Sari la conținut

O noua Oana 0734795116


Postări Recomandate

  • Oras:No man"s land
  • Oras:No man"s land

Vizitat astazi fata , este cea din fotografii , locatia undeva langa Sara in 1 mai.

Indrumat prin telefon , ajuns la usa locatie faina , noua , patul mare bun de tavaleala.

Decartat 100 lei ON si NP.Pentru anal cere extra 50 lei dar nu am fost tentat.

Fta slabuta carne tare pe ea , sanii micuti dar fermi funduletul placut , corpul bine intretinut(chiar daca are un copil).Rasa la pasa si labiile frumoase.Destul de comunicativa , de undeva de pe langa Craiova este fata , nu grabeste deloc si proclient.

Ma dezbrac incepe un oral bunicel spre bun , se scuza ca are piercing in limba de cateva zile si nu stie cum se simte , pe mine nu ma deranjat chiar placut.Nu sa ocupat de oute doar de scula dar sa ocupat bine.

Dupa cateva minute ii zic de normal , pune prezervativul si ii cer sa se urce pe mine.Aici se simte bine , buna la pasa se misca , se unduie , o trec in capra si bag bine pana termin.

Door to door 25 minute.

Locatie 9

Fata 6

Corp 8

Oral 7

Normal 9

GFE7

 

De revenit , da , cand si cand.

  • Like 5
Link spre comentariu
Vizitator 1tip123
Reputație: 0

Nu sunt adeptul skinny, din poze asta văd, ca fata e super slim (ca sa zic așa ), dar din relatarea ta, la fel ca și colegul de mai sus, zic pas. .. Oricum, eu 1, mulțumesc pentru informații

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator breakingbad
Reputație: 0

De ce de evitat ?

Nici nu vreau sa intreb de ce din 2013 ai doar doua postari si una dintre ele este cea de sus ?

E tare omul, atat a avut de spus, de evitat, un sfat data viitoare sa para mai credibil, ar fi bine sa foloseasca mai multe cuvinte...
Link spre comentariu
  • Oras:Craiova
  • Oras:Craiova

Una scurta!

Vis a vis de peco mol de pe rocada.

In bloc este si asociatia unde era un mos care m-a urmarit cu privirea unde urc si pe care la coborare l-am salutat lundu-i copiii, mortii si toata familia in pula...😡

Locatia ...praf (o garsoniera) nota 4-5

Fata slabuta, tinerica, pana in 24 de anisori,o fetita oarecare, sani mici ...plm comuna, blonduta. Nota 5-6

Oral slabut nu o ia pe toata in gura "se ineaca" dar nu comenteaza, sta cum o pui. Nota...5-6

Sex normal... capra si misionar..ok, destul de stramta foloseste lubrifiant. Nota 6-7 (sta cum o pui)

Saruta pe gura (Fk)

Finalizat pe sani.

O experienta ok fata este cuminte/docila...amenda 100 lei d.t.d 25 de minute, fara graba.

De revenit.... poate, candva..

Va pupa un indian!!!

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:Craiova
  • Oras:Craiova

Salutare. Am fost la ea săptămâna trecută. 200 pt o ora jum. Este destul de skinny, la fata este o tipa normala, dar mi a plăcut atitudinea ei. Așa cum a scris și colegul de mai sus, este foarte docilă și încearcă sa te faci sa te simti confortabil.

 

Oral 7

Normal 9

Gfe 9

Locație 8

Pt mn este de revenit mai ales datorită atitudinii. Nu m a grăbit absolut deloc.

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...