Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Oras:România
  • Oras:România

Uite îți fac eu o urare de marți: sugi pula! :laugh2

Picoane ,picoane...ai barbita???Să vezi ce tu le scot eu cu penseta si te pun să sugi pula pina o sa ti creasca iar barba...Ti am zis ca te găsesc...mai e putin si te ciocnesc!
Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Picoane ,picoane...ai barbita???Să vezi ce tu le scot eu cu penseta si te pun să sugi pula pina o sa ti creasca iar barba...Ti am zis ca te găsesc...mai e putin si te ciocnesc!

Ciocnești ouăle de Paști, căcat cu perje ce ești!  :laugh2  Btw, îți dă liber de pe plantație de sărbători, căpșunare?

Cipcip...ciririp...cipcip... :laugh2  :laugh2  :laugh2

  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Picon... un moș labagiu... cum e loc de pupat în pizdă, ceva... hop și el! Poate e rost de-o mocangeală! :laugh2

Sărăcie, tu vorbești de mocangeală, căruia toate fetele îi par prea scumpe? Strânge în p.m. alocația pe 3 luni, să ai și tu de o bucă, prăpăditule!

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:România
  • Oras:România

Ciocnești ouăle de Paști, căcat cu perje ce ești! :laugh2 Btw, îți dă liber de pe plantație de sărbători, căpșunare?

Cipcip...ciririp...cipcip... :laugh2 :laugh2 :laugh2

Erica,scusa ma de off-topic dar pe labagiul asta boschetar o sa il fac sa meargă deabuselea de cate puli in jur o sa ia!Bai boschetare vrei sa pun poze cu tine pe tot forumul???Ca ti am zis:Ca te pui cu cine te încurci !ti am zis ca te găsesc..
Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Erica,scusa ma de off-topic dar pe labagiul asta boschetar o sa il fac sa meargă deabuselea de cate puli in jur o sa ia!Bai boschetare vrei sa pun poze cu tine pe tot forumul???Ca ti am zis:Ca te pui cu cine te încurci !ti am zis ca te găsesc..

Marș mă, boschetare! Tu știi cu cine te pui? E bine să te abții de la astfel de amenințări, pentru că e mai prudent!

Ești prost colț cu retardul!

  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:România
  • Oras:România

Marș mă, boschetare! Tu știi cu cine te pui? E bine să te abții de la astfel de amenințări, pentru că e mai prudent!

Ești prost colț cu retardul!

cu cine ma pun ,Ma,oligofrene?Cu un butoi de cacat cu burta pina la coaie si cu fata de găleată!stai sa vezi ,baga-mi-as pula in mațele tale!
Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

cu cine ma pun ,Ma,oligofrene?Cu un butoi de cacat cu burta pina la coaie si cu fata de găleată!stai sa vezi ,baga-mi-as pula in mațele tale!

Calma ... calma ...  :laugh2

  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras://
  • Oras://

Ca exemplu, adversarul cel mai inversunat al off topicului a postat de 5 ori numai pe aceasta pagina; bineinteles cu invective.

Evident ca nu se pot numara abaterile lui de la propria regula, are kilometrajul dat peste bord exact ca o nimfomana.

Cu alte cuvinte ipocrizie la cote maxime.

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Va doresc o săptămână frumoasă

Erika, senzuala  si sexy, imi place mult gestul delicat cu un picior ridicat usor in sus, ca o cochetarie  feminina nevinovata !

Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Tu nu ai ce face decat sa injuri lumea pe aici?!?

Tu nu ai ce face decât să te bagi în seamă?

 

Ca exemplu, adversarul cel mai inversunat al off topicului a postat de 5 ori numai pe aceasta pagina; bineinteles cu invective.

Evident ca nu se pot numara abaterile lui de la propria regula, are kilometrajul dat peste bord exact ca o nimfomana.

Cu alte cuvinte ipocrizie la cote maxime.

