Sari la conținut

Maria Dulce


Postări Recomandate

Salutare. Am vizitat-o astăzi din nou pe Maria și este aceeași fata drăguța și cu servicii foarte bune. Mâine a zis ca pleacă, dar revine săptămâna viitoare de miercuri iarăși la noi la Slatina sa ne bucure cu serviciile ei. Weekend frumos draguțo și te așteptăm cu brațele deschise.😉

Link spre comentariu
  • Oras:Focșani
  • Oras:Focșani
1 hour ago, iuliann20 said:

Salutare. Am vizitat-o astăzi din nou pe Maria și este aceeași fata drăguța și cu servicii foarte bune. Mâine a zis ca pleacă, dar revine săptămâna viitoare de miercuri iarăși la noi la Slatina sa ne bucure cu serviciile ei. Weekend frumos draguțo și te așteptăm cu brațele deschise.😉

Iti multumesc foarte mult pt vizita, te pup dulce si ne revedem din nou :* :kiss3

Link spre comentariu
  • Oras:Slatina
  • Oras:Slatina

Incearca sa îți schimbi atitudinea fata de clienți pacat de oralul  ala bun pe care îl faci.

Daca revi iar cu atitudinea de centurista dupa 5 minute sa intrebi mai ai mult ai sa pierzi mult...

Sfat : Lasa colega aia grasa acasă si cine o însoțește de rade si face gălăgie in cea lalta camera ca nu o poți acoperi sa spui ca e vocea colegei cand vocea era de bărbat! 

Mai bine ramai acasă decât sa vi cu ea ... 

Păcat ca nu erai asa la început când ai venit prima oara , am fost de 2 ori la tine și prima oara am zis ca tine ca colega rade , vorbește  dar a 2 oara când am venit mai grăbit sa ma dau afara după 10 min ! ... 

Te rog schimbate si vino singura fără acea colega 

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Focșani
  • Oras:Focșani
9 hours ago, f1tac1l said:

Îmi poți, te rog reaminti serviciile și tarifele?

Nu am mai trecut pe la tine de ceva timp, mulțumesc.

Nici.o problema

100 lei o fin ( 20 min)

200 lei ora

Servicii: sex oral protejat sau neprotejat in functie de igiena

Normalul doar protejat

Anal 50 lei extra ( in functie de marime)

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
1 oră în urmă, KemalOT a spus:

Nu ai vrea sa o vezi o grasă  tupeista 

Te-am deranjat cu ceva de ma faci tupeistă,vad ca ai ceva cu mine..mai uita-te la tine si dupa comenteaza la adresa altor persoane!😉nu are femeia ta loc de mine in oras sau...cum??

 

 

Link spre comentariu

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
1 oră în urmă, KemalOT a spus:

Nu ai vrea sa o vezi o grasă  tupeista 

Asa cum zici tu ca sunt..nu duc lipsa de clienti..am 1 an de zile aici..de aia se intorc baietii ca nu le place🤣🤣🤣🤣asa ca...o seara buna sa ai asemenea caracterului tau😉

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...