Sari la conținut

0725193239


Postări Recomandate

 
Adorabila slim

incita-ti imaginatia alaturi de o bruneta masaj total miscari lascive, pune in practica cele mai ascunse fantezii, renunta la inhibitii si retineri, sunt absolut sigura ca timpul petrecut alaturi de mine iti va lasa amintiri placute si iti vei dori sa ma revezi din nou, discretia si igiena ma reprezinta, ofer si cer seriozitate.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Da
  • Oras:Da

Este Maria,o cunosc de vreo 7 ani.Ca locatii a fost pe ; Dristor 2,obor,unirii,Rond,pana in urma cu doi ani avea 50 finalizarea acum are locatia la Kaufland Dristor si are anunturi si cu 60 si cu 100 finalizarea.Mi-a spus cu ani in urma ca a fost model in UK si se poate intrucat este o fata inalta

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Este Maria,o cunosc de vreo 7 ani.Ca locatii a fost pe ; Dristor 2,obor,unirii,Rond,pana in urma cu doi ani avea 50 finalizarea acum are locatia la Kaufland Dristor si are anunturi si cu 60 si cu 100 finalizarea.Mi-a spus cu ani in urma ca a fost model in UK si se poate intrucat este o fata inalta

Si ce servicii si picanterii ofera?
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Nu-ti aduci aminte de ea?A stat vizavi de Zara in apartamentul de la etajul unu unde a avut  locatia  Rozalia ani de zile

 

Intrarea aia cu poarta de metal, langa casa de schimb? Nu-mi amintesc de Rozalia, dar era acolo un cuib unde apareau mereu fete noi. Serviciile nu erau foarte stralucite dar tipele erau foarte tinere si misto. 

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

salut.ieri am fost la duduia.locatie bloc nou dristor kfc. https://www.anuntul.ro/anunt-masaj-marya-dristor-kfc-ry3ZYk#R4X6z2 ea este in poze.o fata inalta la 1.75. - 1.80 skinny.am ramas o finalizare - 50.ma intampinat dezbracata complet. fata este ok,dar este fast-fuch.oral neprotejat,2 pozitii si ejaculat.desi este fast-fuck este destul de prezenta cu tine,nu te grabeste sa-ti dai drumul,nu raspunde la telefon cand e cu tine.am ramas pt ca accepta cunnilingus. DE REVENIT - DA pt cei care doresc SKINNY si cunnilingus la o finalizare.

Link spre comentariu
  • Oras:Error 404: Not found.
  • Oras:Error 404: Not found.

salut.ieri am fost la duduia.locatie bloc nou dristor kfc. https://www.anuntul.ro/anunt-masaj-marya-dristor-kfc-ry3ZYk#R4X6z2 ea este in poze.o fata inalta la 1.75. - 1.80 skinny.am ramas o finalizare - 50.ma intampinat dezbracata complet. fata este ok,dar este fast-fuch.oral neprotejat,2 pozitii si ejaculat.desi este fast-fuck este destul de prezenta cu tine,nu te grabeste sa-ti dai drumul,nu raspunde la telefon cand e cu tine.am ramas pt ca accepta cunnilingus. DE REVENIT - DA pt cei care doresc SKINNY si cunnilingus la o finalizare.

”cunnilingus la o finalizare” - cand mai ai timp sa termini si tu? (nu zic ca e obligatoriu sa termini si tu)

 

De asemenea, cam ce greutate estimezi ca are?

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

”cunnilingus la o finalizare” - cand mai ai timp sa termini si tu? (nu zic ca e obligatoriu sa termini si tu)

 

De asemenea, cam ce greutate estimezi ca are?

salut. cred ca are undeva intre 45-55 kg,dar nu mai mult de 55 kg. e skinny pt inaltimea ei de peste 1.75 m. cred ca a durat undeva la 25 - 30 de minute toata distractia(nu te grabeste,sau cel putin asa sa intamplat cu mine). cam 10 minute cunnilingus,ea avand orgasm destul de repede(asa cred eu,incepad sa tremure destul de tare,ca nu simula). dupa o pauza de 2-3 minute (pt tigarea ei) am continuat cu un  oral neprotejat facut de ea. dupa cam 5 minute i-am cerut sa puna balonasul si am trecut la treaba. m-am suit peste ea,am pus-o capra,si am ejaculat in balonas. cam 10 minute a durat eu fiind destul de excitat. imbracat si plecat. nu am facut dus,venind dusat de acasa. acum daca stau sa ma gandesc nu cred ca a fost chiar un fast-fuch(jumatate de ora este cam mult pt fast-fuck). ideea de fast-fuch este indusa de ea pt ca te asteapta dezbracata. nu stiu ce sa zic,asa am negociat eu. 50 pt o finalizare si sa accepte cunnilingus. 

