Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

 

Locatie, Octavian Goga, o garsoniera foarte ingrijita, deja asi putea spune marca inregistrata Erika. Ce mi-a placut mai mult, dincolo de faptul ca totul era nou in garsoniera, aspectul curateniei impecabile. Niciun lucru nu era nelalocul lui. Asta spune multe despre aceasta fata [...]

 

 

Nu știu că să zic... e cu dus și întors ce zici tu aici... S-ar putea interpreta și că fata e dusă rău cu capul și are tulburări obsesiv-compulsive...

Există o singură cale să afli adevărul. Data viitoare când o vizitezi, fă-i figura și spune că nu vrei papuci... sau mișcă un bibelou de la locul lui... sau varsă puțină apă pe măsuța. Dacă zâmbește îngăduitor - e de bine, înseamnă că fata e doar harnică și ordonată. Dacă în schimb izbucnește în plâns și o apucă tremuratul - e altceva! :laugh2

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Nu știu că să zic... e cu dus și întors ce zici tu aici... S-ar putea interpreta și că fata e dusă rău cu capul și are tulburări obsesiv-compulsive...

Există o singură cale să afli adevărul. Data viitoare când o vizitezi, fă-i figura și spune că nu vrei papuci... sau mișcă un bibelou de la locul lui... sau varsă puțină apă pe măsuța. Dacă zâmbește îngăduitor - e de bine, înseamnă că fata e doar harnică și ordonată. Dacă în schimb izbucnește în plâns și o apucă tremuratul - e altceva! :laugh2

Vasile, eu zic să stai chill!
  • Like 3
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

ce nebuni trec pe la fata asta ingrijita. eu am fost pe acolo acum mult timp si chiar nu ma gandisem sa analizez casa. Erika arata bine. 

 

niste adevarati maniaci. 

 

va duceti acolo sa analizati psihologic si sa varsati apa pe masa? treceti prin ceva filtru de gandire tampeniile astea? 

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

buna erika. pret? program?

Serviciile sunt aceleasi, sex oral si normal, la pretul de 200 de lei pe parcursul unei ore. Numarul este cel din topic, pe care il aveam si inainte.

 

Programul meu este de la 11 la 20, ultima programare, de luni pana vineri, iar in sambetele in care sunt la garsoniera, anunt pe topicul destinat weeekendului.

Ma puteti vizita intr-o garsoniera situata pe bulevardul Octavian Goga, aproape de intersectia cu Nerva Traian.

 

Serviciile sunt aceleasi, sex oral si normal, la pretul de 200 de lei pe parcursul unei ore. Numarul este cel din topic, pe care il aveam si inainte.

post-111304-0-76992800-1490341967_thumb.jpg

post-111304-0-87276900-1490341981_thumb.jpg

post-111304-0-82734600-1490341995_thumb.jpg

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Serviciile sunt aceleasi, sex oral si normal, la pretul de 200 de lei pe parcursul unei ore. Numarul este cel din topic, pe care il aveam si inainte.

 

Programul meu este de la 11 la 20, ultima programare, de luni pana vineri, iar in sambetele in care sunt la garsoniera, anunt pe topicul destinat weeekendului.

Ma puteti vizita intr-o garsoniera situata pe bulevardul Octavian Goga, aproape de intersectia cu Nerva Traian.

 

Serviciile sunt aceleasi, sex oral si normal, la pretul de 200 de lei pe parcursul unei ore. Numarul este cel din topic, pe care il aveam si inainte.

Sa nu inteleaga gresit acestea sunt serviciile Erikai.

NU sunt serviciile mele :laugh2 :laugh2 :laugh2 :laugh2

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator baiatploiesti
Reputație: 0

Ultimele poze postate de Erika m-au facut sa o vizitez. Cum sunt din Ploiesti si pe aici toate cer 200 si invariabil iti zic la un moment dat ca trebuie sa te grabesti, ca nu mai ai timp, am hotarat sa-mi fac drum la Bucuresti si sa trec pe la ea. Desi am dat peste o aglomeratie infernala la intrare si am intarziat aproximativ 15 minute, Erika m-a asteptat, iar cele 15 minute nu s-au scazut din ora stabilita cu ea la telefon. Asadar, modalitate de contact, telefon, unde fata mi-a spus ce face si ce nu face, am stabilit intalnirea pentru ora pranzului, nu am mai confirmat ca vin, a ramas sa o anunt doar daca nu mai ajung.

Plin de nervi din cauza aglomeratiei, am ajuns intr-un final si de cum am intrat am ramas fara suflare...Nu sunt obisnuit, nu practic des aceste tipuri de "escapade" , nu am fost futacios in liceu, iar cand vezi o asemenea femeie si stii ca urmeaza sa faci de toate cu ea, e breathtaking. Locuri de parcare in apropiere, in spatele blocului de pe Octavian Goga, la 1 minut de mers pe jos maxim. Paznic la intrare, care nu m-a intrebat unde merg.

