Jump to content

Warning +18

This website offers sexually explicit material intended for adults only.

By clicking the ENTER button, you confirm that you are 18 year and older, and accept our terms of use, otherwise click EXIT button to leave the website.

EXIT

Vizita Daria Total /Oral/deep +40 757 193 202

Recommended Posts

Le primeste.Doar ca am.impresia ca nu e.interesata sa.le.citeasca.De la 11 si ceva nu.mai era acriva pe.whtsapp.ori are doua numere de tel ori poate e doar cu circuit inchis.Pacat pare draguta...insa daca nu raspunde...eu unul nu insist .Ii urez succes.

• Replies 111
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Salut.Am trecut ieri pe la Daria. Contact: Whatsapp,0757193202,.Hmmm,a inceput cu o serie de verificari,e selectiva,poza profil,a doua poza,intrebari,lucru care a inceput sa imi confirme ca sunt inspi

Hei dragii mei am revenit. İnsa pentru o perioada scurta de timp si prioritatea o au cei fideli.   Ca și servicii Oral deep indiferent de dimensiuni cu finalizare orala sau faciala, normal și anal(în

Neața, disponibila WhatsApp 0757193202 

Posted Images

Eu la ea am fost acum multa vreme si a fost super. Data trecuta cand a fost in Sibiu am incercat sa dau de ea si nimic. Acum iar. Am precizat si ca poaye raspunde cand poate. Nimic pe whatsapp, nu a raspuns. Nu am insistat. Nici nu o sa mai insist, nu are rost. 

Acum 38 minute, takirukido a spus:

Eu la ea am fost acum multa vreme si a fost super. Data trecuta cand a fost in Sibiu am incercat sa dau de ea si nimic. Acum iar. Am precizat si ca poaye raspunde cand poate. Nimic pe whatsapp, nu a raspuns. Nu am insistat. Nici nu o sa mai insist, nu are rost. 

Mda, si eu am incercat la fel, mai demult (cred ca prin toamna). Cu tot ce doreste...poza la profil, prezentare, mentiune ca poate raspunde oricand, etc. N-am primit niciun raspuns. Treaba e ca e si putin naspa sa tot astepti, si sa nici nu ti se raspunda. Pana la urma te duceai altundeva. Dar aia e, fiecare cu propriile abordari de situatie.

• Like 2

Heii dragii mei, îmi pare foarte rău că nu am putut ajunge sa ne întâlnim. Însă am avut ceva probleme cu cazarea... Mai pe scurt locațiea a fost subinchiriata...(locatie luata cu chirie normala și data mai departe în regim hotelier), vecini curioși și puși ce cearta... Evident și presupusul proprietar cu atitudine de smardoi... 

Nu dezvolt mai mult aici deoarece mai sunt urmăritori "cu musca pe caciula"

Sunt bine, nu mi sa întâmplat nimic, însă destul de speriata și pot sa zic ca ma luat un pic paranoia :)))

În alta ordine de idei va mulțumesc tare mult pentru mesajele voastre, și dacă puteți va rog sa îmi scrieți ora limita în care va pot răspunde. Mai simplu sa nu trec cu vederea mesajele membrilor chiar interesați de o întâlnire sa înceapă cu :

"hei vin de pe forum,

ma cheamă X

Ne-am mai inlnit în locația..

Sunt timpul cu înghețată (sau alt nume de cod/" Porecla) .

, Pregătesc câteva surprize pentru voi și reduceri de primăvară, însă când ma voi întoarce. Acum chiar nu avut unde locui și știu ca unii dintre voi preferați la bloc pentru a păstra discreția. 

Așadar va țuc dulce. Ma întorc curând :* :* :*

• Like 2
  • Inimioara 1
La 24.03.2021 la 21:51, daria maria a spus:

Heii dragii mei, îmi pare foarte rău că nu am putut ajunge sa ne întâlnim. Însă am avut ceva probleme cu cazarea... Mai pe scurt locațiea a fost subinchiriata...(locatie luata cu chirie normala și data mai departe în regim hotelier), vecini curioși și puși ce cearta... Evident și presupusul proprietar cu atitudine de smardoi... 

Nu dezvolt mai mult aici deoarece mai sunt urmăritori "cu musca pe caciula"

Sunt bine, nu mi sa întâmplat nimic, însă destul de speriata și pot sa zic ca ma luat un pic paranoia :)))

În alta ordine de idei va mulțumesc tare mult pentru mesajele voastre, și dacă puteți va rog sa îmi scrieți ora limita în care va pot răspunde. Mai simplu sa nu trec cu vederea mesajele membrilor chiar interesați de o întâlnire sa înceapă cu :

"hei vin de pe forum,

ma cheamă X

Ne-am mai inlnit în locația..

Sunt timpul cu înghețată (sau alt nume de cod/" Porecla) .

, Pregătesc câteva surprize pentru voi și reduceri de primăvară, însă când ma voi întoarce. Acum chiar nu avut unde locui și știu ca unii dintre voi preferați la bloc pentru a păstra discreția. 

Așadar va țuc dulce. Ma întorc curând :* :* :*

Hey, 

In primul rand, ma bucur ca esti bine. Asta e cel mai important lucru. 

In al doilea rand, ce aa zic, o sa astept sa revii si mai incerc atunci. O sa fac asta doar datorita explicației oferite de tine. 🤗

• Inimioara 1
  • 5 weeks later...
Acum 34 minute, daria maria a spus:

Bună dragii mei, disponibila de mâine. Aștept mesajele de confirmare pentru întâlniri :* :* WhatsApp 0757193202 IMG-20210406j.jpg.95d35a9c6baa119121d4aad4baa7585c.jpg

Ne pui o actualizare de servicii si preturi?

Si pentru cei mai noi care nu au facut inca cunostinta cu tine

• Like 1
1 oră în urmă, Pontosh a spus:

Ne pui o actualizare de servicii si preturi?

Si pentru cei mai noi care nu au facut inca cunostinta cu tine

Desigur,  :*

Ca și servicii și tarife 
250 nr-oral adânc indiferent de dimensiuni normal și anal (în funcție de dimensiuni) 
 350h - oral, normal, anal, masaj erotic, french Kiss, gfe, finalizare orala, faciala, corporală.
2h - 700 nu se tine cont de nr de finalizări. 😀🥰

• Like 2
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
Guest lancerevo

E disponibila atat aici cat si in Brașov in acelasi timp. S-a inventat teleportarea si nu sunt eu la curent cu tehnologia??? 

Acum 9 ore, lancerevo a spus:

E disponibila atat aici cat si in Brașov in acelasi timp. S-a inventat teleportarea si nu sunt eu la curent cu tehnologia??? 

Hihi, am spus disponibila pentru programări, nu ca sunt deja în oraș! :)

Guest lancerevo
Acum 12 minute, daria maria a spus:

Hihi, am spus disponibila pentru programări, nu ca sunt deja în oraș! :)

Tu stii ce e cel mai bine pentru tine. Ma retrag din discuții