Sari la conținut

0742445647 Delia-rin Grand. A fost cineva???


Postări Recomandate

  • Oras:Mount Rainier
  • Oras:Mount Rainier
  • Oras:Buc, cta, bv, tm, ord, cj, sb
  • Oras:Buc, cta, bv, tm, ord, cj, sb

 

 

Ba baieti as vrea sa pot spune ca am fost la ea! din pacate nu raspunde dupa nici un telefon la nici o ora! am sunat chiar si dupa fix! ideea este ca DA! ESTE REALA! m am intalnit cu ea la rin la intrare, ea intra si eu ieseam cu nevastamea! vreau sa spun  ca mi sa taiat respiratia! este piesa de rezistenta! este bomba bombelor! daca si nevastamea a intors capul dupa ea!? care ea nu recunoaste niciodata ca exista una mai frumoasa ca ea! am intors si eu capul sa ma uit la cur! in secunda doi am vazut stele verzi! nu stiam ce sa intamplat! imi datuse nevastamea un capac pe ne asteptate! ma rog! ce a urmat nu este important! insa femeia este fata din poze si mult mai frumoasa in realitate! rar iti este dat sa vezi asa exemplar!   1,80 animal cu un corp perfect si extrem de sexy si senzuala! gen viespe! sper sa dau de ea! mie mi a facut impresia ca nu este din bucuresti! oricum in rin este venita de curand! sper nu in vizita!

 

 

  • Like 2
Link spre comentariu
Reputație: 24009
  • Oras:Los Angeles
  • Oras:Los Angeles

 

  • Ba baieti as vrea sa pot spune ca am fost la ea! din pacate nu raspunde dupa nici un telefon la nici o ora! am sunat chiar si dupa fix! ideea este ca DA! ESTE REALA! m am intalnit cu ea la rin la intrare, ea intra si eu ieseam cu nevastamea! vreau sa spun ca mi sa taiat respiratia! este piesa de rezistenta! este bomba bombelor! daca si nevastamea a intors capul dupa ea!? care ea nu recunoaste niciodata ca exista una mai frumoasa ca ea! am intors si eu capul sa ma uit la cur! in secunda doi am vazut stele verzi! nu stiam ce sa intamplat! imi datuse nevastamea un capac pe ne asteptate! ma rog! ce a urmat nu este important! insa femeia este fata din poze si mult mai frumoasa in realitate! rar iti este dat sa vezi asa exemplar! 1,80 animal cu un corp perfect si extrem de sexy si senzuala! gen viespe! sper sa dau de ea! mie mi a facut impresia ca nu este din bucuresti! oricum in rin este venita de curand! sper nu in vizita!
Esti sigur ca era titulara topicului si nu alta starleta care se perinda pe acolo?
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Buc, cta, bv, tm, ord, cj, sb
  • Oras:Buc, cta, bv, tm, ord, cj, sb

Multumim colegu! a reusit cineva sa ajunga sau macar sa vb cu ea la tel?

 

 

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Mount Rainier
  • Oras:Mount Rainier
  • Oras:Mount Rainier
  • Oras:Mount Rainier

Cred ca i anunt fals . Ii face cineva farse

cum adica ii face farse ? pozele din anunt sunt cu ea (nu par trucate, mai ales in ipostaze mai lascive) si imaginea din fundal e cea de la apartamentele Rin Grand hotel ...

 

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...