  • Like 2
Link spre comentariu

Salut am fost ieri la aceasta doamna

Inalta superba pentru cei ce prefera doamnele skinny curata mirosea fosrte frumos in cap pana in picioare!

 

am fost intamoinat de ea goala

O garsoniera drăguțica. In bucatarie era colega ei mai pufoasa si tânără astepta...la telefon spunea 50 fin 150 ora și am aflat ca la ea 50 finalizarea inseamna 2 min oral 5 minute normal si 2 min plecat.... Am fost dezamagit complet

 

Dupa primele 2 minute de normal imi spune : hai sa incercam sa terminam si noi mai repede ca pentru 30 min e 100 lei.... Instant mi.a purit pla

 

Note : normal 5

Oral. 6 in alea 2 min de supt a fost si cu limba pe oua

 

 

La 50 lei este super fast-fuck

 

Complet dezamagit

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Salut am fost ieri la aceasta doamna

Inalta superba pentru cei ce prefera doamnele skinny curata mirosea fosrte frumos in cap pana in picioare!

 

am fost intamoinat de ea goala

O garsoniera drăguțica. In bucatarie era colega ei mai pufoasa si tânără astepta...la telefon spunea 50 fin 150 ora și am aflat ca la ea 50 finalizarea inseamna 2 min oral 5 minute normal si 2 min plecat.... Am fost dezamagit complet

 

Dupa primele 2 minute de normal imi spune : hai sa incercam sa terminam si noi mai repede ca pentru 30 min e 100 lei.... Instant mi.a purit pla

 

Note : normal 5

Oral. 6 in alea 2 min de supt a fost si cu limba pe oua

 

 

La 50 lei este super fast-fuck

 

Complet dezamagit

vad ca nu doar pe mine ma intampinat goala......cred ca este o practica la duduia  :laugh2  :laugh2  :laugh2    pacat,doamna arata bine,vroiam sa mai trec pe la ea. cred ca eu am ''pacalit-o'' oferindu-i cunnilingus.  :thinking  :thinking  :thinking  

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Salut am fost ieri la aceasta doamna

Inalta superba pentru cei ce prefera doamnele skinny curata mirosea fosrte frumos in cap pana in picioare!

 

am fost intamoinat de ea goala

O garsoniera drăguțica. In bucatarie era colega ei mai pufoasa si tânără astepta...la telefon spunea 50 fin 150 ora și am aflat ca la ea 50 finalizarea inseamna 2 min oral 5 minute normal si 2 min plecat.... Am fost dezamagit complet

 

Dupa primele 2 minute de normal imi spune : hai sa incercam sa terminam si noi mai repede ca pentru 30 min e 100 lei.... Instant mi.a purit pla

 

Note : normal 5

Oral. 6 in alea 2 min de supt a fost si cu limba pe oua

 

 

La 50 lei este super fast-fuck

 

Complet dezamagit

Face fin orala?
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

''orice minune tine 3 zile'' (3 futai-uri) am trecut ieri din nou pe la fata.a devenit si mai fast-fuck.si-a schimbat atitudinea :angry  :angry  :angry .50 - o finalizare,maxim 15 minute,te grabeste.si-a adus o colega (blonda par lung,dolofana,tanara,cam 25 ani,1.65-1.70 m  60-65 kg) te intampina amandoua dezbracate.cred ca cine a fost inaintea mea le-a futut pe amandoua la oferta :clapp .la inceput a incercat sa o bage si pe ea.''nu vrei show lesbi,suntem la oferta,nu ne futi pe amandoua la 100 ?''. :no2  :no2 .am refuzat,daca era mai slaba acceptam.nu se mai oboseste sa se duca in bucatarie,sta pe pat si se uita cum ii futi colega.e haioasa,comenteaza,da sfaturi  :iagree.nu mai accepta cunnilingus la o finalizare.sex oral,inexistent,maxim 1 minut.sex normal - eu deasupra,si dupa am pus-o capra. DE REVENIT - eu nu,daca nu isi schimba atitudinea.pt cei care doresc 2 la oferta (una grasa,una slaba) DA,datorita pretului mic. PS - cand am iesit din casa,era urmatorul client pe palier.sigur a auzit toata distractia. :laugh2  :laugh2  :laugh2

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...