Sari la conținut

Postări Recomandate

Vizitator
Reputație: 0

https://images.fineartamerica.com/images-medium-large-5/audrey-hepburn-artwork-sheraz-a.jpg

Daca esti fan al regelui Arthur , poti asculta ( eu am facut-o de zeci de ori )

The myths and legends of king Arthur and the knights of the round table - 1975

Rick Wakeman ( fost la Yes )

Claviaturist de exceptie , in top 3 mondial...

Link spre comentariu

Ba terminatule, dupa ce ca faci recenzii care nu reflecta realitatea (am fost la Erika si stiu cine e fatuca), ca sa nu zic FAKE mai faci ataci si membrii forumului. Pai sa nu imi bag pula in capul tau de mormoloc ???? Sigur toate recenziile tale au dus in eroarea futacii :no2

Ba neterminatule, daca nu arati clar de ce recenzia nu reflecta realitatea, te bag in pizda ma-ti si nu mai iesi de-acolo. Daca arati, nu te bag. Oricum ar fi insa, imi bag si eu pula in capul tau de molusca 

Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Ba neterminatule, daca nu arati clar de ce recenzia nu reflecta realitatea, te bag in pizda ma-ti si nu mai iesi de-acolo. Daca arati, nu te bag. Oricum ar fi insa, imi bag si eu pula in capul tau de molusca

 

Liniștește-te omule! Termină cu discuțiile astea inutile! Nu erau destui cei care zăpăcesc topicele fetelor?
  • Like 1
  • Minus 4
Link spre comentariu

Eu ma retrag, omul are o problema si nu il pot ajuta. :hihat

Aceleasi stereotipuri. Trebuia doar sa-ti sustii afirmatia ca am facut o recenzie care nu reflecta realitatea sau fake. 

N-ai fost in stare. E limpede cine esti. Si tu, si celalat individ. Poate, in curand, o sa cam ai mataluta nevoie de ajutor......juridic.

Pa !

Link spre comentariu

Liniștește-te omule! Termină cu discuțiile astea inutile! Nu erau destui cei care zăpăcesc topicele fetelor?

Aloooo, Picon, ce-ai domne ? Cum adica discutii inutile cand doi cretini ma acuza ca am facut recenzie falsa ? Te-ai uitat pe topic cine-a inceput ? Te-ai uitat cine m-a injurat total gratuit, doar pentru faptul ca am scris o recenzie obiectiva si corecta ? Te-ai uitat cum niciunul dintre ei nu e in stare sa arate de ce e recenzia falsa ?

N-am inteles, ce faci ? Pai tot cu mine ai ceva ? Hai ca asta-i culmea.

Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Aloooo, Picon, ce-ai domne ? Cum adica discutii inutile cand doi cretini ma acuza ca am facut recenzie falsa ? Te-ai uitat pe topic cine-a inceput ? Te-ai uitat cine m-a injurat total gratuit, doar pentru faptul ca am scris o recenzie obiectiva si corecta ? Te-ai uitat cum niciunul dintre ei nu e in stare sa arate de ce e recenzia falsa ?

N-am inteles, ce faci ? Pai tot cu mine ai ceva ? Hai ca asta-i culmea.

Pentru că tu continui, așa cum o faci și acum. Chiar ții să confirmi diagnosticul pus de preopinent?

Continuă/continuați pe D.G.!

  • Like 1
  • Minus 4
Link spre comentariu

Pentru că tu continui, așa cum o faci și acum. Chiar ții să confirmi diagnosticul pus de preopinent?

Continuă/continuați pe D.G.!

Yupiiiiii, interventie de rasunet a Picon-ului. Bravo domne.

Se confirma astfel apartenenta la oceanul planetar si diagnosticul de astm branhial.

Cam cum e aici

 

 

                  

  • Like 1
Link spre comentariu

Vizitator
Reputație: 0

Ce

In realitate este cu mult mai ...mirobolanta decat in poze. Parerea mea  :hihat

In realitate este cu mult mai ...mirobolanta decat in poze. Parerea mea  :hihat

Ce noroc pe tine....sa nu mai citesc pe aici ca te uiti dupa una ca VT....

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...