Măcar ai curajul și bunul simț să dai quote! Ți-am mai spus și ție și celuilalt păcălici care ți-a dat punct: jucați-vă la scara voastră cu puțele în țărână și nu vă mai băgați în seama cu oamenii mari! Am să vă taxez, chit că fac off-topic la rândul meu, până încetați cu cretinismele, sau ajungeți să vorbiți singuri, cu scuipatul pe barbă.
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Va doresc o săptămână frumoasă. Programul este de la ora 11 la ora 18 ultima programare. În prima parte a zilei începând cu ora 9 mă poți suna pentru detalii.Cadoul este de 200 lei pentru o oră,nu există altă variantă. :* :* :*

post-90104-0-29060900-1522671169_thumb.jpg

post-90104-0-29879000-1522671187_thumb.jpg

post-90104-0-02946900-1522671201_thumb.jpg

  • Like 8
Link spre comentariu

      Destul de lunga lista de Nu-uri, adica nu ofera CIM, COF, cunni, anni, fingering, 69, FK. Exista totusi unele recenzii in care se afirma ca au beneficiat de FK. Asa o fi, ceea ce inseamna ca n-am indeplinit criteriile stiute doar de Erika pentru FK. Mai sunt si "esece".

      Tinand cont mai ales de lipsa FK, n-am ce face si mai adaug si eu un NU. Adica nu mai revin.

      De recomandat insa, DA

               - foarte bun preludiul, atingeri senzuale si incitante din partea Erikai.

               - foarte bun ON, atentie mare la oo, te sui pe pereti.

               - implicare la NP, doggy-style excelent, pare ca-i place, gemete reale, cred.

               - genul SLIM, corp super, trup de viespe, fund apetisant, sani nr.3 insa moi si cam lasati.

               - aspect 8 - fatza 7 + corp 9, media 8.

               - de mare efect oglinzile.

               - probleme la coloana, de aceea evita 69 si ea deasupra. Asa zice.

               - nu-i place cunni, de aceea nu ofera. Asa zice. Curios totusi, in vreo doua recenzii se afirma contrariul.

 

  Nu mai intru la scandal cu autorii unor recenzii care sunt departe de realitate (si autorii si recenziile). Sa nu se supere Erika dar

 nu poti afirma ca este o femeie foarte frumoasa. N-ai cum, asta e adevarul. 

  In rest, dupa cum am zis, fata merita vizitata.

 

 Salutare ! Ma enerveaza rau astia cu recenziile umflate.

  • Like 6
Link spre comentariu

  • Oras://
  • Oras://

      Destul de lunga lista de Nu-uri, adica nu ofera CIM, COF, cunni, anni, fingering, 69, FK. Exista totusi unele recenzii in care se afirma ca au beneficiat de FK. Asa o fi, ceea ce inseamna ca n-am indeplinit criteriile stiute doar de Erika pentru FK. Mai sunt si "esece".

      Tinand cont mai ales de lipsa FK, n-am ce face si mai adaug si eu un NU. Adica nu mai revin.

      De recomandat insa, DA

               - foarte bun preludiul, atingeri senzuale si incitante din partea Erikai.

               - foarte bun ON, atentie mare la oo, te sui pe pereti.

               - implicare la NP, doggy-style excelent, pare ca-i place, gemete reale, cred.

               - genul SLIM, corp super, trup de viespe, fund apetisant, sani nr.3 insa moi si cam lasati.

               - aspect 8 - fatza 7 + corp 9, media 8.

               - de mare efect oglinzile.

               - probleme la coloana, de aceea evita 69 si ea deasupra. Asa zice.

               - nu-i place cunni, de aceea nu ofera. Asa zice. Curios totusi, in vreo doua recenzii se afirma contrariul.

 

  Nu mai intru la scandal cu autorii unor recenzii care sunt departe de realitate (si autorii si recenziile). Sa nu se supere Erika dar

 nu poti afirma ca este o femeie foarte frumoasa. N-ai cum, asta e adevarul. 

  In rest, dupa cum am zis, fata merita vizitata.

 

 Salutare ! Ma enerveaza rau astia cu recenziile umflate.

 

In ce film ai jucat? Nici daca era intuneric in camera nu te putea pacali ca e subtirica

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...