Sari la conținut

0732907495 Dristor KFC


Postări Recomandate

Reputație: 24017
  • Oras:Los Angeles
  • Oras:Los Angeles

Este vorba de Maria ( Cristina) 175 cm,fost manechin prin Anglia cu ani in urma.Am fost la ea de multe ori,la pretul de 50/100 de un an are 100/200.Ca locatie KFS Dristor

Se merita?
Link spre comentariu
  • Oras:Buc
  • Oras:Buc

Va salut!

Am fost zilele trecute la d’soara in cauza, prin AT.

Treaba sta in felul urmator: daca mergeti luati in calcul si faptul ca mai puteti patii sa va bage client inaintea voastra chiar daca stabiliti dinainte si sa asteptati jos inca 20 min in plus...

Locatia este fix langa parcarea de la Kaufland Dristor, la blocul ala nou si inalt.

Fata arata ok sincer, a facut dus chiar inainte sa incepem act., este inalta (cam 1,80) si slabuta (mie astea imi plac), face totul doar protejat dar accepta orice pozitie nu comenteaza.. totusi un pic cam pe FAST FUCK.

Ca si atitudine parea destul de deschisa, de treaba, nu am vorbit multe dar te facea sa te simti ca si cum vorbesti cu o amica. Un minus ar fi faptul ca sunt aproape sigur 100% ca are pimp.. dar atat timp cat nu l-am vazut nu m-a deranjat, insa nu intru in mai multe detalii.

Note:

GFE: 8, sarutari pe corp, (fk nu am incercat deci nu stiu daca face);

Aspect dama: 9 (asta e strict obiectiv), varsta cam 35 ani sa zic pe acolo;

Igiena: 10, no comment;

OP: 7,5, chiar daca este op femeia isi dadea silinta;

NP:7,5, gemea putin;

Locatie: 7,5, garsoniera ok;

Per total un 8-8,5;

Halatul 50 lei/ fin, dar putin cam pe graba;

De revenit: Eu inclin spre da, daca mai ajung revin cu inca un review.

Cu stima!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Buc
  • Oras:Buc

Garsoniera e open space ?

Nu, era ca un dormitor asa, avea pat nu canapea si usile la bucatarie si baie erau deschise, deci sigur nu mai era nimeni pe acolo daca asta voiai sa afli.

Link spre comentariu
  • Oras:Error 404: Not found.
  • Oras:Error 404: Not found.

Va salut!

Am fost zilele trecute la d’soara in cauza, prin AT.

Treaba sta in felul urmator: daca mergeti luati in calcul si faptul ca mai puteti patii sa va bage client inaintea voastra chiar daca stabiliti dinainte si sa asteptati jos inca 20 min in plus...

Locatia este fix langa parcarea de la Kaufland Dristor, la blocul ala nou si inalt.

Fata arata ok sincer, a facut dus chiar inainte sa incepem act., este inalta (cam 1,80) si slabuta (mie astea imi plac), face totul doar protejat dar accepta orice pozitie nu comenteaza.. totusi un pic cam pe FAST FUCK.

Ca si atitudine parea destul de deschisa, de treaba, nu am vorbit multe dar te facea sa te simti ca si cum vorbesti cu o amica. Un minus ar fi faptul ca sunt aproape sigur 100% ca are pimp.. dar atat timp cat nu l-am vazut nu m-a deranjat, insa nu intru in mai multe detalii.

Note:

GFE: 8, sarutari pe corp, (fk nu am incercat deci nu stiu daca face);

Aspect dama: 9 (asta e strict obiectiv), varsta cam 35 ani sa zic pe acolo;

Igiena: 10, no comment;

OP: 7,5, chiar daca este op femeia isi dadea silinta;

NP:7,5, gemea putin;

Locatie: 7,5, garsoniera ok;

Per total un 8-8,5;

Halatul 50 lei/ fin, dar putin cam pe graba;

De revenit: Eu inclin spre da, daca mai ajung revin cu inca un review.

Cu stima!

Este cumva https://www.anuntul.ro/anunt-masaj-adorabila-slim-xl9zaM#NDkyGk ?

Link spre comentariu

Se merita?

Pot sa iti spun Laury ca am vizitat o de câteva ori dar acum vreo 2-3 anișori...Pe atunci deși nu era neaparat foarte in to it nu era plictisită la maxim iar oralul si fuge erau bune rau...de asemenea ea era buna grav pt cine prefera skinny si cu o fata mai de bagaboanta tatuata asa...Dar acum înainte de pandemia cand am sunat sa o revăd era atat de sictirita la telefon incat iti taie tot cheful....am riscat o intalnire totusi datorită tarifului bun si amintirilor plăcute.. am ajuns la ea la bloc și teapa nu a mai raspuns la multiple apeluri/sms

..deci...tragi tu concluziile

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...