Sari la conținut

Stapana Eva


Postări Recomandate

Salutare

 

O sa incerc sa fac si eu o recenzie ! ( va rog sa fiti ingaduitori cu mine , sunt de ceva timp pe forum dar nu am facut nici o recenzie pana acum, nu prea am talent la povestit:) )

 

Modalitate de contact : am vazut pozele la story pe numarul Iuliei si tot acolo am stabilit detaliile pentru ziua respectiva , am intrebat de poze , de jucarii si raspunsul a fost sa vin sa ma conving !

Ajung in locatie (rasarit de soare, nu este aceiasi locatie cu randunica , este alta scara) si imi deschide usa o domnisoara/doamna blonda in halat cu un strap-on atasat .

Achit suma 400 Ron si ma duc la dus, dupa ca ma intorc de la dus ma indruma pe patul de masaj si incepe actiunea

Din ce am citit am vazut ca ofera o mare varietate de servicii bdsm dar cu mine nu a folosit decat 1 dildo ( alte jucarii nu am vazut ) pe tot parcursul sedintei a purtat Chiloti !

Tot timpul a fost de 40 min DTD incluzand si dusurile de rigoare

Note :

Locatie 9 - este ok

Atitudine 8 - se poate vorbi cu ea

Actiune 6 - pentru ca are doar 1 singura jucarie

De revenit: la pretul asta nu cred ca mai revin , sau daca ofera mai mult decat o simpla penetrare poate o sa mai incerc o vizita !

Link spre comentariu

Salutare

 

O sa incerc sa fac si eu o recenzie ! ( va rog sa fiti ingaduitori cu mine , sunt de ceva timp pe forum dar nu am facut nici o recenzie pana acum, nu prea am talent la povestit:) )

 

Modalitate de contact : am vazut pozele la story pe numarul Iuliei si tot acolo am stabilit detaliile pentru ziua respectiva , am intrebat de poze , de jucarii si raspunsul a fost sa vin sa ma conving !

Ajung in locatie (rasarit de soare, nu este aceiasi locatie cu randunica , este alta scara) si imi deschide usa o domnisoara/doamna blonda in halat cu un strap-on atasat .

Achit suma 400 Ron si ma duc la dus, dupa ca ma intorc de la dus ma indruma pe patul de masaj si incepe actiunea

Din ce am citit am vazut ca ofera o mare varietate de servicii bdsm dar cu mine nu a folosit decat 1 dildo ( alte jucarii nu am vazut ) pe tot parcursul sedintei a purtat Chiloti !

Tot timpul a fost de 40 min DTD incluzand si dusurile de rigoare

Note :

Locatie 9 - este ok

Atitudine 8 - se poate vorbi cu ea

Actiune 6 - pentru ca are doar 1 singura jucarie

De revenit: la pretul asta nu cred ca mai revin , sau daca ofera mai mult decat o simpla penetrare poate o sa mai incerc o vizita !

te astept sa vezi toate jucariile 😎
Link spre comentariu
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila

Guys, 

 

Da, sunt nou.

 

Nu am ani pe forum. Am postat o experienta - care a fost a mea, buna sau rea. Ca Iulia/Randunica s-au ofticat apoi, I don't really care. 

 

Nu poate nimeni sa spuna ca am mintit cu orice in descriere.

 

Va rog revedeti postarea initiala - Eva e ok, doar ca programarile se fac prost de catre 3 fete, intr-o singura garsoniera.

Faci o confuzie. Eva nu este colega mea. Este colega Iuliei. Iulia a fost colega mea si de circa 2 ani fiecare are locatia ei. Adica fiecare lucreaza cum vrea si cu cine vrea. E adevarat ca daca cineva isi doreste o programare cu noi amandoua ne mai putem intersecta dar suntem in locatii diferite.

In cazul locatiei mele nu sta nimeni in bucatarie absolut niciodata. Noi nu ne intersectam niciodata.in caz ca te-ai lamurit,mult succes la mancat cacat. La propriu!

Link spre comentariu
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila

Guys, 

 

Da, sunt nou.

 

Nu am ani pe forum. Am postat o experienta - care a fost a mea, buna sau rea. Ca Iulia/Randunica s-au ofticat apoi, I don't really care. 

 

Nu poate nimeni sa spuna ca am mintit cu orice in descriere.

 

Va rog revedeti postarea initiala - Eva e ok, doar ca programarile se fac prost de catre 3 fete, intr-o singura garsoniera.

