Sari la conținut

Buna sunt maria 0730921780


Postări Recomandate

  • Oras:fara
  • Oras:fara

Nepoate cred că ai greșit buzunarul. In primul rand eu nu am prețurile acestea și nici nu fac total.Uitete mai bine cu cine ai vorbit înainte să deschizi gura.Mersi

bactalo si tie! aici o scris bulibașa sigur. :laugh2

  • Like 5
Link spre comentariu
Vizitator noel_dwane
Reputație: 0

Pare ca matushe avea dreptate in ciuda faptului ca nr la care am sunat folosea pozele ei.

Am sunato ieri din nou si clar era alta voce decat cea care mia oferit servicii la preturile mentionate anterior. O voce mult mai placuta, indeajuns sa ma programez la ea.

 

Locatie pe Calea Aradului ,in apropierea Luceafarul.

 

Ajuns in apartament, dupa usa ma astepta matusa, o fiinta micuta ,subtirica, intr-un halat,capod rosu. As zice de nota 8.

Inmanat suma ceruta si mam cerut la baie. La dus mam spalat cu un gel care lam resimtit ore bune pe mine, miroseam a oarece floare :)

Revenit in camera ma astepta uitanduse la ceva canal de stiri, nu mai la cartoon network, stiri care le ascultam si in timpul actului.

Asa deci am inceput cu joaca, inceput de un oral asa si asa , bunicel dar scurt, a montat prezervativul , sa lubrifiat si a venit peste mine. Aici e pe plus, se misca binisor, schimbat in misionar,apoi doggy. La doggy dadea semne nu intru de tot la inceput. Are o pizduca fainuta, nu foarte stramta,dar numai buna de asa ceva. Finalizat in doggy, a da, are niste bucutze micutze faine, mai mare drag sa vezi cum intri intre ele.

Oral neprotejat 7 placut dar nimic extra, scurt si fara artificii.

Normal protejat 7.5-8 , nu comenteaza la pozitii, defapt umeri craci nu a vrut

Igiena 10, nimic suspect, curata, epilata

Gfe inegzistent, daca e matushe :)

Halat 100 lei, care este un pret corect, dar daca ma gandesc la fata de pe Gh.Doja , nu exista termen de comparatie, vorbind de aceasi suma.

Astea fiind spuse, scrise mai am o datorie la matushe, adica sa imi cer scuze pentru confuzie si sa ma bucur in acelasi timp ca am facuto sa isi faca aparenta pe forum.

Te pup matushe.

 

Semnat nepotu :)

  • Like 9
Link spre comentariu
Vizitator noel_dwane
Reputație: 0

Scuze pt. offtopic ....dar noel_dwane te rog ajuta ma! Care e fata de pe Gh.Doja ??? Ms.

Luis Pasteur am vrut sa scriu, cred ca stii despre cine vorbesc asa.

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea

Cred ca stiu ...de vizavi cu Crisul...pacat ca mandra sa retras !

Nu știi. E vorba de threadul cu am revenit... Roxana/Amalia, ea era pe Pasteur. Cea de care zici tu era Cristina thailandeza, chiar la început de Pasteur, retrasă în scop de mariaj!

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea

Fratilor............am sunat.o pe cristina si sincer la cum a vb la te cu mine sincer pt mine ii de evitat.....
am vrut sa ii fac o vizita dar nu mai,pt mine..........pas,sa fie sanatoasa :laugh2 
spor sa aveti si respecte :hihat

  • Like 2
Link spre comentariu

Am fost și eu la Cristina ieri spre seara fata ii ok arata chiar bine servici destul de bune corp frumos slim chiar are niște sâni frumoși la înălțimea care o are fundulet frumos oral bunicel fără artificii dar merge dar deasupra te călărește foarte bine pare puțin rușinoasă dar de treaba eu am fost mulțumit de ea la prețul de 100 finalizarea nu mam simțit grăbit deloc eu ii mulțumesc pt serviciile acordare puteți merge cu încredere k ii ok fata și drăguță. Eu ii mulțumesc pentru serviciile bune în dreptul meu și abia aștept sa mai merg la ea. Te pup Criss 😊

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Telefon: 🙀
  • Oras:unde ma prinde noaptea
  • Telefon: 🙀
  • Oras:unde ma prinde noaptea

Deci care e numarul ? Asta sau cel din titlu?

  • Like 2
tpc-cr.jpg

 

Link spre comentariu

Fratilor............am sunat.o pe cristina si sincer la cum a vb la te cu mine sincer pt mine ii de evitat.....

am vrut sa ii fac o vizita dar nu mai,pt mine..........pas,sa fie sanatoasa :laugh2 

spor sa aveti si respecte :hihat

Bravo rechinule...simtul dezvoltat al pradatorului din tine te a facut sa iei o decizie corecta...o sa scriu cateva randuri cand am timp...
  • Like 2
Link spre comentariu

Am fost si eu pe la mandra.

Locatie: 7 Aradului aproape de bisericuta.

Aspect: 7 . o fata draguta dar nu woaow

Igiena: 5 Nu am vazut-o facand dus, mirosea a transpiratie putin

ON: 8 : oral destul de bun

NP: 8: se misca binisor

GFE:5  nu a existat acel click intre noi

Pret: 100.ron

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea

Vizitat și eu Maria... Sau Cristina... Că văd că titlul topicului e una, iar prințesa semnează altfel. Încercat la Ramona de vreo trei ori, nu reușit, zic hai sa incerc ceva nou. Prind din prima, 100/200, vis-a-vis de Luceafărul, la unul din P-uri. Merg pentru un număr, așa cum fac la prima vizită. buna opțiune. Mă așteaptă în bikini, mă bagă direct in cameră. Mă cer la baie. Fac dus, cer prosop, nu era la vedere niciunul. Revin in camera, cere banii înainte. Decartez 100. Sus in pat fără multă vorbă incepe sa îl molfăie. Mai mult capul, nu cred că a trecut de trei cm. După circa un minut, fara să întrebe, ia guma și o întinde pe ciomag, da bine de tot, cred că și ouăle le-a acoperit. Totul fara nici o vorbă. Trece deasupra se da cu niste gel si se infige. Sânii frumoși. In continuare nicio vorbă. Film mut. Și fără zâmbete. Incerc un pic de conversație, răspunsuri monosilabice, da și nu. Trec pe la spate,fund frumos. Pune capul în jos și așteaptă să dau. Dau tot mutește, nu zice nimic, nu geme, nu gâfâie, nimic. Zic hai sa schimbam in misionar. Mai pompez vreo două minute și termin așa. Îmi dă un șervețel și mă lasă să mă descurc cu guma. Înapoi la dus. După ce ies, schimbam vreo două propoziții in sfârșit. In timp ce mă îmbrac. Plec, fara sa imi dau seama exact ce am făcut pe acolo. Doar o golire a ouălor. De revenit, nu. Nu e țeapă, face ce spui, dar nici nu arata implicare, să simți pe ce dai banii.

  • Like 6
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...