Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Se mai intoarce sau nu?

Oricum, era una dintre putinle care te tratau cu anumit respect in momentul can mergeai la ea.

Poate unele dintre putinele !

Timpul ne va spune :)

Daca imi aduc aminte , misto tatuaje cand o luai pe la spate :)

Link spre comentariu
Vizitator schumy12
Reputație: 0

Bine ai revenit! Asta da veste buna :) Ar fi bine sa ne zici macar programul si zona de astazi sa ne putem programa eficient, din timp.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Bună dimineața , începând de mâine îmi reîncep si eu activitatea după o perioadă de odihnă, revin mâine cu detalii despre locație servicii si poze noi. Va doresc o zi frumoasa si sper sa ne revedem cu drag.

wow ... asa da surpriza !!!!!

 

parerea mea :hihat

  • Like 2
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Bună dimineața , începând de mâine îmi reîncep si eu activitatea după o perioadă de odihnă, revin mâine cu detalii despre locație servicii si poze noi. Va doresc o zi frumoasa si sper sa ne revedem cu drag.

Oauuu, asteptam detalii despre locatie si un numar de telefon in cazul in care cel vechi nu mai este de actualitate

Link spre comentariu

  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Salut,

 

Vizitat dupa revenire, aceiasi tipa misto, cu aceleasi servicii ca si in trecut, poate putin mai deschisa mi s-a parut mie dar este doar o parere personala.

Locatie, undeva pe dudesti, garsoniera misto, poate mai misto ca cea pe care o avea inainte de a se retrage.

Nu intru in detalii pentru ca nu am facut-o niciodata, dar este ceea ce trebuie.

Cadou 250 pentru o ora DTD.

 

De revenit? Clar da !

 

Seara buna !

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...