Sari la conținut

Andreea...70 Ron finalizarea


vrable

Postări Recomandate

  • Oras:timisoara
  • Oras:timisoara

Salut,fiind prima confesiune pe un astfel de forum,imi voi cere depeacum scuze daca nu am recenzat asa cum se obisnuieste.

Astfel,suparat ca am pierdut la pariuri a nushcata oara,ma pun sa rasfoiesc anunturile pe publi 24,fac un rezumat si notez 3 anunturi.

Primul anunț,cel cu 100 lei ora,sex total,etc pare tentant,sun,raspunde dameza,e disponibila non-stop(eu am sunat la ora 23 si ceva) o intreb ce ofera,ea imi repeta ce scrie in anunt,100 de lei ora,ON cu swallow...si cate finalizari poti...cer adresa zona pizzeria mama-mia parca,nu-s deloc fan al zonei...o intreb esti ardeleanca,nu sunt moldoveanca zice ea,daca ma hotarasc sa vin te mai sun eu,zic eu si inchid.

Sun la anunt nr.2...ceva gen 50 RON finalizarea,bruneta de lux...non stop...in fine,raspunde tipa,intreb daca se poate,ea zice ca da cu voce sictirita,se mai aud 2-3 persoane pe fundal,deci mi se taie,o mai intreb de poze,daca-s reale,vino sa vezi zice ea.

Anunt nr.3,andreea 70 ron finalizarea,etc(sursa publi 24)sun,raspunde o voce placuta,amabila,cer si primesc detalii,pozele sunt reale?da,spune ea,iau taxi si merg la duduie,undeva pe str.Bucuresti,aproape de cardinale.

In sfarsit,ajung la capreoara,nu pare cea din poza,e mult mai plinuta,in camera lumina difuza,tv pus pe utv.ca atitudine tipa e ok,sociabila,ma hotarasc la un nr.70 roni si dau banii din proprie initiativa,tipa dispare la baie si revine in 5 min.,imbracata arata mai bine,imi spun in gand,trecem la oral,bunicel,fara mana,finalizare in gura damezei.

Note:

Atitudine:ok,nu te grabeste,poze false,poate mai are vreo colega,in realitate tipa e mai implinita,nota 8

Oral,bunicel fara mana,7

Normal:n-am incercat

GF:n-am fost curios

Locatie:baie sumar dotata,am facut dus acasa,camera de actiune ok,pat mare...

Contributie:70 roni

Raport calitate-pret:nu-i genu meu,nu pot spune...

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Sfantu Gheorghe (CV)
  • Oras:Sfantu Gheorghe (CV)

...BRUNETA FOCOASA 22 ANI ...... te astept pt ati oferii oral neprotejat cu finalizare . normal protejat . Pozitia 69 . Sex intre sani ... pozele imi apartin 100%...Rog si ofer seriozitate si igiena maxima..... Vino si nu vei regreta ....  0769780941

 

Ai uitat de numar de telefon, sau macar  link la anunt... cum sa gaseasca confratii fata?

http://nimfomane.com/forum/topic/15014-bruneta-dulce-0769780941/

Posibil e fata, de care se vorbeste la pagina din linkul de mai sus, pozele din anunt mai apar si la anunturi, din Cluj (http://nimfomane.com/forum/topic/9823-cuib-pe-maramuresului-carmen-co-0742934806/), Bucuresti, etc........

post-35672-0-26772600-1378630310_thumb.jpg

post-35672-0-51946200-1378630315_thumb.jpg

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Primul anunț,cel cu 100 lei ora,sex total,etc pare tentant,sun,raspunde dameza,e disponibila non-stop(eu am sunat la ora 23 si ceva) o intreb ce ofera,ea imi repeta ce scrie in anunt,100 de lei ora,ON cu swallow...si cate finalizari poti...cer adresa zona pizzeria mama-mia parca,nu-s deloc fan al zonei...o intreb esti ardeleanca,nu sunt moldoveanca zice ea,daca ma hotarasc sa vin te mai sun eu,zic eu si inchid. .... nr asta nil poti da si noua ?

