Sari la conținut

Am fost la miniona asta 0753 331 676


Postări Recomandate

  • Oras:Somewhere in Romania
  • Oras:Somewhere in Romania

Nu ma lasa sa postez, zicand u mi ca nu am permisiunea sa folosesc url extern

 

asta e anuntul, din pacate nu mai gasesc anuntul de pe publi24.

 

Am fost la ea acum 2 zile, anuntul il gasisem pe publi, locatia o stiam, str Fabricii, apartamentul ala fain cu semineu in hol  :). In aceeasi locatie a fost si https://nimfomane.com/forum/topic/127828-noua-in-ora%C8%99ul-tau-0747493281/page-20 - daniela.

 

Cum aveam o fereastra de 50 de min, am zis ca am timp de o vizita. Am stat o finalizare. Ea, dragutica la fata, micutza, nu cred ca are mai mult de 1,5 m, tinerica, nu mai mult de 20 de ani. M am cerut la dus, mi a dat prosop curat, dar na, lipsa gel de dus sau orice altceva --- am luat niste sapun de langa chiuveta, bine ca l avea si p ala. Dupa igienizare si plata, da, mi a cerut banii dinainte sa ma bag la dus, am trecut la actiune.

 

A inceput cu un oral neprotejat, se mai ajuta cu mana, dar e cat de cat ok. Am trecut si la 69, pusilica faina, epilata si curata. La normal dupa ce am pus un prezervativ, m a dat ea cu lubrifiant, e destul de stramta, ce sa zic, asta micu” se simte bine inauntru. Este ff micuta, abia aveam de ce sa o prind. Schimbat vreo 2 3 pozitii, finalizat in balonas.

Incearca sa se faca placuta si e comunicativa.

 

Ca si actiune, DTD am stat vreo 25 de min.

GFE: un 8, incearca sa se faca placuta si nu te grabeste, nici nu pune intrebarea magica.( n am mai intrebat de FK, nu cred ca face, but who knows)

ON: un 6-7, se vede ca e la inceput, se mai ajuta de mana.

NP: un 7-8, destul de stramta.

De revenit: Poate, ptr simplu fapt ca mi a vb frumos, si incearca sa se faca placuta, poate ptr ca are si o colega, o roscata mai inalta decat ea, tatuata  :) ( am salutat o cand am plecat, mi a raspuns la salut si mi a zambit  ;)

Recomand: Da, ptr o golire, merge.

Halatul: 100 fin/200 ora

 

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Deva
  • Oras:Deva

Miniona, noua în oraș

https://s3.publi24.ro/vertical-ro-f646bd5a/extralarge/20200228/1452/8621eb60307866518bd66ffe4b39fd1b.jpg

https://s3.publi24.ro/vertical-ro-f646bd5a/extralarge/20200228/1452/6a1f170d408340097ef57f651c5e465b.jpg

https://s3.publi24.ro/vertical-ro-f646bd5a/extralarge/20200228/1452/df083269d886ddb8bd303ee5254b4007.jpg

https://s3.publi24.ro/vertical-ro-f646bd5a/extralarge/20200228/1452/2cd756e9a4f7c3f46995d9ef2e2c18b1.jpg

Descriere Matrimoniale

Buna, sunt o fata dulce si prietenoasa, senzuala si nebuna, miniona și pregatita oricand pentru a-ti oferi toata atentia de care ai nevoie, fie ca vrei un moment de relaxare, sau doar vrei sa incerci ceva nou, cer si ofer seriozitate si igiena. Poze reale 100% !

Te sărut dulce

Link spre comentariu
  • Oras:tei
  • Oras:tei

a fost recent si prin targu jiu ! vorbeste mult si frumos ! incearca sa se faca placuta . e incredibil de scunda mult sub 1,50 . ca puncte in plus e foarte stramta si pentru ca e foarte mica , foarte tanara , nu are multi ani de munca , desi daca am stat cu ea o ora ia placut sa imi povesteasca tot felu de forme si de marimi de cardane pa care lea bagat in ea . un mare minus pentru care ramane de revenit doar pentru cate o descarcare asa de 2 minute , bagat si scos . ......daca nu sa vaietat ca o doare si ca nu mai poate si ca o am prea mare si ca o nenorocesc si efectiv a dat in partea ailalta in care ma enervat , pentru ca sunt foarte mediu 18 cm si nu e nici groasa , chiar ma enervat si ma scarbit cat sa vaicarit si cat sa plans ca daca stia imi dadea banii inapoi si nu ma primea . 

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Sibiu
  • Oras:Sibiu

Parcat la domnisoara luni sau marti.

Strada targul cailor, moroc cu gps-ul :))).

Marea problema a fost etajul 4.

 

Domnisoara m-a asteptat intr-un body.

La corp e superba, micuta rau. Sanii mici-medii dar fundul bombat.

Facut dus impreuna. Prosop curat dupa.

Primul numar. Oral mediu, fara multe jocuri cu limba. Apoi ea deasupra, sare numa bine apoi capra si aia a fost primul numar.

Stat apoi la tigara, am aflat ca are si o colega, dar a stat tot timpul in camera.

Trecut la al doilea numar.

Si da, e foarte stramta, dar e jucausa.

 

Locatie: 7 cele 4 etaje sunt un mare minus.

Oral: 6

Gfe: 10

 

Halat: 200

 

N-am intrebat de anal

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Oras
  • Oras:Oras

  • Oras:Somewhere in Romania
  • Oras:Somewhere in Romania

Eu unul nu o mai recomand, am revizitat o cand am fost la Valcea, a fost pe super graba, desi la oral parca si a imbunatatit serviciile, m am simtit foarte grabit

Pacat, promitea multe, dar s a prostit intre timp, are o atitudine de fast fuck acum

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...