Sari la conținut

0765170828 Buna sunt Alina ,am 23 de ani ,1.68 si 50 de kg


Postări Recomandate

  • Oras:Mount Rainier
  • Oras:Mount Rainier
  • Oras:Mount Rainier
  • Oras:Mount Rainier
  • Oras:Galati
  • Oras:Galati

Anuntul e activ pe Galati.

200 nr / 300 ora

Masaj, sex oral, normal.

Finalizare pe corp / prezervativ, nu accepta oral/facial.

La telefon vocea a fost suficient de draguta, insa datorita pretul si a recenziilor se mai sus zic momentan pas.

Link spre comentariu
  • Oras:Ici colo
  • Oras:Ici colo

Alina new in town

Abia ieșit de la domnița, ma odihnesc puțin sa-mi iau din tremurat și sa-mi treacă puțin cârceii(ca deh’…vârsta nu joaca in favoarea mea), între timp mai scriu și o recenzie sa nu ma plictisesc.
Contactata in prima jumătate a zilei, îmi comunica totul referitor la servicii,tarif,locatie respectiv op sau on, np, si masaj de relaxare, 150/300, Mazepa G4…dar îmi spune sa revin cu un tel mai târziu pt ca tocmai o suna un client(am zis dap, iar nu se leagă).Atras totuși de vocea plăcută si tonul politicos, o sun după ceva timp si-mi programez vizita in 15 min.Ajuns la locatie îmi deschide ușa și dupa usa surpriza…o bucățică înaltă 170-175(cu tot cu tocuri) intr-o lenjerie intimă albă intrutotul corespunzătoare fotografiilor.De aici a durat puțin(ritualuri de rigoare, înmânat cadou) am sărit repede din textile si am avut parte de un oral executat maiestuos( gâdilat cu limba, fără deep dar cu scuipat),inspectionat păsărica parfumata si de aici in misionar si LOT(ea luase deja a treia poziție,capra dar eu terminasem deja)

Note; 

Aspect/ simpatie: subiectiv 8,5-9 (frumoasa, piele fina, sânii nu prea mari dar naturali, fund bombat, zâmbet si atitudine jovială)

ON; 8-8,5 

NP; 8,5-9( se mișcă bine, accepta poziții , participa)

Curatenie: 10

Locatie: 10 ( nu am folosit baia, venit freshuit de acasa, a spus ca are probleme cu usa ce nu se deschide tocmai aștepta proprietarul, sau poate era cineva in baie🤔)

De revenit, eu unul cu siguranța da.

Spor sa aveți!

  • Like 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Mallorca https://maps.app.goo.gl/pk6WRQ1W8AxKWheV9
  • Oras:Mallorca https://maps.app.goo.gl/pk6WRQ1W8AxKWheV9
Acum 10 ore, Kichoshy a spus:

Alina new in town

Abia ieșit de la domnița, ma odihnesc puțin sa-mi iau din tremurat și sa-mi treacă puțin cârceii(ca deh’…vârsta nu joaca in favoarea mea), între timp mai scriu și o recenzie sa nu ma plictisesc.
Contactata in prima jumătate a zilei, îmi comunica totul referitor la servicii,tarif,locatie respectiv op sau on, np, si masaj de relaxare, 150/300, Mazepa G4…dar îmi spune sa revin cu un tel mai târziu pt ca tocmai o suna un client(am zis dap, iar nu se leagă).Atras totuși de vocea plăcută si tonul politicos, o sun după ceva timp si-mi programez vizita in 15 min.Ajuns la locatie îmi deschide ușa și dupa usa surpriza…o bucățică înaltă 170-175(cu tot cu tocuri) intr-o lenjerie intimă albă intrutotul corespunzătoare fotografiilor.De aici a durat puțin(ritualuri de rigoare, înmânat cadou) am sărit repede din textile si am avut parte de un oral executat maiestuos( gâdilat cu limba, fără deep dar cu scuipat),inspectionat păsărica parfumata si de aici in misionar si LOT(ea luase deja a treia poziție,capra dar eu terminasem deja)

Note; 

Aspect/ simpatie: subiectiv 8,5-9 (frumoasa, piele fina, sânii nu prea mari dar naturali, fund bombat, zâmbet si atitudine jovială)

ON; 8-8,5 

NP; 8,5-9( se mișcă bine, accepta poziții , participa)

Curatenie: 10

Locatie: 10 ( nu am folosit baia, venit freshuit de acasa, a spus ca are probleme cu usa ce nu se deschide tocmai aștepta proprietarul, sau poate era cineva in baie🤔)

De revenit, eu unul cu siguranța da.

Spor sa aveți!

🤭🤭🤭 dacă o ajutai să o deschidă iti dadeai seama 😉😁

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...