Sari la conținut

Maria Dulce


Postări Recomandate

  • Oras:Focșani
  • Oras:Focșani
Pe 11.11.2021 la 18:27, cristianand2 a spus:

Cred ca ne amâni asa de o luna 🙄 Slatina chiar are nevoie de o fata ca tine.

Nu puiule nu va amân, doar ca nu am specificat o dată anume cand ajung, adica nu imi place sa promit sa zic ca mâine vin si nu mai vin. Am sa va anunt cu 2 zile înainte cand ajung ca sa fie siguranta ca vin,stiu ca am zis ca vin curând doar ca nu stiu data.va pup dulce pe toti :* :*

Link spre comentariu
  • Oras:Focșani
  • Oras:Focșani
12 hours ago, maryus_sl_33 said:

Sper să fi în Slatina în decembrie să ne sincronizăm să te vizitez

Și eu sper dragul meu 😘

5 hours ago, dick1029 said:

Ai ajuns în slatina ?

Încă nu am gasit locație liberă,  am sunat la oamenii care am stat, sunt ocupate,  am mai sunat la altele nu închiriază pentru munca, dar voi mai incerca, sper sa ajung zilele astea la voi si chiar ma voi ține de cuvânt :*

Link spre comentariu
  • Oras:România
  • Oras:România
22 hours ago, maria_dulce said:

Și eu sper dragul meu 😘

Încă nu am gasit locație liberă,  am sunat la oamenii care am stat, sunt ocupate,  am mai sunat la altele nu închiriază pentru munca, dar voi mai incerca, sper sa ajung zilele astea la voi si chiar ma voi ține de cuvânt :*

Ar fi bine să ne putem sincroniza după Crăciun așa aș putea să mă bucur și eu de tine o ora sau chiar două ore să mă pot bucura de tine pe deplin și de ce nu să-ți savurez tot corpul tău frumos și de ce nu și pasarica

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Focșani
  • Oras:Focșani
8 minutes ago, maryus_sl_33 said:

Ar fi bine să ne putem sincroniza după Crăciun așa aș putea să mă bucur și eu de tine o ora sau chiar două ore să mă pot bucura de tine pe deplin și de ce nu să-ți savurez tot corpul tău frumos și de ce nu și pasarica

Cu mare drag puiule, crede.ma ca nu găsesc nimic liber sa vin si eu la voi 😔😥, de câteva zile sun si nimic, tot este ocupat

Link spre comentariu
  • Oras:Focșani
  • Oras:Focșani

Dragii mei, cu parere de rau va anunt ca nu voi putea sa ajung la voi in oras cum mi.am propus deoarece nu găsesc nicio locație liberă 😥😔, la cine am sunat mi.au spus că sunt ocupate , credeti.ma ca am vrut sa vin la voi, dar nu am ce să fac, e totul ocupat. Mă voi revansa fata de toti care ma așteptați,nu vreau sa va supărați pe mine 😔😔 va rog 😘, sper sa ne revedem curând :*

  • Inimioara 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...