Sari la conținut

20 ani - rebecaa - reala 100%


mark69

Postări Recomandate

Vizitator
Reputație: 0

Salutare dragi colegi, vizitat si eu astazi pe domnisoara ca urmare a recomandarii unui prieten. Maxim de multumit si ma bucur ca am optat pentru o ora, m-am simtit ca cu o iubita. Rebeca draga mea as vrea sa spun ca regret ca te-am "muncit" atat dar as minti, a meritat fiecare clipa😉

Nu o lungesc mai mult, recomand cu caldura si abia astept sa ne revedem, te pup draga mea😘

 

P.S. ff misto carteaðŸ˜

Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Salutare dragi colegi, vizitat si eu astazi pe domnisoara ca urmare a recomandarii unui prieten. Maxim de multumit si ma bucur ca am optat pentru o ora, m-am simtit ca cu o iubita. Rebeca draga mea as vrea sa spun ca regret ca te-am "muncit" atat dar as minti, a meritat fiecare clipa😉

Nu o lungesc mai mult, recomand cu caldura si abia astept sa ne revedem, te pup draga mea😘

 

P.S. ff misto carteaðŸ˜

 

🤗 Mulțumesc și eu!

Te pup și cu drag pe data viitoare . Xo

  • Like 1
Link spre comentariu

  • Oras:Alba-iulia
  • Oras:Alba-iulia

Ieri am reusit sa îi fac o vizită la Rebeca,o fata drăguță,vorbareata si nebunatica. Acum sa trecem si la partea serioasă.

Contact; e foarte greu de găsit la tel,acum fiecare cum are noroc.

Locația: langa flanco.apartament curat.

Acțiunea: am stat doar o finalizare, nu avea timp pentru mai mult.un oral neprotejat,începe meciul se joacă pe contre si gata,penalty 1-0 se termina meciul.

Note: un 9 spre 10, oricum e de revenit la Rebeca.

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...