Sari la conținut

❤Raisa ( 0790390005) si Bety (0735894567)❤


Postări Recomandate

  • Oras:ploiesti
  • Oras:ploiesti

Gata domnu’ plange pizda...ne oprim! Pai doar nu te-om supara pe tine acum! De fapt chiar e firesc sa dai bani unei agramate care iti spune franc in fata ca nu iti garanteaza calitate de banii astia! Bravos flacau! Mandria tarii esti!

 

baietel, daca vrei sa futi ceva cu scoala ai gresit forumul. nici gand sa iau apararea acestor fete, n am fost la ele, nu stiu cum presteaza, nu ma intereseaza.

“revolta” mea s a adresat tuturor postarilor de acel gen. repet, daca vrei calitate, intra pe alte forumuri sau chiar iti recomand sa te insori.

daca esti insurat, divorteaza, si gaseste pe altcineva

Link spre comentariu
  • Oras:Necunoscuta
  • Oras:Necunoscuta

"Rupte din soare" nici nu se pune problema ca ati fi, preturi de Dubai vreti, nu garantati serviciile, asta cu stradania e praf in ochi! Ce cautati in Ploiesti?

Sunt curios ce formula de calcul ati folosit atunci cand ati stabilit tarifele! Si anume: 25 minute - 100lei - o finalizare / 60 minute - 250lei - 2 finalizari.

Adica nu pot veni la tine sa iau 2 finalizari a cate 25 minute, platind 100 + 100?

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

"Rupte din soare" nici nu se pune problema ca ati fi, preturi de Dubai vreti, nu garantati serviciile, asta cu stradania e praf in ochi! Ce cautati in Ploiesti?

Sunt curios ce formula de calcul ati folosit atunci cand ati stabilit tarifele! Si anume: 25 minute - 100lei - o finalizare / 60 minute - 250lei - 2 finalizari.

Adica nu pot veni la tine sa iau 2 finalizari a cate 25 minute, platind 100 + 100?

Nu ;) :)

Cred ca este posibil, doar daca 25min o finalizare/100lei + 10min pauza ( iesi pe casa scarii + 25min alta finalizare/100lei = o ora

:thinking  

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Necunoscuta
  • Oras:Necunoscuta

Nu ;) :)

Cred ca este posibil, doar daca 25min o finalizare/100lei + 10min pauza ( iesi pe casa scarii + 25min alta finalizare/100lei = o ora

:thinking

Cumva sa inteleg ca pauza de 10 minute (cu iesitul pe casa scarii) valoreaza 50 lei? 🤣🤣🤣🤣

Link spre comentariu
  • Oras:privat
  • Oras:privat

Da tot ea este [...]

 

[...]

Zic sa asteptam ceva pareri la obiect si dupa aia sa le atacam.

 

back 2 on topic va rog!

 

Luati de aici pareri despre "Bety", care are si topic deschis cu recenzii:

https://nimfomane.com/forum/topic/138048-a-fost-careva-beatrice-0733767079/

Asta ca sa nu va trimit si pe alte forumuri  :PCx 

Propun ca topicul asta sa ramana doar despre "Raisa", din moment ce la dublu inca nu intra fetele.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti
Bety 0735894567

 

Am facut o vizita la Bety una din cele doua fete pe colega ei nu am vazut-o, sunat la numarul din anunt... m-a interesat o finalizare oral si normal, locatia este in centru langa catedrala, tipa este o bruneta cam de 1.60 m, are 23 de ani, draguta la fata, sani mari si fundul destul de mare si bombat placut la atingere.. actiunea incepe cu oral protejat destul de ok cat sa se ridice mai ales ca avea prezervativ subtire, la normal am pus-o capra si am dat iepureste pana am finalizat. Scorul 100 lei, de revenit sigur ca da, poate o incerc si pe colega ei.

  • Like 3
Link spre comentariu

Bety 0735894567

 

Am facut o vizita la Bety una din cele doua fete pe colega ei nu am vazut-o, sunat la numarul din anunt... m-a interesat o finalizare oral si normal, locatia este in centru langa catedrala, tipa este o bruneta cam de 1.60 m, are 23 de ani, draguta la fata, sani mari si fundul destul de mare si bombat placut la atingere.. actiunea incepe cu oral protejat destul de ok cat sa se ridice mai ales ca avea prezervativ subtire, la normal am pus-o capra si am dat iepureste pana am finalizat. Scorul 100 lei, de revenit sigur ca da, poate o incerc si pe colega ei.

