Sari la conținut

Cub Royal Bratislava


Postări Recomandate

  • Oras:nicaieri
  • Oras:nicaieri

Fiind cu treburi prin Bratislava si profitand si de absenta "radarului" am zis ca n-ar fi rau sa dau o raita pe la cluburile cu felinare rosii, intelegeti dvs. despre ce este vorba... Spre deosebire de Austria in Slovacia bordelurile nu sunt legale, dar functioneaza bine mersi sub umbrela cluburilor de noapte. Fetele sunt foarte directe si iti prezinta preturile sau serviciile ca la.... bordel! In prima instanta am tinut sa merg la mult laudatul club Babylon, despre care auzisem ca au o oferta cu sauna si jacuzzi, ba pe deasupra si un fel de bufet suedez...In primul rand clubul e situat la mama dracului, pe partea celalta a Dunarii, pe la periferia orasului! In al doilea rand nu au nici un fel de sauna sau jacuzii. Au insa doua negrese din Jamaica, din care una sora cu Serena Williams! Soferul mi-a spus ca mai erau si doua vietnameze, dar care disparusera... probabil din motive de coronavirus! Am dat degeaba 5 euro intrarea si 20 euro pe o gura de vodca cu suc asa ca am chemat soferul si am facut cale intoarsa. 

 

De data asta a fost mai inspirat si m-a dus la un club din centru, Royal Club! Aici alta atmosfera: mai multe fete (una singura neagra), fara taxa de intrare si cu jacuzzi. Am platit o mica taxa de consumatie ca sa spun asa, plus o bautura a fetei (ambele la 20 euro) ,dar pana la urma am plecat si de aici nemultumit ca fata pe care o ochisem, o tigancusa slovaca oachesa era ocupata. Preturile destul de mari:70 euro un numar, 110 euro o ora de jacuzzi (plus 50 euro jacuzzi ca atare) asa ca am spus pas concentrandu-ma pentru...Viena!

  • Like 4
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...