Bula,tu habar nu ai care e Iulia si care e Rqndunica,tu habar nu ai la ce scara lucreaza Iulia si Eva sau la ce scara lucrez eu si colegele mele. Tu habar nu ai ca la mine nu lucreaz si nu sunt niciodata 2 sau 3 fete in locatie,intotdeauna una singura, de vii vreodata cere sa ti se deschida larg usile la mine si apoi vorbeste. Inteleg ca ai boala pe mine, e in regula,nici eu nu suport multi oameni si de 2 3 ani tot refuz clientii noi,dar totusi, transmiti informatii gresite si Eva nu are nici o vina. si inca ceva: in locatia mea pozele sunt reale si pozele fetelor sunt facute de mine. Si sunt destule cat sa isi faca cineva o idee. Apreciem faptul ca ai vrut sa contribui cu ceva la forum,bravo. Dar da informatii reale si fara oftica in ele. Avem si noi destui vizitatori care ne pot confirma afirmatiile. Dovada pura ca TU NU AI FOST LA MINE IN LOCATIE E ACUM CLARA. Ca nu ai cum vreodata sa confunzi licatia mea cu a Iuliei,nici ca amplasament (ca e pe partea complet opusa), nici ca aranjament si nici ca dotari. In rest,ce sa zic, sa fii sanatos. Ca deh, atata cacat cat mananci, sa nu te strici la burta.
Link spre comentariu
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila

Când ești irascibila mănânci litere sau poate (rahat)

Am telefonul defect. Rahat mananc,imi place,mai ales in cozonac. Mersi de intrebare. Dar tu cum stai cu polonicul de cacat? Ti-l umple Eva? Sau vrei de la toate cate un pic?

Link spre comentariu

Bula,tu habar nu ai care e Iulia si care e Rqndunica,tu habar nu ai la ce scara lucreaza Iulia si Eva sau la ce scara lucrez eu si colegele mele. Tu habar nu ai ca la mine nu lucreaz si nu sunt niciodata 2 sau 3 fete in locatie,intotdeauna una singura, de vii vreodata cere sa ti se deschida larg usile la mine si apoi vorbeste. Inteleg ca ai boala pe mine, e in regula,nici eu nu suport multi oameni si de 2 3 ani tot refuz clientii noi,dar totusi, transmiti informatii gresite si Eva nu are nici o vina. si inca ceva: in locatia mea pozele sunt reale si pozele fetelor sunt facute de mine. Si sunt destule cat sa isi faca cineva o idee. Apreciem faptul ca ai vrut sa contribui cu ceva la forum,bravo. Dar da informatii reale si fara oftica in ele. Avem si noi destui vizitatori care ne pot confirma afirmatiile. Dovada pura ca TU NU AI FOST LA MINE IN LOCATIE E ACUM CLARA. Ca nu ai cum vreodata sa confunzi licatia mea cu a Iuliei,nici ca amplasament (ca e pe partea complet opusa), nici ca aranjament si nici ca dotari. In rest,ce sa zic, sa fii sanatos. Ca deh, atata cacat cat mananci, sa nu te strici la burta.

 

 

Am zis scato, si a aparut o musca verzuie din fundul gradinii si a inceput sa bazaie strident si nevropat. 

 

Eu am fost la scara G, deprimato. La tine nu as veni nici platit. 

 

Poti sa scoti taranca din sat, dar nu si tarania din sateanca.

 

Mergi la scara ta.

Link spre comentariu
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila

Poza as zice ca e reala (desi retusata, oarecum - e putin mai matura decat ce se vede in poza). 

 Pai bai jegule,tu ai aberat ca ai fost in cuibul Rrandunicii,boule. Nu eu te-am adus pe tine in discutie,tu m-ai pronuntat fara sa ai habar ce aberzi.

 

 

E in cuibul Randunicii. 

 

Am fost, nu am putut sa raman din cauza de overbooking pe locatie (sunt, cred, vreo 3 fete care impart garsoniera aia) - si am intarziat si eu vreo 11 minute.

 

Scorul ar fi fost 300, nu a vrut bani de deranj (ceea ce a fost finut din partea ei).

Link spre comentariu
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila

Am zis scato, si a aparut o musca verzuie din fundul gradinii si a inceput sa bazaie strident si nevropat. 

 

Eu am fost la scara G, deprimato. La tine nu as veni nici platit. 

 

Poti sa scoti taranca din sat, dar nu si tarania din sateanca.

 

Mergi la scara ta.

asa ca sa ma cac pe mufa ta de scatofil jegos. Pft arza-te-ar pe mate ce bagi in tine mancatorul de cacat.

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Are dreptate cand te face țăranca ! Unde ai văzut tu practicanta activa de BDSM sa-și ponegreasca posibili clienți ? Nu de pe urma noastră a celor cu fantezii(soft ori hard{aici poți include scatofilia}) îți câștigi tu existența ?

