Sari la conținut

E vreo femeie cu labii mari in bucuresti ???�😂


Postări Recomandate

  • Oras:Alba
  • Oras:Alba

Pt unii asta poate insemna decaderea rusinoasa a calului...pt altii hammere pt batut cuie!

Gusturile nu se discuta,asa cum unii prefera bbw-uri de 100 kg iar altii super skineala la cutie!

Din partea mea cauta daca te face fericit ..cauta si una cu o labie cat unghia iar alta cat polonicu!

Ciocane tari sa fie si mediul 'ambiant' care sa le faca asa! :laugh2 :atm

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:-----------
  • Oras:-----------

La ce ajuta surplusul ala de piele?

se spune ca placinta teoretic ar dirija jetul urinar, real rolul e de afrodisiac vizual si tactil

cu cat placinta e mai mare, cu atat face branza mai repede si mai multa, care fiind in contact cu chilotii miroase foarte nasol, in 2 zile impute toata garsoniera cf. Iv

 

p.s. la barbati, aceeasi placinta contine coaiele si e suturata pe mijloc, deh, evolutia se mai da de gol ca e creatie

Link spre comentariu
  • Oras:FALASTOACA
  • Oras:FALASTOACA

  Cum sa nu existe ? Si eu am clitorisul iesit in afara dar Mihaela este mai pizdoasa decat mine.

Mamaie,cum apare cate unul care vrea sa futa ceva...hop, apari si tu disperata si lesinata de foame :laugh2

  • Like 2
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Cum sa nu existe ? Si eu am clitorisul iesit in afara dar Mihaela este mai pizdoasa decat mine.

Ok pari interesanta cu clitorisul tau , și ce preturi ai tu la ora ? Cu de toate???

Link spre comentariu
Reputație: -1368
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Ok pari interesanta cu clitorisul tau , și ce preturi ai tu la ora ? Cu de toate???

 

  Ce fel de de toate ? Eu sunt in primul rand dominatoare ... Fanteziile de dominare sunt foarte multe. ...

post-84499-0-40330600-1596102051_thumb.jpg

post-84499-0-04007000-1596102066_thumb.jpg

post-84499-0-03571400-1596102084_thumb.jpg

  • Like 2
  • Minus 1
Link spre comentariu

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

E una dar nu stiu unde are anunt publicat se ducea un prieten pe la ea! Sta undeva aproape de piata resita(lamotesti ceva de genul)

 

Are labii mari rau imi arata filme dar imi parea scarbis! Daca iti place cauta pe net anunt cu cineva din zona sigur o gasesti! Daca nu sa mutat este chestie veche de 1 an de zile...si ala venea din voluntari pana acolo

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...