Sari la conținut

Postări Recomandate

... am fost aici tot timpul  :laugh2  si hai sa-ti spun un secret Erika nu are printre servicii "pupatul in cur" pasiv si nici activ ...  :wink2

Pai Vasile tocmai asta zice, ca nu are dar tu insisti, insisti, nu te lasi.

Se vede treaba ca n-o cunosti pe Erika, chiar daca zici ca ai fost pe la ea si chiar daca "ai fost aici tot timpul".

Nenica, o doare exact la basca de notele maciucarilor sau de laudele/ criticile ce i se ridica/aduc. De aceea nu comunica si nu intervine pe topic. Sigur, bine face. 

De-un singur lucru sa nu te iei. De chiloti. Atunci da, intervine. Doar asa a vorbit cu @vasilepoamarosie  :)

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj

Va doresc o săptămână frumoasă. Programul este de la ora 11 la ora 19 ultima programare. În prima parte a zilei începând cu ora 9 mă poți suna pentru detalii.Cadoul este de 200 lei pentru o oră. :* :* :*

Arata impecabil in poze. Si in realitate e asa comoara? Fata ei e draguta?

Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

De prost ce eşti, cu găgăuza ta cu tot. O prind ei racketii, ai belit-o atunci

Ce găgăuză, băi...găgăuță? De cine p.m. vorbești, tura-ți-aș praf de pulă-n cur, de husen coclit ce ești! M-am pișat pe tine și-n culcare și-n sculara și-n direct și în reluare. Cere-te afară, debilule!

  • Like 1
  • Minus 3
Link spre comentariu

Ce găgăuză, băi...găgăuță? De cine p.m. vorbești, tura-ți-aș praf de pulă-n cur, de husen coclit ce ești! M-am pișat pe tine și-n culcare și-n sculara și-n direct și în reluare. Cere-te afară, debilule!

Putregaiule, marş in p.m. la puşcărie, unde ţi-e locul !

Link spre comentariu

Mai schimbă placa, băga-ți-aș placa (dentară) pe gât, târâtură! :laugh2

Iar mă copiezi mă leşinatule. Asta i-am zis-o io lui Avpop pe alt topic, la AndreeaDt.

Normal, un mincinos şi-un caşalot trebuie să fure, altfel îşi strică blazonul.

Mişcă înapoi în celulă, puşcăriaşule. Plimbarea s-a terminat. 

Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Iar mă copiezi mă leşinatule. Asta i-am zis-o io lui Avpop pe alt topic, la AndreeaDt.

Normal, un mincinos şi-un caşalot trebuie să fure, altfel îşi strică blazonul.

Mişcă înapoi în celulă, puşcăriaşule. Plimbarea s-a terminat. 

Ia și culcă-te, dementule!

 

https://aptekadara.com/userfiles/productlargeimages/product_14676.jpg

  • Like 1
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Hai că s-a dus pe pulă și topingul ăsta. Adevărul e că cu moșul @picon pe post de cerber păzitor al onoarei nereperate a mândrei... ce pula mea să te aștepți... :slap2

Nasol este că la cum o știu eu pe mândră... cred că a făcut o criză de isterie și s-a lăsat cu plâns cu sughițuri ca nu mai e totul piț-piț frumos, mai curat și mai uscat cum era odinioara... :laugh2

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Va salut stimabililor!

 

Am incercat si eu azi sa ajung la Erika. Am incercat initial fara rezultat sa dau de ea, probabil era vreun coleg in vizita. Dupa mai multe incercari, am reusit sa vorbesc cu ea, rezultatul dezamagitor pentru mine: era ocupata pana pe dupa amiaza in conditiile in care eu sunam undeva pe la pranz.

 

O experienta frumoasa, chiar si la telefon, nu am fost expediat deloc, a fost foarte amabila. Ne-am luat la revedere cu promisiunea ca voi reveni si mai ales, programare incepand cu ora 9, asa cum scrie in anuntul ei.

 

Am scris asta aici ca sa nu pateasca si alti colegi ca mine, sa mearga pe noroc ca nu functioneaza. Programare tata 😃

 

Revin dupa ce reusesc sa ajung la ea!! Spor!!

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...