Sari la conținut

Maria Dulce


Postări Recomandate

Salut.Am vizitat-o și eu iarăși pe Maria,pentru ca vine cam rar pe la noi și întotdeauna când a venit am vizitat-o. Sper sa rămână și ea mai mult pe la noi. Serviciile se știu ca sunt foarte bune,comunicativa și adevarata amanta. Nu ma apuc sa dau note ca o cunoasteti ce poate sa facă domnișoara. ÃŽți mulțumesc Maria și data viitoare sunt dator cu ciocolata 😉.

Link spre comentariu
  • Oras:Focșani
  • Oras:Focșani

Salut.Am vizitat-o și eu iarăși pe Maria,pentru ca vine cam rar pe la noi și întotdeauna când a venit am vizitat-o. Sper sa rămână și ea mai mult pe la noi. Serviciile se știu ca sunt foarte bune,comunicativa și adevarata amanta. Nu ma apuc sa dau note ca o cunoasteti ce poate sa facă domnișoara. Îți mulțumesc Maria și data viitoare sunt dator cu ciocolata .

Iti multumesc multvpt vizita, cat despre datorie stai lin, vorbim noi te pup dulce :*

Link spre comentariu
Vizitator enzo__
Reputație: 0

Dacă eu intreb aici, și ea răspunde mai vad vreo 50 de insi răspunsul si poate nu o mai deranjează cu telefoane inutile. Deci e în avantajul ei întrebarea.

 

Tie ti-era greu sa gândești inainte sa te bagi în seama?

Link spre comentariu
Vizitator enzo__
Reputație: 0

Salut băieți. Va răspund eu,oralul îl face și neprotejat in funcție de igiena, va pune la dispoziție baia pentru igienizare și pot sa va spun ca este foarte bun oralul ðŸ‘. O zi buna,

O informație utila.

Ms

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...