astea amestecate cu FK parca ai fi cu amanta( pentru cine nu stie cum e cu amanta sa mearga la Rebeca :)) ) Am citit mai sus ca pozele nu ar fi reale, nu mai induceti oamenii in eroare, ea este in poze, nu o fi vre-un miss sau o diva dar te fute bini di tat si pleci de la ea multumit 100%, ce sa mai, stie cum sa intre sub pielea omului. Cadou 150, durata am depasit binisor 30 de minute(my bad, ramn dator Rebeca :D) Una peste alta puteam face o recenzie foarte scurta sa scriu Abonament la fata dar m-am simtit si eu azi un fel de Creanga. Te pup Rebeca si sper sa ne revedem curand. 

  • Like 2
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Vizitat si eu fata la inceputul saptamanii. Cine cauta GFE sa o incerce cu incredere. Am avut parte de un oral demential, printre cele mai bune cu deep (nu ca ar fi prea greu cu mine :P), cu atentie la vecini, cu tot ce trebuie. La normal te intreaba ce vrei, cum vrei, pe unde o vrei, are si ea ideile ei daca ramai in pana(cum am patit eu :D) toate astea amestecate cu FK parca ai fi cu amanta( pentru cine nu stie cum e cu amanta sa mearga la Rebeca :)) ) Am citit mai sus ca pozele nu ar fi reale, nu mai induceti oamenii in eroare, ea este in poze, nu o fi vre-un miss sau o diva dar te fute bini di tat si pleci de la ea multumit 100%, ce sa mai, stie cum sa intre sub pielea omului. Cadou 150, durata am depasit binisor 30 de minute(my bad, ramn dator Rebeca :D) Una peste alta puteam face o recenzie foarte scurta sa scriu Abonament la fata dar m-am simtit si eu azi un fel de Creanga. Te pup Rebeca si sper sa ne revedem curand.

Mulțumesc frumos! Cu mare drag, oricând dorești. 💋

🤗

  • Like 1
Link spre comentariu

“Rebecca”, știi ca dacă trimiți mesaje înapoi, e posibil sa fie văzute de cine nu trebuie?

Dacă tot te ocupi de neajunsuri care ar trebui sa fie private business, măcar fa-o profesional pana la capăt.

 

Cu deosebit respect și considerație,

una dintre femeile care raman acasa cu copiii.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...