Sari la conținut

Thai One Rotterdam - 00 31 68441 6027


Postări Recomandate

  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj

Nu demult am ajuns la Thai One in Rotterdam dupa o scurta conversatie la telefon cu managera.

Dupa ce am mers jumatate de ora cu masina am parcat chiar in fata dar nu stiam daca e cu plata sau nu si am stat un pic cu morcovul ca poate nu mai am masina cand ies. Partea bun a vizitei la acest amplasament a fost ca dupa ce am iesit masina mai era acolo.

 

Pretul anuntat telefonic era 100euro pt o ora masaj + finalizare NP. Alte detalii se stabilesc la fata locului cu domnisoarele.

 

Din pacate nu erau disponibile doar 2 chinezoaice, iar in intunericul incaperii de asteptare nu am putut sa imi fac o impresie foarte buna si am ales una care parea mai tanara. Apoi am luat o apa plata si sus in camera. M-a asistat la dus, care era tot in camera. Locatia pot zice ca era ok pentru aceasta activitate, dar aerul era putin inchis. 

 

Tipa a inceput cu un masaj destul de slab si mecanic executat. Mi-am dat seama ca daca continua tot asa nu sunt sanse sa trezeasca soldatul. Am zis ca mai bine ma intorc sa admir formele fetei, dar nici asta nu a fost o solutie pentru ca tipa era cam plinuta si avea o privire plictisita la maxim. Dupa ce a inceput sa mai frece cateva minute soldatul s-a semitrezit, dar din cauza gemetelor deosebit de false nu simteam un chef de mai mult decat masaj. In cele din urma am finalizat manual si am decis sa plec dupa 30-40 min deoarece nu erau sanse ca partea a doua sa decurga mai bine.

 

Experienta cu o asiatica trebe sa o reiau, dar cu siguranta la alta locatie. In conluzie nu pot sa pun decat o nota generala 4 si nu va recomand acest amplasament, cu siguranta sunt locuri mai bune in Rotterdam. 

 

http://www.the-thai-one.nl/index.html

  • Like 9
Link spre comentariu
  • Oras:bangkok
  • Oras:bangkok

poti incerca data viitoare HOTEL CALIFORNIA,in centru pe nieuwebinnenweg,daca ai noroc poti da si peste asiatice acolo.preturi f bune,35 eu pt o finalizare 20 min,sau 50 eu pt30 min,in general poti alege din 4-5 fete,foarte curat,dusuri si prosoape curate in camere.

  • Like 1
Link spre comentariu

  • Oras:bangkok
  • Oras:bangkok

poti incerca data viitoare HOTEL CALIFORNIA,in centru pe nieuwebinnenweg,daca ai noroc poti da si peste asiatice acolo.preturi f bune,35 eu pt o finalizare 20 min,sau 50 eu pt30 min,in general poti alege din 4-5 fete,foarte curat,dusuri si prosoape curate in camere.

am aflat ca s-a inchis si asta  din august ,probabil pina in februarie, pacat...

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...