Sari la conținut

Caut un topic si nu il gasesc


Postări Recomandate

  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti
La 05.03.2020 la 8:23, nabres95 a spus:

Poate n.are legatura

Dar numarul asta coincide cu ce e la contacts acolo...sa fie chiar ea 'durdulia'

 

m.facebook.com/photo.php?fbid=528488257757623&id=100017893591928&set=a.100703267202793&source=48

Da. Ea este. A revenit! Am fost cam acum 2 saptamani. Fiind amator de ceva mai extrem...este BBW frumusica la fata, eu zic cam 90 kg :) locatia in bariera Buc, usor de ajuns. 100 fin oral normal, 150 cu anal. Ma intreaba daca vreau sa isi dea rujul dupa buze ca sa nu am probleme...i am zis ca nu conteaza...oralul neprotejat, foarte bine executat, deep, mi a inghitit-o :) am oprit-o la timp, fiindca venisem ptr altceva...o pun pe burta, o ling in cur, dupa, o asez capra, o ling in cur si pizda...isi desface ea bucile cu mainile si o ling original....ii bag pula in pizda (fara prezervativ) si fiind foarte excitat imi vine sa imi dau drumul...scot pula si imi dau drumul pe bucile ei imense...la care ea imi spune cu puteam sa imi dau drumul in ea nu trebuia sa o scot :))))) mergem amandoi la baie, ea intra in cada si se spala. Eu la ghiveta ma spal la pula....de revenit? Da! Fiindca vreau sa imi satisfac toate poftele cu o grasa...adica sa se aseze cu curul pe fata mea, dominare, smothering sau cum s-o numii. Sa sara cu bucile pe mine. O sa imi iau o ora. Are si o colega, cica bruneta si mai mica ca ea. Ea mi-a zis ca are 30 ani

  • Like 2
  • Haha 2
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

 Salutare, cu regret îți spun, tipa nu mai activează, administrează o cramă celebră la noi în Prahova, deținută de tatăl ei îți spun din sursă sigură am fost cazat acolo și mi-a căzut fața când m-a întrebat cum ne simțim eu cunoscând pe aceasta cu ceva ani în urmă, numai bine sper că ți-am fost de folos! 

  • Trist 1
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti
Acum 38 minute, mimianu a spus:

 Salutare, cu regret îți spun, tipa nu mai activează, administrează o cramă celebră la noi în Prahova, deținută de tatăl ei îți spun din sursă sigură am fost cazat acolo și mi-a căzut fața când m-a întrebat cum ne simțim eu cunoscând pe aceasta cu ceva ani în urmă, numai bine sper că ți-am fost de folos! 

:)))  salut, si eu ce am futut? Stafia ei?  :)) Avea anunt pe anuntulrapidploiesti.ro Probabil in astea doua saptamani s-o fi retras...o sa o sun peste cateva zile...

  • Mersi 1
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti
Acum 5 ore, PetrolulPloi a spus:

:)))  salut, si eu ce am futut? Stafia ei?  :)) Avea anunt pe anuntulrapidploiesti.ro Probabil in astea doua saptamani s-o fi retras...o sa o sun peste cateva zile...

Salut,mai făcut curios o să sun o cunoștință comună să o întreb, mulțumesc frumos😉

Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti
Acum 32 minute, mimianu a spus:

Salut,mai făcut curios o să sun o cunoștință comună să o întreb, mulțumesc frumos😉

Vino sa iti satisfac fanteziile...total! 0747918122

primul anunt dupa anutulrapidploiesti.ro la femei. Deci am dreptate eu. :) Cu placere, numai bine! 

o fii dat faliment crama :) Acum sper sa nu da-ti navala ca sa ling mai multe pule :))))))

  • Mersi 1
  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti
Acum 7 ore, mimianu a spus:

 Salutare, cu regret îți spun, tipa nu mai activează, administrează o cramă celebră la noi în Prahova, deținută de tatăl ei îți spun din sursă sigură am fost cazat acolo și mi-a căzut fața când m-a întrebat cum ne simțim eu cunoscând pe aceasta cu ceva ani în urmă, numai bine sper că ți-am fost de folos! 

Pfuaaa, și nu te cazezi săptămânal acolo!? 

