Sari la conținut

Sara 0748339112 ciresica


Postări Recomandate

  • Telefon: ‪0738595489‬
  • Oras:Sibiu
  • Telefon: ‪0738595489‬
  • Oras:Sibiu

Vreau să vin imediat după paște la Cta, dar sunt sigura ca o sa-mi sară sfatosii în cap,sigur sunt multi fricosi de "coronavirus":)))) dar de altele nu le mai este,să nu spun mai multe ca nu vreau să deranjez pe nimeni.

Am postat la Cazare Constanța,să văd ce găsesc.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:ROMANIA
  • Oras:ROMANIA

Vreau să vin imediat după paște la Cta, dar sunt sigura ca o sa-mi sară sfatosii în cap,sigur sunt multi fricosi de "coronavirus":)))) dar de altele nu le mai este,să nu spun mai multe ca nu vreau să deranjez pe nimeni.

Am postat la Cazare Constanța,să văd ce găsesc.

 

 

brava la tine fata taichii ca de-o fi sa murim macar sa murim fericiti ....mai bine o viata mai scurta dar plina de fericire decat una lunga si trista 

Link spre comentariu
  • Oras:Tomis Nord
  • Oras:Tomis Nord

Vreau să vin imediat după paște la Cta, dar sunt sigura ca o sa-mi sară sfatosii în cap,sigur sunt multi fricosi de "coronavirus":)))) dar de altele nu le mai este,să nu spun mai multe ca nu vreau să deranjez pe nimeni.

Am postat la Cazare Constanța,să văd ce găsesc.

Sarah007, minunea mea, de abia astept sa vin la tine. Sper sa ma ierti si sa ma primesti cu bratele deschise. Voi urmari cu cea mai mare atentie forumul si cum voi vedea postarea ca ai ajuns, voi fi printre primii care te va vizita.

 

Sa ai sarbatori fericite si sa stii ca ti amo !!!

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...