Sari la conținut

❤Raisa ( 0790390005) si Bety (0735894567)❤


Postări Recomandate

Am fost azi la Bety. De fapt am mai fost de câteva ori când era lângă fosta Bila vest și lângă Casa Roșie și am lăsat recenzii așa că nu voi spune prea multe. O fata frumoasa cu sâni frumoși, cur bombat, craci lungi. Cu foarte mult bun simt, îți face placere să o simți lângă tine. Patul mare dar scârțâie. Oral neprotejat destul de bun nota 8. Normal protejat doua poziții misionar și capra. Se mișcă bine se excita în ambele poziții o priveliște extraordinara așa că nu am rezista prea mult. Halatul 100 lei cam 20 minute bani bine investiți. Voi reveni recomand. Succes tuturor.

Link spre comentariu

Am fost azi la Bety. De fapt am mai fost de câteva ori când era lângă fosta Bila vest și lângă Casa Roșie și am lăsat recenzii așa că nu voi spune prea multe. O fata frumoasa cu sâni frumoși, cur bombat, craci lungi. Cu foarte mult bun simt, îți face placere să o simți lângă tine. Patul mare dar scârțâie. Oral neprotejat destul de bun nota 8. Normal protejat doua poziții misionar și capra. Se mișcă bine se excita în ambele poziții o priveliște extraordinara așa că nu am rezista prea mult. Halatul 100 lei cam 20 minute bani bine investiți. Voi reveni recomand. Succes tuturor.

 

Multumesc si astept sa ne revedem 😘

Link spre comentariu
  • Oras:RO
  • Oras:RO

Am vizitat duminica pe donsoara Raisa, sunat înainte cu zece minute, ajuns in spate la Galeriile comerciale dirijat prin telefon,locație vis a vis de Cec BANK, intrat in bloc etajul 1 prima USA pe dreapta,mi-a deschis o fata înaltă și drăguța cu tatuaje destule,discutat tarife,luat o ora cu masaj, plătit înainte 250 RON, intrat la dus direct sa nu pierd timpul, gel, prosop curat,trecut la acțiune, m-am întins pe spate ptr masaj și oral neprotejat. La oral o suge bine și adinc își da interesul terminat cu cim( extra 50 RON). Dus din nou și din nou alt prosop curat ca pe celălalt l-am pus pe perna, era cam obosita perna de la atiti confrați,întins pe burta masaj cam soft ptr mine cu ulei fără miros iar oral neprotejat și parca mai adinc decit primul, o simțeam in gitul Raisei senzație plăcută ejaculat tot cim. Mers la dus sa dau uleiul jos, vine și ea și ma spală pe spate,vorbește frumos amabila. Îmbrăcat și dus am fost. Per total experiența plăcută, ma dau in vint după oral adinc eventual facefuck și masaj. Dpdv fata ok nota 8,5 ptr mine,300 RON achitați (250 înainte 50 după ptr cim). Spor la futut!!!

  • Like 2
Link spre comentariu

Am vizitat duminica pe donsoara Raisa, sunat înainte cu zece minute, ajuns in spate la Galeriile comerciale dirijat prin telefon,locație vis a vis de Cec BANK, intrat in bloc etajul 1 prima USA pe dreapta,mi-a deschis o fata înaltă și drăguța cu tatuaje destule,discutat tarife,luat o ora cu masaj, plătit înainte 250 RON, intrat la dus direct sa nu pierd timpul, gel, prosop curat,trecut la acțiune, m-am întins pe spate ptr masaj și oral neprotejat. La oral o suge bine și adinc își da interesul terminat cu cim( extra 50 RON). Dus din nou și din nou alt prosop curat ca pe celălalt l-am pus pe perna, era cam obosita perna de la atiti confrați,întins pe burta masaj cam soft ptr mine cu ulei fără miros iar oral neprotejat și parca mai adinc decit primul, o simțeam in gitul Raisei senzație plăcută ejaculat tot cim. Mers la dus sa dau uleiul jos, vine și ea și ma spală pe spate,vorbește frumos amabila. Îmbrăcat și dus am fost. Per total experiența plăcută, ma dau in vint după oral adinc eventual facefuck și masaj. Dpdv fata ok nota 8,5 ptr mine,300 RON achitați (250 înainte 50 după ptr cim). Spor la futut!!!