 

Garsoniera arata impecabil, de la cel mai mic la cel mai evident detaliu, deci n-are rost sa mai continui. Totul perfect, la locul lui, cabina de dus, papuci de unica folosinta, 4 geluri de dus, prosop puternic mirosind a balsam, lenjeria asezata "la dunga" pe pat.

In fine...nu stiu daca e doar cu mine asa fata, daca a simtit ca sunt timid si a incercat sa schimbe asta, cert este ca am reusit sa ajungem la o anumita conexiune, dupa ce am stat de vorba vreo 10-15 minute (estimez eu), dupa care am intrat la dus.

Intors de la dus, ma astepta goala la capatul patului, ne-am asezat in pat, m-a mangaiat putin pe tot corpul dupa care a trecut la un oral, nu inainte sa acorde atentie sporita in zona de oua :D . Priviri perverse, miscari soft, sincer, le-as fi preferat mai soft, ca dupa primul minut am simtit ca termin, insa per total, un oral foarte bun. A trecut la un LOT , moment in care am fost dezamagit de propriul "soldat" , care m-a lasat la greu, in momentul in care Erika a incercat sa-l introduca. L-a facut repede sa se faca mare la loc cu un FK si sarutari pe gat, pe piept etc. La FK eu am fost cel reticent, ea ar fi vrut, cu siguranta, insa nu m-am simtit eu in largul meu sa fac asta (nu stiu de ce) ,  poate la urmatoarea intalnire sa fiu mai ok . Dupa LOT, am trecut in misionar, la cererea mea, insa si acum regret ca nu am stat cu fata la oglinda, sa vad privelistea dintr-un third point of view :). Dupa vreo 2 minute de misionar, am capitulat, m-am intins langa ea, moment in care a inceput cu dragalasenii , mangaieri, vorbe, povesti. Am stat asa cred vreo 15 minute, dupa care m-am cerut la dus, nedorind sa insist si pe al doilea numar, desi ea ar fi vrut si chiar m-a mai retinut in pat dupa ce m-am ridicat eu spre dus...Asadar, la GFE, nu stiu altii ce experiente au avut, dar la mine a fost de nota 10. Daca a fost asa doar cu mine, pentru ca m-am purtat cu ea intr-un anume fel, nu stiu. Daca e cu toti asa, iar nu stiu, cert este e ca experienta a fost extrem de placuta, chiar daca, repet, nu sunt foarte confortabil cand fac o actiune de genul asta.

Locatie 10+

Aspect 9.5 , pozele total reale , niciun filtru, niciun photoshop, piele foarte moale si placuta la atingere

GFE 10+

Oral NP 8,5

Normal Protejat 8 , insa din cauza performantelor mele scazute, nu ale ei

Igiena (nu am practicat cunni, un mic de tot FK , insa aici nota este fara dubiu 10+)

Per total, o experienta placuta, am sa mai merg cand mai am drum, daca m-o mai primi 

De recomandat ? Cu siguranta

Pret 200 de lei pentru o ora, iar eu D2D cred ca am petrecut aproximativ 70 de minute.

  • Like 7
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Intors de la dus, ma astepta goala la capatul patului, ne-am asezat in pat, m-a mangaiat putin pe tot corpul dupa care a trecut la un oral, nu inainte sa acorde atentie sporita in zona de oua :D .

 

Adică cum morții mă-sii? Înainte de oral? Adică nu le-a luat în gură! Dar ce le-a făcut? Te-a strâns ca lumea de ele, le-a gâdilat cu o pană, sau pur și simplu s-a benoclat la ele cu ochii scoși din orbite??? :slap2

Link spre comentariu
Vizitator baiatploiesti
Reputație: 0

Adică cum morții mă-sii? Înainte de oral? Adică nu le-a luat în gură! Dar ce le-a făcut? Te-a strâns ca lumea de ele, le-a gâdilat cu o pană, sau pur și simplu s-a benoclat la ele cu ochii scoși din orbite??? :slap2

Ma gandeam ca intelegi, ca tot omul, ca sex oral se refera la luarea pulii in gura, ca sa zic pe intelesul tau. Cand cineva iti suge coaiele, tu te referi la "sex oral la coaie" ? La fel ai putea sa zici ca ti s-a facut un oral la sfarc,nu ? ... in fine

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Ma gandeam ca intelegi, ca tot omul, ca sex oral se refera la luarea pulii in gura, ca sa zic pe intelesul tau. Cand cineva iti suge coaiele, tu te referi la "sex oral la coaie" ? La fel ai putea sa zici ca ti s-a facut un oral la sfarc,nu ? ... in fine

Lasă-l! El e Vasile poamă acră și cu asta am zis totul

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...