Sari la conținut

Victoria rusoaica noua_0790096813


Postări Recomandate

  • Oras:Micul Paris
  • Oras:Micul Paris

Și o nouă proaspătă colegă a Biancăi_Blue, venită să completeze triada de frumuseți cu vorbă dulșie de la Naturalia :P

(după plecarea Ioanei și, în foarte scurt timp, a Melisei)

 

Rusoaică get-beget, dar cică gavariește româniește oliecuțî, deci nu-i pericol să nu ințeleagă ce vrem de la ea și să ne trezim cu o poșetă în cap  :laugh2

 

Deci, gentlemen and gentlemen, let me introduce Victoria, 24 de ani, 1,60 m, 50 kg

post-273109-0-83310000-1583161316_thumb.jpeg

post-273109-0-29717100-1583161327_thumb.jpeg

post-273109-0-82011400-1583161336_thumb.jpeg

post-273109-0-37646900-1583161345_thumb.jpeg

post-273109-0-38479900-1583161353_thumb.jpeg

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Micul Paris
  • Oras:Micul Paris

Servicii:

Oral protejat și neprotejat (în funcție de igienă)

Sex normal protejat

 

Tarife:

100 lei/ 30 min, 1 fin

200 lei/ 1 ora, 1-2 fin

 

Extra: FK (în funcție de igienă și compatibilitate) 50 lei

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Da
  • Oras:Da

Și o nouă proaspătă colegă a Biancăi_Blue, venită să completeze triada de frumuseți cu vorbă dulșie de la Naturalia :P

(după plecarea Ioanei și, în foarte scurt timp, a Melisei)

 

Rusoaică get-beget, dar cică gavariește româniește oliecuțî, deci nu-i pericol să nu ințeleagă ce vrem de la ea și să ne trezim cu o poșetă în cap  :laugh2

 

Deci, gentlemen and gentlemen, let me introduce Victoria, 24 de ani, 1,60 m, 50 kg

Adica este moldoveanca, daca era rusoaica nu venea in Romania,pentru ca preturile in Rusia sunt de top

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Am trecut eu pe la domnisoara. Locatia pe bulevardul Unirii, la Naturalia. Domnisoara este rusoaica, o rupe putin romaneste, destul de dificila comunicarea dar se poate folosi si engleza la nevoie. Este blondina (vopsita, la origine este satena), ochii verzi, chip extrem de placut gen papusica, foarte expresiva si cu un zambet ravasitor. Inaltime in jur de 160, 50 kg estimat, destul de tonifiata, sani micuti (cam 1,5 masura), fundulet rotunjior, nu foarte bombat dar frumusel, pizda frumoasa rozalie, epilata, igiena ireprosabila; foarte sexy si feminina mi s-a parut; dupa opinia si gustul meu de 9;

Am optat pentru o finalizare, dupa igienizare fata m-a asteptat goala in pat; am sarutat-o cateva minute pe tot corpul si ne-am amuzat teribil de faptul ca se gadila (nu am facut FK, nu initiez eu iar daca nu vine din partea fetei nu insist), mi-am pus singurel preze si am inceput cu un oral foarte slow, caldut, mediu ca adancime, fara deep (as zice de un 7,5) si apoi am trecut la o variatie de misionar, lent la inceput si apoi din ce in ce mai rapid, continuat cu doggy, mai sportiv, apoi cu ea deasupra mai pe slowly si apoi umeri craci iarasi sportiv, pozitie in care am si finalizat. La normal a fost destul de kinky, desi la inceput nu geme, mi-a tras de cateva ori palmute la fund iar spre final a inceput si sa se manifeste usor; contreaza bine si se pozitioneaza foarte bine la pozitii astfel incat placerea sa fie maxima, se pare ca ii place sexul mai alert, sportiv; spre final mi-a spus ca mai avem in jur de 5 min insa fara a lasa impresia unui fast-fuck (cei drept cele 30 min se cam apropiau vertiginos de final); notarea mea pentru sexul normal ar fi 8,75; anal nu am intrebat si nu cred ca face. A urmat apoi dusul de final si dupa ce am sarutat-o pe obraz am parasit locatia. Au fost DTD 35 min petrecute in compania unei fete foarte frumoasa, placuta si foarte vesela; rade cu pofta si asta ii accentueaza frumusetea naturala; nu m-am simtit grabit in ciuda anuntului celor 5 min si as reveni cu mare placere la ea.

Rezumatul notarii ar fi:

Locatia: 9- central, curata, prosop curat si uscat;

Aspect: 9- frumoasa, feminina, sexy, foarte curata;

GFE: 9- nu sunt pasionat neaparat insa e o fata foarte placuta, rade mult si se amuza atunci cand nu intelege sensul cuvintelor, este departe de ideea de vulgaritate;

Oral: 7,5 -slow, fara deep si fara variatii;

Normal: 8,75 - participativa, accepta pozitii fara a face nazuri, nu comentaza la marirea vitezei;

Anal: nu am intrebat, nu cred ca face.

  • Like 11
Link spre comentariu
  • Oras:Pă zonă
  • Oras:Pă zonă

Multumim pentru recenzie.

 

(nu am facut FK, nu initiez eu iar daca nu vine din partea fetei nu insist)

Nu stiu daca ai achitat la inceput sau la final, dar FK-ul e extra si daca nu l-ai platit, poate deaia nu a facut nici ea pasul :)

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Am vizitat o!

Zice ca e rusoaica, este colega cu Bianca Blue.

Locatia: 7 - Unirii langa Naturalia

Aspect: 7 - e mica de statura, nu atat de frumoasa pe cat o prezenta un coleg mai sus. As putea spune ca e draguta dar atat

Atitudine - 8 - amabila

OP - 7 - soft

NP - 8 - arata bine cand o pui capra, fundul e fain;

Igiena: n am simtit nimic dubios

Pret: 100/200

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Am văzut-o și eu azi când am trecut pe la diana.e drăguță și mica de statura ,dar până la frumoasa e drum lung,fiecare are părerea lui și gusturile lui.merita testată cred .zice că e rusoaica și nu le prea are mai deloc cu romana.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Pă zonă
  • Oras:Pă zonă

Am văzut-o și eu azi când am trecut pe la diana.e drăguță și mica de statura ,dar până la frumoasa e drum lung,fiecare are părerea lui și gusturile lui.merita testată cred .zice că e rusoaica și nu le prea are mai deloc cu romana.

Sa inteleg ca Diana e mai draguta? :)

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...