Sari la conținut

Masaj erotic Violeta 0740761753


Vizitator nucontez

Postări Recomandate

Vizitator usersecret
Reputație: 0
La 21.04.2021 la 9:58, bombomby a spus:

Sunt in trecere prin Arad, mai activează doamna Violeta?

Da, dar face masaj și finalizare manuală, nimica mai mult, de masaj am fost mulțumit și la manivelă face cu ulei, este ok

Link spre comentariu
  • Oras:Necunoscut
  • Oras:Necunoscut
1 oră în urmă, pasatdan a spus:

Buna ziua! Doamna este venita acasa de 2 sap si lucreaza, parca mai bine ca niciodata, am trecut pe la ea. Va lipsi intre 10-27 ian. Deci care doriti sa incercati masaju ei mirific, grabitiva nu veti regreta.

Salut. 

Are aceleasi servicii? Sau...? 🤔

Link spre comentariu
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad
Acum 13 minute, debian a spus:

Da 

Aceleași servicii de calitate 

Dar......a schimbat prețurile

Deci pentru mine nu mai este de mers 

Acum este 120 Ron 

Detaliaza te rog 

120 lei ce include , nr ei de telefon ? 
locatie ? 
mersi de raspuns 

  • Minus 4
Link spre comentariu
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad
1 oră în urmă, Lapadusi1 a spus:

Salutări,

120 ron include 45 minute masaj tot corpul. Plus una dintre cele mai bune finalizari manuale. O sa vezi că nu regreți dacă ești fan masaj. Nu oferă altceva in plus 

Locatie Lebădă.

Aia vroiam sa stiu daca primesc un masaj de calitate , manualul il consider extra :))

  • Minus 4
Link spre comentariu
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad

Masajul este de super calitate. Din vârful capului, până la degetele de la picioare. Nu ratează nici un centimetru.Atentie... creează dependenta. 

P.S. Eu merg întotdeauna dusulit de acasă. Posibil sa poți face și la ea, dacă dorești .

Link spre comentariu

Doamna Violeta cu nr de tel 0740761753, care face masaj de relaxare la prețul de 100 lei iar dacă dorești și o finalizare aceasta fiind manuala este 130 lei programul de lucru fiind de L-S de la 10-19 iar duminica și după program prețul este 150 lei 

Link spre comentariu
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad

Am vizitat-o și eu pe doamna Violeta acum 2 săptămâni locația Aleea Ulise in spate la 5 colțuri ce pot spune este ca masaju este de relaxare nu chiar stralucit ea îmbrăcata în maieu și pantaloni scurți deci nu dezbrăcata si te lasa sa o atingi doar pe picioare atât numai sus .  Are peste 50 de ani nu e oau ,finalizarea manuala aici pot da un 8,5 chiar binișor, decartat 130 de lei .

De revizitat mmm poate pentru o golire manuală 😆😆😆 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad

Am vizitat și eu pe doamna violeta.aceiasi locație cat despre masaj pot spune că a fost super relaxant.

Masajul este executat cu ulei cald pe tot corpul de la cap la picioare după vreo 40 minute sa ocupat și de partea principală 😁am avut i finalizare super ,parcă îmi furnica tot corpul😂😂😂

Cine dorește altceva decât sex și un masaj bun doamna este ce trebuie.🤗🤗🤗🤗

 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:arad
  • Oras:arad

Buna ziua! Am revenit cu un nou comentar si informatii. Eu locuiesc in alta tara dar de cate ori vin in Romania fac 3-4 masaje la Violeta. Va zic ca pintre mai incerc si cate o alta fata dar egal cu zero. Violeta este cea mai buna din Arad, nr 1, masaju foarte bun, finalizarea manuala a facuto ca si cum ai infelita o piulita, nu manevra sus jos. Doamna acuma are 49 ani, face masaj de peste 12 ani, preturile, le merita masaju 100 lei doar finalizarea cu un masaj senzual 100 lei/ 130 lei facute impreuna. program zilnic de la 10-20. Recomand

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...