Link spre comentariu
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila

Are dreptate cand te face țăranca ! Unde ai văzut tu practicanta activa de BDSM sa-și ponegreasca posibili clienți ? Nu de pe urma noastră a celor cu fantezii(soft ori hard{aici poți include scatofilia}) îți câștigi tu existența ?

Ala nu e posibil client de al meu. Clientii mei nu sunt retardati.

Stai jos! Inapoi la locul tau!

Link spre comentariu

Degeaba esti ca esti fake, de ce plm ar veni cineva la una de foloseste poze false?

Pana sa comentezi ar fi bine sa vii sa ma vezi cat sunt de "fake" . Dar in spatele unui nickname se poate ascunde oricine si comenta. Hai fa.mi o vizita daca vrei sa te convingi.
Link spre comentariu
Vizitator bug
Reputație: 0

 

Iar esti nesimtita cu tupeu, vrei sa pun iar poze si linkuri cu persoanele de unde ai furat pozele? Normal ca existi, dar nu esti cea din pozele puse de tine, asa inseamna ca esti o tepara si topicul tau trebuie dus la De Evitat, pe deasupra, buza de iepure aia de Rubyiulia a confirmat si ea ca esti reala inainte sa se afle ca pozele sunt fake, deci si aia e o tepara la fel ca si tine. Daca minti asa cu nesimtire nu vreau sa imi imaginez cum sunt serviciile

 

 

 

Pana sa comentezi ar fi bine sa vii sa ma vezi cat sunt de "fake" . Dar in spatele unui nickname se poate ascunde oricine si comenta. Hai fa.mi o vizita daca vrei sa te convingi.

Link spre comentariu

asa ca sa ma cac pe mufa ta de scatofil jegos. Pft arza-te-ar pe mate ce bagi in tine mancatorul de cacat.

 

Esti o persoana foarte nesigura pe ea, care isi supra-compenseaza lipsurile din ego prin nesimtire si limbaj de la coada vacii.

 

Dar, daca de acolo esti, asa vorbesti.

 

Hai sa nu mai poluam topicul Evei (care e dintr-un alt regn decat tine, in ciuda pozelor postate - care, intr-adevar, nu sunt ale ei).

 

Nu ma cobor in troaca ta 

Link spre comentariu
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila

Esti o persoana foarte nesigura pe ea, care isi supra-compenseaza lipsurile din ego prin nesimtire si limbaj de la coada vacii.

 

Dar, daca de acolo esti, asa vorbesti.

 

Hai sa nu mai poluam topicul Evei (care e dintr-un alt regn decat tine, in ciuda pozelor postate - care, intr-adevar, nu sunt ale ei).

 

Nu ma cobor in troaca ta

 

Mars ma!

Andreutule..781 la final.

Link spre comentariu
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila

Super! Da-mi tot numele si numarul de telefon pe public, ca asa se face discretia in cuibul vostru (cuib cu care daca n-ai nicio legatura, cum plm stii tu nr meu, daca nu ai legatura cu Eva?!)

Coaie, tu m-ai cautat pe mine,nu eu pe tine. Stai cumintel in banca ta. Fiecare cu treaba lui. Retrage-ti cuvintele si nu ma baga in oala cu nimeni. Zi buna si tie si poate ma decid sa iti raspund intr-o zi. Poate!

Ps: eu nu lucrez cu poze false. Never. Am inclusiv poze clare cu fata la whatsapp. Eu nu imi bat joc de clientii mei si nu accept ca oricine (mai ales care nu a fost la mine) sa ma tarasca aiurea intr-o mocirla si sa ma asocieze acolo unde nu am nici o vina. Intai vezi ce ai scris, vino cu modificarile ulterioare si apoi facem pace frumusel. Cata vreme te iei de mine nevinivata e dreptul meu sa ma apar. Nu ma intereseaza ce fac Iulia sau Eva, e treaba lor. Dar nu mi aduce mie supozitii aiurea cata vreme nu ma cunosti,nu stii cum lucrez eu,nu stii cum arat eu,nu m-ai atins si nu m-ai platit vreodata pt servicii de care sa fii nemultumit. Iti repet si tie si celorlalti. EU IMI RESPECT CLIENTII SI SUNT 100 LA 100 ORIENTATA CATRE SESIUNULE MELE PE CARE LE DORESC MEREU LA SUPERLATIV. De asta lucrez rar, cu oameni putini, de calitate, etc. Nu accept sa fiu aiurea mozolita. Iti e clar?! Sau continuam la infinit discutiile? Nu imi pasa ce rateuri iti iei tu pe unde te duci,la mine nu ai fost deci nu ai dreptul sa vorbesti pana nu ma cunosti.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...