Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Oras:Sub
  • Oras:Sub

Ma țin de mult să întreb o chestie care ma macină... pantofii curvelor!

Voi ați observat că toate curvele ai fix-pix același fel de pantofi? Din ăștia ca în poze?

De ce oare? Le-o fi rușine să se încalțe și cu altfel de pantofi? Sau sandale? Sau plm... cu cizme?

Sau o fi o chestie care ține de "frația curvelor"? Să se recunoască între ele cum fac masonii?

Se încalță toate cu pantofi la fel și când se salută, în loc să se pupe pe obraji - ca restul româncuțelor - își bagă și câte o limbă în urechi, sau așa ceva? :laugh2 :laugh2 :laugh2

Așa au auzit ele că se excită bărbații 

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Politia trece c*rvele raman
Plange trompeta pe ultimul drum
Bai in p*la mea uite cum facem
http://Versuri.ro/w/ghgdhk
Pana scrii amenda aia ne ducem si ne intoarcem[x2]
Politia trece c*rvele raman
Plange trompeta pe ultimul drum
Bai in p*la mea uite cum facem
http://Versuri.ro/w/ghgdhk
Pana scrii amenda aia ne ducem si ne intoarcem[x2]

Poliția trece, curvele rămân,

Plânge trompeta pe ultimul drum... :laugh2 :laugh2 :laugh2

 

  • Like 3
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Simptomele tulburarii obsesiv compulsive

Simptomele tulburarii obsesiv-compulsive tind sa apara si sa dispara. Cel mai frecvent simptom este anxietatea. De exemplu, este posibil sa aveti un sentiment general ca ceva groaznic se va intampla daca nu faceti o anumita sarcina, precum verificarea constanta a topicului Erikai. Daca nu reusisti sa verificati, va veti simti tensionat.

 

 

Tulburarea obsesiv-compulsiva este un tip de boala mentala care cauzeaza ganduri nedorite, in mod repetat. Pentru a scapa de aceste ganduri, o persoana repeta anumite gesturi la nesfarsit. De exemplu, o persoana s-ar putea teme ca orice postare a Erikai nu trebuie sa ramana fara un raspuns din partea sa si, din aceasta cauza, va posta de foarte multe ori pe acest topic. Tulburarea obsesiv-compulsiva este o boala cronica, cu o evolutie pe termen lung, care poate acapara viata celui afectat.
  • Like 11
  • Minus 18
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Bai Poama, nu-i treaba mea, nu o cunosc pe Erika, da matale esti dus rau cu capul su fruuuuustrattttt cat cuprinde. Esti mic la P sau la portofel

 

Păi dacă tot n-o cunoști și tot nu-i treaba ta - atunci la ce pizda mă-tii te bagi în seamă? :rax2 :rax2 :rax2

  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Bă da ce plm.... de fiecare dată când trag și eu câte o bășină - apar repede 2 pizde (Corina și Sorina) care repede îmi dau puncte cu minus. Pe urmă una dintre ele (de obicei Sorina) zice și ea o prostie să se audă vorbind. După care, aproape imediat, sar vreo 2-3 pupincuriști (gen picon, laury, sangre etc.) care îi dau rating pozitiv curvei care a zis și ea ceva. Bă da' ce pula mea.... manevra asta mi se întâmplă numai mie, sau sufăr eu de mania persecuției? :thinking

  • Like 5
  • Minus 4
Link spre comentariu
  • Oras:conteaza?
  • Oras:conteaza?

Bă da ce plm.... de fiecare dată când trag și eu câte o bășină - apar repede 2 pizde (Corina și Sorina) care repede îmi dau puncte cu minus. Pe urmă una dintre ele (de obicei Sorina) zice și ea o prostie să se audă vorbind. După care, aproape imediat, sar vreo 2-3 pupincuriști (gen picon, laury, sangre etc.) care îi dau rating pozitiv curvei care a zis și ea ceva. Bă da' ce pula mea.... manevra asta mi se întâmplă numai mie, sau sufăr eu de mania persecuției? :thinking

 

Sunt mai multi lingai ai gaoazei euglenei. Enumerarea ta este limitativa :) Cum bese euglena oral, cum apare unul sa-i linga balele.

  • Like 2
Link spre comentariu
Reputație: 1032
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Păi dacă tot n-o cunoști și tot nu-i treaba ta - atunci la ce pizda mă-tii te bagi în seamă? :rax2 :rax2 :rax2

Fără mame nu se poate? Ia încearcă! Cu ocazia asta poate găsești un răspuns la întrebarea ta.

  • Like 7
  • Minus 2
Link spre comentariu
Vizitator otto29
Reputație: 0

Ajunge gata ca are km de pula cit calea ferata Bucuresti-Viena, a gasit ea un fraier sa o finanteze.😃😃😃

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...