Sari la conținut

Vizita Daria Total /Oral/deep +40 757 193 202


daria maria

Postări Recomandate

  • Oras:Oriunde dar sa ma regăsesc
  • Oras:Oriunde dar sa ma regăsesc

Hei dragii mei, voi fi prin zona astăzi și mâine. Pentru programari sau detalii va rog să-mi lăsați mesaj pe whatsApp 0757193202 💋â¤ï¸

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Sibiu
  • Oras:Sibiu

Disponibila astazi 🤗 programări și detalii pe whatsapp 0757193202 👅

De luni de cand ai postat ca esti disponibila pt programari am incercat sa fac o programare pt azi, dar nu ne-am sincronizat. Am tot incercat pe Whatsapp, dar nu a fost sa fie. :) te tine lumea ocupata. Din pacate am făcut alte planuri si nu sunt in Sibiu saptamana aceasta. Saptamana viitoare vei mai fii in Sibiu? Daca nu, asta este, pierderea mea.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:sibiu
  • Oras:sibiu

Le primeste.Doar ca am.impresia ca nu e.interesata sa.le.citeasca.De la 11 si ceva nu.mai era acriva pe.whtsapp.ori are doua numere de tel ori poate e doar cu circuit inchis.Pacat pare draguta...insa daca nu raspunde...eu unul nu insist .Ii urez succes.

Link spre comentariu
  • Oras:Sibiu
  • Oras:Sibiu

Eu la ea am fost acum multa vreme si a fost super. Data trecuta cand a fost in Sibiu am incercat sa dau de ea si nimic. Acum iar. Am precizat si ca poaye raspunde cand poate. Nimic pe whatsapp, nu a raspuns. Nu am insistat. Nici nu o sa mai insist, nu are rost. 

Link spre comentariu
  • Oras:Omniprezent
  • Oras:Omniprezent
Acum 38 minute, takirukido a spus:

Eu la ea am fost acum multa vreme si a fost super. Data trecuta cand a fost in Sibiu am incercat sa dau de ea si nimic. Acum iar. Am precizat si ca poaye raspunde cand poate. Nimic pe whatsapp, nu a raspuns. Nu am insistat. Nici nu o sa mai insist, nu are rost. 

Mda, si eu am incercat la fel, mai demult (cred ca prin toamna). Cu tot ce doreste...poza la profil, prezentare, mentiune ca poate raspunde oricand, etc. N-am primit niciun raspuns. Treaba e ca e si putin naspa sa tot astepti, si sa nici nu ti se raspunda. Pana la urma te duceai altundeva. Dar aia e, fiecare cu propriile abordari de situatie.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Oriunde dar sa ma regăsesc
  • Oras:Oriunde dar sa ma regăsesc

Heii dragii mei, îmi pare foarte rău că nu am putut ajunge sa ne întâlnim. Însă am avut ceva probleme cu cazarea... Mai pe scurt locațiea a fost subinchiriata...(locatie luata cu chirie normala și data mai departe în regim hotelier), vecini curioși și puși ce cearta... Evident și presupusul proprietar cu atitudine de smardoi... 

Nu dezvolt mai mult aici deoarece mai sunt urmăritori "cu musca pe caciula"

Sunt bine, nu mi sa întâmplat nimic, însă destul de speriata și pot sa zic ca ma luat un pic paranoia :)))

În alta ordine de idei va mulțumesc tare mult pentru mesajele voastre, și dacă puteți va rog sa îmi scrieți ora limita în care va pot răspunde. Mai simplu sa nu trec cu vederea mesajele membrilor chiar interesați de o întâlnire sa înceapă cu :

"hei vin de pe forum,

ma cheamă X

Ne-am mai inlnit în locația..

Sunt timpul cu înghețată (sau alt nume de cod/" Porecla) .

 

, Pregătesc câteva surprize pentru voi și reduceri de primăvară, însă când ma voi întoarce. Acum chiar nu avut unde locui și știu ca unii dintre voi preferați la bloc pentru a păstra discreția. 

Așadar va țuc dulce. Ma întorc curând :* :* :*

  • Like 2
  • Inimioara 1
Link spre comentariu

  • Oras:Sibiu
  • Oras:Sibiu
La 24.03.2021 la 21:51, daria maria a spus:

Heii dragii mei, îmi pare foarte rău că nu am putut ajunge sa ne întâlnim. Însă am avut ceva probleme cu cazarea... Mai pe scurt locațiea a fost subinchiriata...(locatie luata cu chirie normala și data mai departe în regim hotelier), vecini curioși și puși ce cearta... Evident și presupusul proprietar cu atitudine de smardoi... 

Nu dezvolt mai mult aici deoarece mai sunt urmăritori "cu musca pe caciula"

Sunt bine, nu mi sa întâmplat nimic, însă destul de speriata și pot sa zic ca ma luat un pic paranoia :)))

În alta ordine de idei va mulțumesc tare mult pentru mesajele voastre, și dacă puteți va rog sa îmi scrieți ora limita în care va pot răspunde. Mai simplu sa nu trec cu vederea mesajele membrilor chiar interesați de o întâlnire sa înceapă cu :

"hei vin de pe forum,

ma cheamă X

Ne-am mai inlnit în locația..

Sunt timpul cu înghețată (sau alt nume de cod/" Porecla) .

 

, Pregătesc câteva surprize pentru voi și reduceri de primăvară, însă când ma voi întoarce. Acum chiar nu avut unde locui și știu ca unii dintre voi preferați la bloc pentru a păstra discreția. 

Așadar va țuc dulce. Ma întorc curând :* :* :*

Hey, 

In primul rand, ma bucur ca esti bine. Asta e cel mai important lucru. 

In al doilea rand, ce aa zic, o sa astept sa revii si mai incerc atunci. O sa fac asta doar datorita explicației oferite de tine. 🤗

  • Inimioara 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...