Sari la conținut

Poze 100% reale! 0746701724


Postări Recomandate

  • Oras:Not your fuckin' business !!
  • Oras:Not your fuckin' business !!

Cred ca cel mai pertinent raspuns legat de d-soara Carmen a fost dat deja de Sahy iar daca cumva te-a deranjat cu ceva afirmatia mea , ar fi trebuit sa o iei ca si un compliment..

O zi optima !

Buna seara, Sparingul,

 

Prima mea impresie citindu-ti postarea a fost ca e o simpla rautate la adresa domnisoarei Carmen, iar printre putinele lucruri care ma scot din sarite pe lumea asta sunt oamenii care emit judecati despre altii fara sa-i cunoasca indeaproape sau chiar deloc, insa daca spui ca intentia ta nu a fost s-o ironizezi pe domnisoara Carmen, ci sa-mi faci mie un compliment si esti sincer in acest demers, atunci nu-mi ramane decat sa-mi fac mea culpa si sa-mi cer scuze de la tine pentru mica mea ironie.

 

Iti doresc o seara frumoasa.

 

ETG

Link spre comentariu
  • Oras:Satu Mare
  • Oras:Satu Mare
  • Oras:Here and there.... Prin zonă
  • Oras:Here and there.... Prin zonă

Salutare dragilor, 
Nu am mai postat de ceva vreme pentru că am luat o pauză. Dar, având în vedere că am trecut și eu pe la domnișoara Carmen, trebuie să dau notele de rigoare, cu atât mai mult cu cât orășelul nostru de provincie nu are parte (prea des) de asemenea prezențe plăcute.

Ceea ce ”m-a dat pe spate” încă de la început, din momentul în care am vizitat-o, au fost minunățiile acelea de picioare lungi și frumoase, care se termină cu un fund extrem de apetisant. Ca imagine... no comment. Înaltă, frumoasă și inteligentă. Cu conversația la purtător, asezonată cu glume, poți povesti cu ea și nu te plictisești.
Locul este curat, la duș ai prosop și tot ce mai ai nevoie, și... despre servicii le discutați și vă înțelegeți cu ea. Nu intru în detaliile orei petrecute cu ea, fiecare trăim experiențele altfel, fiecăruia ne plac alte lucruri, așadar nu are rost. Cert este că în final, cu minute bune trecute de ora regulamentară - pentru că nu stă să se uite la ceas - a trebuit să păresesc locul, spre regretul meu, dar cu promisiunea că ne vom mai întâlni, doar să revin în oraș.

Ca note: Prezență (în cazul ei aspect mi se pare un cuvânt obscen): 10

Loc: nu are rost să notez, este perfect pentru astfel de întâlniri
Experiență: 10
Halat: 300 pentru 1 oră +

P.S. Vă recomand să discutați cu ea deschis ce vă place și ce nu vă place și mai ales întrebați-o și pe ea ce îi place și procedați în consecință. Dacă ne purtăm civilizat, sunt convins că va rămâne la noi o perioadă mai lungă pentru a ne putea bucura de prezența ei.

În rest, toate cele bune și mare grijă cu covid-ul.
 

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Not your fuckin' business !!
  • Oras:Not your fuckin' business !!

Ciao si pe mine m-ar interesa daca pot sa dau de tine pe whatsapp . :) dar esti inca in sm..?! :)

Salutare ! S-a intors in oras frumoasa, iooooi :) !! Clar, voi fi stors ca o lamaie cat sta pe la noi, ai de viata mea  :D  ...

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Not your fuckin' business !!
  • Oras:Not your fuckin' business !!

Din cate am inteles azi este ultima zi in care mai esti in oras, domnisoara Carmen ... Multumesc frumos pentru timpul pe care mi l-ai acordat in aceste zile, sunt recunoscator pentru tandretea, pasiunea fierbinte si erotismul arzator ca lava vulcanului ce erupe, de care am beneficiat cu atata generozitate din partea ta. Sper sa te intorci cat mai curand in Satu Mare si sa ne incanti cu prezenta foarte mult timp. Pe mine m-ai cucerit complet cu personalitatea, bunatatea si atitudinea ta extraordinare (si eu nu sunt deloc un barbat usor de cucerit). Te pup si astept cu nerabdare sa revii, LEOAICO !!!

 

PS: iooooi, banuiala mea de acum  2 saptamani ca o sa fiu stors ca o lamaie la finalul sederii tale mi s-a confirmat cu varf si indesat, ai de mine si de mine :slap2 !!

PPS: faine pozele cele mai recente de pe Publi :P !

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Satu Mare
  • Oras:Satu Mare

Din cate am inteles azi este ultima zi in care mai esti in oras, domnisoara Carmen ... Multumesc frumos pentru timpul pe care mi l-ai acordat in aceste zile, sunt recunoscator pentru tandretea, pasiunea fierbinte si erotismul arzator ca lava vulcanului ce erupe, de care am beneficiat cu atata generozitate din partea ta. Sper sa te intorci cat mai curand in Satu Mare si sa ne incanti cu prezenta foarte mult timp. Pe mine m-ai cucerit complet cu personalitatea, bunatatea si atitudinea ta extraordinare (si eu nu sunt deloc un barbat usor de cucerit). Te pup si astept cu nerabdare sa revii, LEOAICO !!!

 

PS: iooooi, banuiala mea de acum  2 saptamani ca o sa fiu stors ca o lamaie la finalul sederii tale mi s-a confirmat cu varf si indesat, ai de mine si de mine :slap2 !!

PPS: faine pozele cele mai recente de pe Publi :P !

Mulțumesc pentru cuvintele frumoase, te pup și te mai aștept!

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...