 

Multumesc de recenzie 😘 si astept sa ne revedem !

Link spre comentariu

 

 

Da tot ea este de moment am facut decat eu cont o sa fim amandoua in caz de o sa se intample cv pe viitor va anuntam am decis sa facem un cont aici citind nemultumirile voastre nu o sa garantez ca o sa excelam in servicii si o sa fim de top dar ce va garantez este ca nu o sa va dam afara dupa 5 minute o sa aveti parte de dus si prosop curat ,NU O SA VA FURAM BANII :) si o sa ne dam silinta sa fim pe placul clientului normal este ca si clientul sa aiba putin respect daca vrea sa primeasca acelasi lucru !!!

. Deci Bety este de fapt Beatrice la care am fost în locațiile de lângă fostul Bila și lângă Casa Roșie. Am lăsat recenzii pe topicul acela dar voi spune câteva cuvinte și aici. O bruneta frumoasă cu sâni frumoși și cur excelent. La mine a fost ON puțin cam prea soft dar s a corectat și a supt-o corect fără atenție la vecinătăți. Nota 7.Normal protejat, pizda frumoasă și strâmtă deși cred ca eram al treilea sau al patrulea la ora aceea, se mișcă bine, geme, se uda. Recomand
  • Like 2
Link spre comentariu

. Deci Bety este de fapt Beatrice la care am fost în locațiile de lângă fostul Bila și lângă Casa Roșie. Am lăsat recenzii pe topicul acela dar voi spune câteva cuvinte și aici. O bruneta frumoasă cu sâni frumoși și cur excelent. La mine a fost ON puțin cam prea soft dar s a corectat și a supt-o corect fără atenție la vecinătăți. Nota 7.Normal protejat, pizda frumoasă și strâmtă deși cred ca eram al treilea sau al patrulea la ora aceea, se mișcă bine, geme, se uda. Recomand

Multumesc pentru recenzie si astept sa ne revedem o sa incerc sa fiu cat mai pe placul vostru ! Weekend placut !

Link spre comentariu

Salut baieti !Raisa pot spune ca este de top,o suge bine rau ,chiar si deep ,are o pasarica mica ❤❤ E o fata frumusica si simpatica foc , toata partea dreapta a corpului e tatuata de sus pana jos , de igena nici nu am ce sa spun 10 din 10 ,miroase atat de bine ,eu am fost cu amandoua pe camera ,dar Raisa este de top!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

Salut baieti !Raisa pot spune ca este de top,o suge bine rau ,chiar si deep ,are o pasarica mica ❤❤ E o fata frumusica si simpatica foc , toata partea dreapta a corpului e tatuata de sus pana jos , de igena nici nu am ce sa spun 10 din 10 ,miroase atat de bine ,eu am fost cu amandoua pe camera ,dar Raisa este de top!

Lipsă de clienti? Fara d-astea e mai bine, zic si eu...

  • Like 8
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

Salut baieti !Raisa pot spune ca este de top,o suge bine rau ,chiar si deep ,are o pasarica mica ❤❤ E o fata frumusica si simpatica foc , toata partea dreapta a corpului e tatuata de sus pana jos , de igena nici nu am ce sa spun 10 din 10 ,miroase atat de bine ,eu am fost cu amandoua pe camera ,dar Raisa este de top!

Miroase a macrou împuțit!

Link spre comentariu

Salut baieti !Raisa pot spune ca este de top,o suge bine rau ,chiar si deep ,are o pasarica mica â¤â¤ E o fata frumusica si simpatica foc , toata partea dreapta a corpului e tatuata de sus pana jos , de igena nici nu am ce sa spun 10 din 10 ,miroase atat de bine ,eu am fost cu amandoua pe camera ,dar Raisa este de top!

 

Multumesc pentru recenzie si te astept sa revii ! 😘

Link spre comentariu

Lipsă de clienti? Fara d-astea e mai bine, zic si eu...

Nu este interzis sa iti exprimi parerea dar sincer iti spun ca daca puneam pe cineva sa imi faca recenzie sau o faceam eu puteam mai mult de atat nu uitam de note bineinteles , lipsa de banii la mn nu exista pentru ca eu nu platesc barbatii :)) sper sa iei acest coment decat ca pe o explicatie data de mn la ce ai scris catelul.dinamo..o seara buna !

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...