am si eu o intrebare la tine "cim" ce inseamna? 

am mai vazut fk , ce inseamna 

Link spre comentariu

Am vizitat duminica pe donsoara Raisa, sunat înainte cu zece minute, ajuns in spate la Galeriile comerciale dirijat prin telefon,locație vis a vis de Cec BANK, intrat in bloc etajul 1 prima USA pe dreapta,mi-a deschis o fata înaltă și drăguța cu tatuaje destule,discutat tarife,luat o ora cu masaj, plătit înainte 250 RON, intrat la dus direct sa nu pierd timpul, gel, prosop curat,trecut la acțiune, m-am întins pe spate ptr masaj și oral neprotejat. La oral o suge bine și adinc își da interesul terminat cu cim( extra 50 RON). Dus din nou și din nou alt prosop curat ca pe celălalt l-am pus pe perna, era cam obosita perna de la atiti confrați,întins pe burta masaj cam soft ptr mine cu ulei fără miros iar oral neprotejat și parca mai adinc decit primul, o simțeam in gitul Raisei senzație plăcută ejaculat tot cim. Mers la dus sa dau uleiul jos, vine și ea și ma spală pe spate,vorbește frumos amabila. ÃŽmbrăcat și dus am fost. Per total experiența plăcută, ma dau in vint după oral adinc eventual facefuck și masaj. Dpdv fata ok nota 8,5 ptr mine,300 RON achitați (250 înainte 50 după ptr cim). Spor la futut!!!

Multumesc si astept sa revii 😘

Link spre comentariu
  • Oras:Acolo unde trebuie
  • Oras:Acolo unde trebuie

Am fost azi la Raisa. Programare la tf cu 30 min înainte respectata. O voce plăcută, caldă și calma. Cunoșteam locația căci am fost la Bety. Apartament curat baie curată cu tot ce trebuie, promit prosop igenizat. Acțiunea demarat cu un oral protejat excelent ea din lateral apoi 69. Trecut în misionar și aici am înțeles ce craci lungi are. Am luat o umeri - umeri craci și a ajuns cu picioarele pe perete. Pizda strâmtă deși mai avusese 2 clienți înaintea mea. Mi a plăcut atât de mult cum ii manevra cracii cand desfacă du i când luandu i pe umeri când pe amândoi când numai pe umeri și cum gemea și se umezea încât am rămas în misionar pana la sfârșit. Am primit șervețele dar am fost și la baie. Nu m a grăbit. Fata vesela, vorbareata, educata, o placere să stai de vorba. Singurul lucru care m a deranjat este faptul că îmi zicea dumneavoastră. Parcă după ce te futi sună ca dracu. Halatul 100 lei finalizarea aprox 20 minute, bani bine investiți Notele

Locația 9

Fata frumoasa supla sâni medii cur frumos și craci lungi să nu se mai termine. Eu am 184 cm și ea parca era puțin mai înaltă fără tocuri.

Actiunea 8 dădeam mai mult pentru neprotejat.

Normal 9, se mișcă bine, pizda strâmtă, se umezește și geme, nu a folosit lubrifiant.Punctul de rezistenta sunt cracii interminabil.

GFE 9 se cunoaște educația de București. Sigur voi reveni și recomand. Succes tuturor.

  • Like 2
Link spre comentariu

Ieri am vizitat-o pe Bety. Programat la telefon cu 45 de minute inainte, totul ok. Am optat pentru o oră, cu masaj erotic și o finalizare. Bety este o fata drăguță care știe să se facă plăcută iar asta face toți banii. Pe partea 'tehnică' consider că mai are puțin de lucru insa ca și atitudine e mai mult decât ok. 250 lei și o experiență plăcută. De revenit.

Link spre comentariu
Vizitator thegift
Reputație: 0

In poze e Adriana Chechik. Nu am permisiunea sa postez poze sau url asa ca va las titlul: 

Dirty brunette Adriana Chechik sits in the chair and spreads her trimmed muff
  • Like 3
Link spre comentariu

@ariovist poti raspunde la intrebarea colegului?

. Nu sunt pozele ei dar seamănă foarte mult cel puțin atât cât pot compara cu pozele foarte profesionale

Soldurile parca sunt mai înguste și curul mai mic dar tot bombat. Sanii atât cât vad în poze sunt cam la fel

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...