Link spre comentariu
  • Oras:timisoara
  • Oras:timisoara

 

Scuze,cu tableta ma descurc mai greu.anuntul e cel din attach-ul de mai sus,nr.de tel.valabil,pozele sunt false,imi mentin parerea,asta daca nu cumva mai are o colega,tipa care m-a primit pe mine fiind mai implinita.

Link spre comentariu
  • Oras:timisoara
  • Oras:timisoara

Primul anunț,cel cu 100 lei ora,sex total,etc pare tentant,sun,raspunde dameza,e disponibila non-stop(eu am sunat la ora 23 si ceva) o intreb ce ofera,ea imi repeta ce scrie in anunt,100 de lei ora,ON cu swallow...si cate finalizari poti...cer adresa zona pizzeria mama-mia parca,nu-s deloc fan al zonei...o intreb esti ardeleanca,nu sunt moldoveanca zice ea,daca ma hotarasc sa vin te mai sun eu,zic eu si inchid. .... nr asta nil poti da si noua ?

0721093135.

Link spre comentariu

Salutare confutadores,

Am fost si eu vineri seara la caprioara de mai sus ( tel. 0769780941 ).

Locatie pe str. Bucuresti, aproape de Punctele Cardinale.

Am facut programarea si am ajuns fara probleme, fata este amabila la telefon si in realitate.

Am ajuns la locatie, un bloc destul de retras. Fata mi-a deschis imbracata in lenjerie sexy care ar fi vrut sa ascunda formele dar nu prea reusea..

Prima constatare a fost ca nu e nici pe departe cea din poze. Chiar si imbracata se vede diferenta, e mult mai "plinuta", ca sa folosesc un termen soft, iar la fata e cam uratica. Singurul punct bun e ca are niste craci destul de misto.

Am zis ca iau un nr. ca sa vad cum decurg lucrurile , cu optiune de prelungire.

Am mers la dus, prosop curat, baia destul de "basic" dar cu tot ce trebuia (nota 7).

M-am intors in camera, patul mare si OK (nota 8/9), am fost invitat sa ma fac comod, a mers si fata la un dus ( un punct pozitiv ).

S-a intors in camera dezbracata si aici surpriza neplacuta: atarna o burta destul de dizgratioasa. Mi-a fulgerat atunci o idee prin cap: "CIM only", pentru ca nu ma atrag deloc grasele. Am pus-o sa suga. Oralul destul de bine executat, dar doar la obiect, fara bilute si artificii, dar si fara maini. Nota 7/8 as zice ( 8-ul e pentru CIM ), care a venit destul de repede.

Am primit servetele si am fost intrebat daca vreau sa continui sau nu, si am trecut la planul B, adica nu mai sunt in stare de un numar din cauza oboselii. N-a parut deranjata, asa ca am decartat 70 de ron, m-am imbracat, am mai schimbat 2-3 amabilitati si dus am fost.

Nu am prea multe note de dat pentru ca nu am incercat decat oral cu CIM.

 

Puncte pozitive: e amabila, nici urma de peste in zona, banii la urma, nu te grabeste, zicea ca accepta si sarut, dar nu am fost eu tentat.

Puncte negative: POZE FALSE, aspectul fizic.

 

Eu nu o sa mai revin nici daca e pe gratis.

  • Like 4
Link spre comentariu

Grasa a revenit cu un nou anunt si cu un nou numar de tel: 0753912224

Locatia este pe arhicunoscutul take Ionescu nr.47.

Am dat tel, tarife cica 80 ron/fin, 150 ron ora.

Am sunat, urcat, am vazut-o ( recunoscut-o), i-am batut obrazul zicandu-i ca de ce drreak pune poze false si ne plimba aiurea.

A dat ochii peste cap, mi-a deschis usa si dus am fost.

E de mutat la "De evitat" pentru poze false si pt faptul ca e grasa si urata :-)

 

 

Anuntul este:

BRUNETA SEXI 22 ANI
Ofer clipe de placere domnilor generosi doar la locul meu de refugiu........ OFER SI ROG SERIOZITATE SI IGIENA MAXIMA...
0753912224

  • Like 5
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...