Sari la conținut

Alexandra 20 de ani - 0790219717


Vizitator lovedrop

Postări Recomandate

Vizitator lovedrop
Reputație: 0

Dupa incercari de a da de alte doua domnisoare, am vazut anuntul Alexandrei si am sunat-o sa o intreb daca ma poate primi. Oferta de servicii OP+NP 100 lei, la asa gagica am zis pont! Cu ceva extra facem si lista de servicii sa fie ok oricum...

 

Ajuns la ea, ma asteptea tipa pe tocuri si in lenjerie , arata superb, facem cunostinta, ma invita in camera, ii dau banii, se duce in alta camera sa ii duca, se intorce apoi, ne dezbracam incepe cu un oral destul de bun, la care dupa cateva minute ma intreaba daca nu vreau normal , o invit sa continue treaba buna, era putin stresata sa nu finalizez oral...

Trecem apoi la normal, ea peste mine , apoi eu deasupra inca vreo 3 pozitii , intre timp  ea incerca niste gemete de o falsitate plictisita ceva de ma bufnea rasul :)). Termin destul de repede , ma curata , si se pune imediat langa usa , semn ca asteapta sa ma imbrac odata sa ma scoata afara :), dar n-a zis nimic , doar statea lipita de clanta :)).

 

Aspect 9.5 putine fete mai frumoase am vazut

Locatie 9 n-am fost la dus, dar camera era ok. mai sta cu niste fete, era cam dezorganizare pe acolo

Oral 8.5 mie mi-a placut, dar nimic spectaculos

Normal 8.5 sta cum o pui, n-a facut figuri, dar e cam pasiva

GFE 4  aici primeste totusi 4 pentru ca nu raspunde obraznic, dar raspunde sec la multe intrebari , plus nu prea pare sa faca vreun efort pentru a intretine atmosfera, am avut totusi senzatie ca vrea sa ma termine si sa plec cat mai repede, dar intr-adevar nu a zic nimic in directia asta, daor din gesturi mi s-a parut mie.

 

Nu o recomand, dar eu e posibil sa revin la ea ca varianta de rezerva :) :hihat

  • Like 6
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Nu sunt aceleași

Tatuajul de pe mana dreapta si cel de deasupra sanului drept sunt identice. Deci, eu tind sa-i dau dreptate lui elgringo. E prea mare coincidenta.

P.S. Ma refer doar la primele poze de pe topicul indicat de elgringo.

  • Like 4
Link spre comentariu
Vizitator lovedrop
Reputație: 0

Mda asa se pare ca e aceasi persoana, desi eu tineam minte ca am fost la cea de pe topicul vechi si era tot o blonda dar mai micuta din caras, dar poate era colega sau o confund eu...

Link spre comentariu
  • Oras:Peste tot
  • Oras:Peste tot

Asta are tatuaj pe mâna stângă și celălalt tatuaj în partea dreaptă și cealaltă are invers

Logic :)) pana la urma e o poza făcută în oglindă, se vede opus, efectul oglinzii. Nu ești cumva jandarmul ăla care nu înțelegea de ce pe live pe Facebook se vede într-un fel iar pe filmare normală se vede în alt fel?

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Logic :)) pana la urma e o poza făcută în oglindă, se vede opus, efectul oglinzii. Nu ești cumva jandarmul ăla care nu înțelegea de ce pe live pe Facebook se vede într-un fel iar pe filmare normală se vede în alt fel?

E aceeasi, se pot uni topicele. Se vede ca pe langa tatuajul de pe mana, si cel al calutului (sau ce patruped o fi) de pe lateral piept e identic.

Link spre comentariu

Logic :)) pana la urma e o poza făcută în oglindă, se vede opus, efectul oglinzii. Nu ești cumva jandarmul ăla care nu înțelegea de ce pe live pe Facebook se vede într-un fel iar pe filmare normală se vede în alt fel?

Te-ai uitat la poze ? Sau ești înconjurat numai de idioți și crezi că toată lumea este la fel
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Te-ai uitat la poze ? Sau ești înconjurat numai de idioți și crezi că toată lumea este la fel

Fa un exercitiu: ia un telefon in mana dreapta, du-te in baie si uita-te in oglinda. Poti sa-ti faci chiar o poza. Si uita-te apoi la poza. Cum o sa apari in poza? Exact: ca tinand telefonul in mana stanga. A functionat?

P.S. Nu toti suntem la fel. Din fericire.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Cum dracu sa se uneasca topicele cand pe celalt e varza !?!? is fete care nu au nicio legatura una cu alta acolo!!!!

 

O parte din anunturile tipelor de evitat de pe Cetatii 54 sunt de fapt anunturi mai vechi ale blondei refolosite. Deci cel mai probabil fetele au acelasi impresar. ( sau impresara )

https://nimfomane.com/forum/topic/121190-new-new-in-timisoara-domnisoara-19-ani/page-2?do=findComment&comment=5918692

 

Eu am fost la blonda o singura data prin vara lui 2018 si experienta a fost una mediocra. Din recenzia lui lovedrop se pare ca nu s-au prea schimbat lucururile. Locatia era tot Cetatii 54. 

 

In cazul acesta am stiut imediat ca-i aceeasi tipa, dupa tatuajul de pe mana, dar exista situatii in care fetele incearca sa-si piarda urma schimbandu-si pozele, numarul de telefon si atunci tool-uri ca cele pe care le foloseste statistics sunt foarte importante.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Oras
  • Oras:Oras

Cum dracu sa se uneasca topicele cand pe celalt e varza !?!? is fete care nu au nicio legatura una cu alta acolo!!!!

 

din pacate asa se vede cu ochiul liber

situatia de acolo a scapat complet de sub control din 2 motive cumulate:

1. datorita faptului ca fetele sau pestele le schimba telefoanele si anunturile intre ele

2. acum este cineva care sa le identifice aceste "anomalii" si sa le raporteze.

La cateva topics am demontrat de ce e aceiasi fata/peste, nu am de gand sa fac asta la fiecare.

 

Dar ce se vede constant la fetele de acolo si aici: aceiasi "scoala", voi mai adauga inca 2 anunturi curand aici cu Tel nou, schimbat din nou in incercarea de a-si pierde identitatea.

Voi va decideti daca in aceste conditii e de vizitat sau nu.

Success in business :)

Link spre comentariu

  • Oras:Oras
  • Oras:Oras

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...