Hai să ne cazam în grup, cine vorbește cu ea pentru ospitalitate la 10, 12 băieți deodată? 🤤

  • Mersi 1
  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

Hai, campionule, poate i-o găsești și pe Lorena lui submisixxx. 

Te facem Inspector oficial de pizda, eu îmi rezerv titlul de Gadget la câtă tehnică am băgat în ele, împreună vom fi Vagina Inspector Gadget 😃

  • Mersi 2
  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti
Acum 6 ore, biliape a spus:

Hai, campionule, poate i-o găsești și pe Lorena lui submisixxx. 

Te facem Inspector oficial de pizda, eu îmi rezerv titlul de Gadget la câtă tehnică am băgat în ele, împreună vom fi Vagina Inspector Gadget 😃

Salutare, mulțumesc pentru apreciere dar am trecut în rezervă 😁îi las pe alții mai tineri să se afirme😉o seară bună! 

  • Like 1
Link spre comentariu
8 hours ago, biliape said:

Hai, campionule, poate i-o găsești și pe Lorena lui submisixxx. 

Te facem Inspector oficial de pizda, eu îmi rezerv titlul de Gadget la câtă tehnică am băgat în ele, împreună vom fi Vagina Inspector Gadget 😃

Lasa ca am regasit eu pe alta. O sa ii fac recenzie mai tarziu :)

  • Mersi 1
  • Haha 2
Link spre comentariu
  • Oras:PRAHOVA
  • Oras:PRAHOVA
La 02.06.2021 la 13:22, PetrolulPloi a spus:

Vino sa iti satisfac fanteziile...total! 0747918122

primul anunt dupa anutulrapidploiesti.ro la femei. Deci am dreptate eu. :) Cu placere, numai bine! 

o fii dat faliment crama :) Acum sper sa nu da-ti navala ca sa ling mai multe pule :))))))

Am sunat dar nu raspunde . . . Sau suna si da ocupat. . Bafta

  • Trist 1
Link spre comentariu
1 oră în urmă, djalex21 a spus:

Am sunat dar nu raspunde . . . Sau suna si da ocupat. . Bafta

Am vorbit eu ieri cu ea si spunea ca revine in locatie saptamana viitore, dar nu e sigur. Mie mi-a raspuns pe whatsapp destul de usor

  • Mersi 1
Link spre comentariu
  • Oras:PRAHOVA
  • Oras:PRAHOVA
La 03.06.2021 la 15:13, raideru a spus:

Am vorbit eu ieri cu ea si spunea ca revine in locatie saptamana viitore, dar nu e sigur. Mie mi-a raspuns pe whatsapp destul de usor

Am sunat ieri si din nou fara raspuns  . . . Suna sau da ocupat . . 

Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti
Acum 1 oră, mimianu a spus:

Salutare am vorbit ieri cu ea, momentan nu mai are locația bariera București și mi-a zis să mai încerc pe vineri poate găsește o locație, spor să aveți 😀

Hai să ajutăm grasa să se cazeze! Poate învață să se și fută cu ocazia asta. 

La iarbă verde sau la părăseală nu prestează? Am fantezii cu futaiuri în ruine. https://ro.xhamster.desi/videos/girl-agrees-on-sex-in-abandoned-building-8601039

https://www.xnxx.com/video-wd9uxdd/babe_deep_sucking_under_rain_and_fucking_in_an_abandoned_building_in_lost_place

https://ro.xhamster2.com/videos/students-fuck-in-an-abandoned-building-724adult-com-3006364

  • Haha 1
Link spre comentariu
Vizitator jhin21
Reputație: 0
15 minutes ago, jhin21 said:

Pacat ca matusa are program de "birou" noi astia dupa santiere cu progam de 10 ore mai greu sa ajungem la ea.

Topic gresit.. Ami pare rau la domnii admini.

Link spre comentariu

  • Oras:Somewhere
  • Oras:Somewhere
La 02.06.2021 la 5:23, PetrolulPloi a spus:

....ii bag pula in pizda (fara prezervativ) si fiind foarte excitat imi vine sa imi dau drumul...scot pula si imi dau drumul pe bucile ei imense...la care ea imi spune cu puteam sa imi dau drumul in ea nu trebuia sa o scot :)))))

??????????

Ma rog! Poate sunt eu prea curios...🤔😏🙄

  • Haha 3
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...